Şimdi Ara

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.978
Cevap
51
Favori
71.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ^7pMş^

Hocam birazdan alacağım bloody t60 a karar kıldım ledlerindenbdolayı maks 130 tl ye başka alternatifiniz varmı elim kucuk sayılır

O fiyat aralığında en iyisi Steelseries Rival 100

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • logitech g100s'i hiçbir yerde bulamıyorum. satışı yok mu acaba artık?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Loner

quote:

Hocam birazdan alacağım bloody t60 a karar kıldım ledlerindenbdolayı maks 130 tl ye başka alternatifiniz varmı elim kucuk sayılır

O fiyat aralığında en iyisi Steelseries Rival 100

Hocam bloody v7 aldım umarım pişman olmam :) daha kutusunu açmadım core 3 yazılımı hediyesiyle 127 tl ye mal oldu ilginiz için çok teşekkür ederim.
    Eve geçerim incelemesini yapacağım ufaktan özellikle malzeme kalitesi ve tutuş konusunda

• quote:

Orijinalden alıntı: raiholy

logitech g100s'i hiçbir yerde bulamıyorum. satışı yok mu acaba artık?

Hala satılıyor hocam

• Orijinalden alıntı: The Loner

... ,, Sadece ets2 oynayacaksanız herhangi bir mouse - klavye secebilirsiniz..Simülasyon oyunlarinda mouse ve klavyeye pek para harcamaya gerek yok ama siz yinede uzun ömürlü kaliteli bir model isterseniz şunu tavsiye ederim ;
    ......
    Doğru söylemişsin yüzbaşım, verdiğiniz linkteki çok profesyonel-masraflı-gerek yok..Orta kalite F tipi takılayım ben..Sağolasın..
  • Aşağıdaki ekte gördüğünüz wireless klavye+mouse hakkındaki fikriniz nedir arkadaşlar? Kullanışlı olur mu? Ayrıca yabancı site güvenilir midir? (not;sadece ets 2 oynayacağım)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel)
  • Evet arkadaşlar mouse yi bugün aldım tercihimi bloody v7 den yana kullandım core3 yazılımı aktif bir şekilde 127 tl tuttu malzeme kalitesi fiyatına gore yerinde üzerinde kağucuk yumuşak terletmeyen bir kaplama kullanılmış ele oturuşuna gelecek olursak HARİKA

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel)Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel)Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel)

• quote:

Orijinalden alıntı: merakli76

Aşağıdaki ekte gördüğünüz wireless klavye+mouse hakkındaki fikriniz nedir arkadaşlar? Kullanışlı olur mu? Ayrıca yabancı site güvenilir midir? (not;sadece ets 2 oynayacağım)

Hocam tuşları çok küçük ve touch pad kısmı çok yanlış yere konumlandırılmış..Tavsiye etmem

• quote:

Evet arkadaşlar mouse yi bugün aldım tercihimi bloody v7 den yana kullandım core3 yazılımı aktif bir şekilde 127 tl tuttu malzeme kalitesi fiyatına gore yerinde üzerinde kağucuk yumuşak terletmeyen bir kaplama kullanılmış ele oturuşuna gelecek olursak HARİKA

Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel)Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel)Bütçeye göre Mouse - Mousepad - Klavye Tavsiyesi (Güncel)

Hayırlı olsun..Kablosunu bükmemeye dikkat edin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: merakli76

Aşağıdaki ekte gördüğünüz wireless klavye+mouse hakkındaki fikriniz nedir arkadaşlar? Kullanışlı olur mu? Ayrıca yabancı site güvenilir midir? (not;sadece ets 2 oynayacağım)

Hocam tuşları çok küçük ve touch pad kısmı çok yanlış yere konumlandırılmış..Tavsiye etmem

Doğru yazmışsın; artık 4 saattir ekran başındayım kafayı kırcam..Logitech ya da Microsoft uygun bir şey bütçeme göre alcam yetti artık... 110 ile 170 TL arasında iyi bir şey alacağım...

• The Loner kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim:)

• Konu yeni şekilleniyor galiba bende mmo için bakıyordum amazondan Razer Naga Chroma tercih ettim 11 martta yada 14 ünde gelecek geldiğinde görüşlerimi yazarım buraya ama hayal kırıklığı yaşayacağımı zannetmiyorum incelemeleri gayet iyi gözüküyordu...

hiçbir yerde bulamıyorum vallahi.

• Nxzt kasalarını getiren firma mionşx fareleride getirmiş. Naos 7000 ile castoir aynı fiyat 250 lira civarılar. Naos 7000 amazonda daha ucuz ama castoir benzer fiyata geliyor. Bunların yanında mousepadleri de gelmiş. ( cherry klavyelerde vardı sitede. ) Listeyi güncelleye bilirseniz iyi olur. İp portal olması gerekiyor sitesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0netw0

Nxzt kasalarını getiren firma mionşx fareleride getirmiş. Naos 7000 ile castoir aynı fiyat 250 lira civarılar. Naos 7000 amazonda daha ucuz ama castoir benzer fiyata geliyor. Bunların yanında mousepadleri de gelmiş. ( cherry klavyelerde vardı sitede. ) Listeyi güncelleye bilirseniz iyi olur. İp portal olması gerekiyor sitesi.

Şuan amazonda castor 69.99 dolar..Steelseries mouse pad'ler varken mionix pad'leri listeye koymaya gerek duymadım..Bu arada link atabilirseniz daha iyi olur.

• Hocam bu rampagenin 40 tl lik büyük bir Mouse pad ine baktım dokusu kalınlığı gayet kaliteliydi Mouse ile denemeler yaptım sorunsuz kayıyor hafif dokulu olmasıda işime geldi sence alayım mı malzeme kalitesi epey iyiydi steelseries hiçbir mağazada yok internet alışverişi yapmam bende hiç yapmadım

• quote:

Hocam bu rampagenin 40 tl lik büyük bir Mouse pad ine baktım dokusu kalınlığı gayet kaliteliydi Mouse ile denemeler yaptım sorunsuz kayıyor hafif dokulu olmasıda işime geldi sence alayım mı malzeme kalitesi epey iyiydi steelseries hiçbir mağazada yok internet alışverişi yapmam bende hiç yapmadım

Alınabilir

https://magaza.iptelecom.com.tr/14-mice#/ureticiler-mionix
    Amazonda 70$+5~10$ kargo desek yaklaşık 220-250 arasına geliyor olması gerek. Burdaki satış fiyatıda o civarda uygun gibi durdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0netw0

https://magaza.iptelecom.com.tr/14-mice#/ureticiler-mionix
    Amazonda 70$+5~10$ kargo desek yaklaşık 220-250 arasına geliyor olması gerek. Burdaki satış fiyatıda o civarda uygun gibi durdu.

Teşekkürler akşam güncellerim..castor olan modeli Türkiye'den almak daha mantıklı gibi ama naos ve avior modelleri için hala amazon daha mantıklı

• quote:

quote:

Hocam bu rampagenin 40 tl lik büyük bir Mouse pad ine baktım dokusu kalınlığı gayet kaliteliydi Mouse ile denemeler yaptım sorunsuz kayıyor hafif dokulu olmasıda işime geldi sence alayım mı malzeme kalitesi epey iyiydi steelseries hiçbir mağazada yok internet alışverişi yapmam bende hiç yapmadım

Alınabilir

Aldım hocam pad iş görüyor 4mm kalınlık ve çok kaygan olmayan kontrolü güzel bir kumaş yüzeyi var malzemesi kaliteli adisonun en iyi padi budur bence düşük bütçeye tavsiye ederim 30 40 tl aralığında gayet iş görür bütçesi olan almaz zaten

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.