Şimdi Ara

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.979
Cevap
51
Favori
71.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Murat.92

Mesajlarınızdan sonra baya bi araştırdım. 8200 devam dedim bakalım gelince pişman olacak mıyım Umarım donanımında bi sıkıntıyla karşılaşmam.

Hocam 8200 lazer sensör olduğu için tavsiye etmiyorum ama performans istemiyorsanız alabilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

quote:

Orijinalden alıntı: Murat.92

Mesajlarınızdan sonra baya bi araştırdım. 8200 devam dedim bakalım gelince pişman olacak mıyım Umarım donanımında bi sıkıntıyla karşılaşmam.

Hocam 8200 lazer sensör olduğu için tavsiye etmiyorum ama performans istemiyorsanız alabilirsiniz..

Şu anda kullandığım mouse da lazer, içine kıl tüy düşmedikçe bi sıkıntı yaşamadım. Sorun olacağını sanmıyorum
  • Logitech gibi malzeme kalitesi kötü olmayan, hassasiyeti yüksek, küçük hareketlerde sapma veya titreme yapmayacak(arada çizim için kullanılacak), tercihen kablolu, oyun için kullanılmayacak bir mouse arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enver328

Logitech gibi malzeme kalitesi kötü olmayan, hassasiyeti yüksek, küçük hareketlerde sapma veya titreme yapmayacak(arada çizim için kullanılacak), tercihen kablolu, oyun için kullanılmayacak bir mouse arıyorum.

Zamanında logitech'te sorun yaşamızsınız belli..Ama logitech her zaman kötü diye bir olay yok..Aksine razer gibi markalara göre malzeme kalitesinin daha iyi olduğunu söyleyebilirim..Çizim - İş - Ofis için istediğiniz mouse Logitech Mx Master
  • quote:

quote:

Logitech gibi malzeme kalitesi kötü olmayan, hassasiyeti yüksek, küçük hareketlerde sapma veya titreme yapmayacak(arada çizim için kullanılacak), tercihen kablolu, oyun için kullanılmayacak bir mouse arıyorum.

Zamanında logitech'te sorun yaşamızsınız belli..Ama logitech her zaman kötü diye bir olay yok..Aksine razer gibi markalara göre malzeme kalitesinin daha iyi olduğunu söyleyebilirim..Çizim - İş - Ofis için istediğiniz mouse Logitech Mx Master

Şuan kullandığım G9x. Çok kötü bir mouse olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Öncceden microsoftun optik faresi vardı modelini hatırlamıyorum. Temassızlık sorunu olduktan sonra bunu aldım ama üste takılan kılıf ile arada boşuk var her harekette tak tuk ses çıkarıyor. Hassasiyeti de microsofta kıyasla daha kötü ve 2 yıl geçmeden dökülmeye başladı. Tekerlek döndürünce gıcırtılı sesler geliyor. Yani hem pahalı hemde çok sıkıntılı. Dediğiniz model 250-300tl arası, ki bunda da benzer sıkıntıların çıkacağını düşünüyorum.

Microsoft bildiğiniz güzel kablolu varmı optik?

• quote:

quote:

quote:

Şuan kullandığım G9x. Çok kötü bir mouse olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Öncceden microsoftun optik faresi vardı modelini hatırlamıyorum. Temassızlık sorunu olduktan sonra bunu aldım ama üste takılan kılıf ile arada boşuk var her harekette tak tuk ses çıkarıyor. Hassasiyeti de microsofta kıyasla daha kötü ve 2 yıl geçmeden dökülmeye başladı. Tekerlek döndürünce gıcırtılı sesler geliyor. Yani hem pahalı hemde çok sıkıntılı. Dediğiniz model 250-300tl arası, ki bunda da benzer sıkıntıların çıkacağını düşünüyorum.

Hocam microsoft'un artık devri geçti diyebilirim..Size dediğim Logitech Mx Master'ı tavsiye ederim..Belki siz memnun kalmamış olabilirsiniz Logitech'ten ama yeni nesil çıkardığı mouse'lardan herkes memnun sayılır..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam microsoft'un artık devri geçti diyebilirim..Size dediğim Logitech Mx Master'ı tavsiye ederim..Belki siz memnun kalmamış olabilirsiniz Logitech'ten ama yeni nesil çıkardığı mouse'lardan herkes memnun sayılır..

Mouse iyi olsa bile kendi sürücüleri birbiriyle uyumsuz. Uygulamasını yüklediğim zaman akıcı kaydırma olan flow scroll uygulaması çalışmıyor, ki o özellik olmadan da o mouse u almanın anlamı yok.

Ayrıca tekerleği serbest moda alınca mouse her hareket ettiğinde teker de hareket ediyor serbest olduğu için bu da sayfanın sürekli yukarı aşağı hareket etmesine sebep oluyor.

Başka marka varmı Logitech, razer haricinde?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Mouse iyi olsa bile kendi sürücüleri birbiriyle uyumsuz. Uygulamasını yüklediğim zaman akıcı kaydırma olan flow scroll uygulaması çalışmıyor, ki o özellik olmadan da o mouse u almanın anlamı yok.

Ayrıca tekerleği serbest moda alınca mouse her hareket ettiğinde teker de hareket ediyor serbest olduğu için bu da sayfanın sürekli yukarı aşağı hareket etmesine sebep oluyor.

Başka marka varmı Logitech, razer haricinde?

Steelseries Rival 300 - Mionix Castor - Mionix Avior 7000 - Mionix Naos 7000 - Asus Rog Gladius ; Bu modellere de bakabilirsiniz

• arkadaşlar merhaba. son 2'si arasında kaldım. Bloody a9 mu? (http://www.hepsiburada.com/bloody-a9-multi-core-metal-ayak-siyah-optik-gamer-mouse-pm-bd802108)
    bloody v3 mü? (http://www.hepsiburada.com/bloody-v3-multi-core-siyah-holeless-oyuncu-mouse-pm-bd302026)
    sizlerin tavsiyesine göre alacağım mouse'u
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinyortr1

arkadaşlar merhaba. son 2'si arasında kaldım. Bloody a9 mu? (http://www.hepsiburada.com/bloody-a9-multi-core-metal-ayak-siyah-optik-gamer-mouse-pm-bd802108)
    bloody v3 mü? (http://www.hepsiburada.com/bloody-v3-multi-core-siyah-holeless-oyuncu-mouse-pm-bd302026)
    sizlerin tavsiyesine göre alacağım mouse'u

Bloody A9 çünkü daha yeni

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam listenizden bütçeme ve ihtiyacıma en uygun olanı g300s gibi duruyor. Küçük elli ve şu finger tip tutuşuna yakın bir kullanış tarzı olan bir oyuncuyum. Moba oynuyorum genelde ama kendimi kısıtlamam fps de oynayacağım zamanlar olur illa ki :D Mouse un ağırlığı hafifliği nasıl etkiler bilmiyorum ama bugüne kadar çok ağır mouselar pek kullanmadım. Hafifliği çok canımı sıkmayacaktır sanırım. g300s modelinin trdeki fiyatları ile amazon fiyatları arasında da çok büyük bir fark yok bu açıdan da uygun.

Ama şöyle bir şey var tabi. Amazon da üst modellerin uygun fiyata satışları da var. Sizce 402, 502 gibi modellere 50 lira ekstra vermeye değer mi, yoksa çok da kasmaya gerek yok hemen bi 300s modeli alayım mı :D O fiyat civarında çok daha iyi alabileceğim bir şey varsa amazon a yönelebilirim o da sadece fiyat/performans dengesi için. Yoksa 300s modeli gayet yeterli duruyor bana. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hwy2hell

Hocam listenizden bütçeme ve ihtiyacıma en uygun olanı g300s gibi duruyor. Küçük elli ve şu finger tip tutuşuna yakın bir kullanış tarzı olan bir oyuncuyum. Moba oynuyorum genelde ama kendimi kısıtlamam fps de oynayacağım zamanlar olur illa ki :D Mouse un ağırlığı hafifliği nasıl etkiler bilmiyorum ama bugüne kadar çok ağır mouselar pek kullanmadım. Hafifliği çok canımı sıkmayacaktır sanırım. g300s modelinin trdeki fiyatları ile amazon fiyatları arasında da çok büyük bir fark yok bu açıdan da uygun.

Ama şöyle bir şey var tabi. Amazon da üst modellerin uygun fiyata satışları da var. Sizce 402, 502 gibi modellere 50 lira ekstra vermeye değer mi, yoksa çok da kasmaya gerek yok hemen bi 300s modeli alayım mı :D O fiyat civarında çok daha iyi alabileceğim bir şey varsa amazon a yönelebilirim o da sadece fiyat/performans dengesi için. Yoksa 300s modeli gayet yeterli duruyor bana. :D

Hocam Amazon'dan fiyatına göre ve istediklerinize göre şuan en iyi f/p alabileceğiniz mouse Evga Torq X5 Şuan 30 dolar olmuş..G300s'e göre her açıdan daha iyi bir mouse

http://www.amazon.com/EVGA-Customizable-Profiles-Ambidextrous-902-X2-1052-KR/dp/B00SV735GU

• The Loner kullanıcısına yanıt
    Amazon dan getirteceğim zaman biraz daha cömert olabiliyorum hocam. Ettiğim kar değiyor çünkü genelde : )) Yani demem o ki 50-60 dolarlara kadar önerilere açığım oradan. :D Ama bu mouse da hoşuma gitti. Önceliğim olarak bunu belirliyorum şimdilik. Başka kaçırılmayacak bir durum varsa onlara da bakabilirim tabi. Yoksa hemen siparişi vereyim. : ))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hwy2hell

Amazon dan getirteceğim zaman biraz daha cömert olabiliyorum hocam. Ettiğim kar değiyor çünkü genelde : )) Yani demem o ki 50-60 dolarlara kadar önerilere açığım oradan. :D Ama bu mouse da hoşuma gitti. Önceliğim olarak bunu belirliyorum şimdilik. Başka kaçırılmayacak bir durum varsa onlara da bakabilirim tabi. Yoksa hemen siparişi vereyim. : ))

Hocam Evga Torq X5'i daha önce kullandım , tavsiye ederim..Ama bi 20 dolar daha verip Logitech g303 almanız daha iyi olacaktır ama veremezseniz Evga Torq X5'de kesinlikle pişman etmez..Zaten ikiside üst seviye ürünlerdir..İkisinden birini seçin..Direk sipariş verin

• The Loner kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler dostum tamamdır. Ben bugün yarın karar veririm. : ))
  • Hocam thermaltake tt sport Mouse lar nasıldır hiç bahsedilmemiş konuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

Hocam thermaltake tt sport Mouse lar nasıldır hiç bahsedilmemiş konuda

Malzeme kaliteleri ve sensör kaliteleri iyi değil..Bu yüzden listeye koymadım..
  • Komutanlar..Ben sadece ETS 2 oynayacağım, hastalık işte, led tv ye bağlayacağım.. Wifi olması lazım, evde kablo kirliliği oluşmasını istemiyorum.. Klavye ve fare seti öneriniz olursa çok memnum kalacağım, kafam karıştı.. Bu ikisinin tümleşik olduğu modeller de var acaba böyle bir secim mi yapsam ? Ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveheart76 -- 9 Mart 2016; 5:38:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: merakli76

Komutanlar..Ben sadece ETS 2 oynayacağım, hastalık işte, led tv ye bağlayacağım.. Wifi olması lazım, evde kablo kirliliği oluşmasını istemiyorum.. Klavye ve fare seti öneriniz olursa çok memnum kalacağım, kafam karıştı.. Bu ikisinin tümleşik olduğu modeller de var acaba böyle bir secim mi yapsam ? Ne dersiniz?

Sadece ets2 oynayacaksanız herhangi bir mouse - klavye secebilirsiniz..Simülasyon oyunlarinda mouse ve klavyeye pek para harcamaya gerek yok ama siz yinede uzun ömürlü kaliteli bir model isterseniz şunu tavsiye ederim ;
    http://www.amazon.com/Logitech-Wireless-Performance-Illuminated-920-006237/dp/B00I14395A

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam birazdan alacağım bloody t60 a karar kıldım ledlerindenbdolayı maks 130 tl ye başka alternatifiniz varmı elim kucuk sayılır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.