Şimdi Ara

bütce 1400 tl ps4= r9 290x

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar yogun final döneminden sonra 40 gün tatile girdim 1400 tl bütçem var ve imzamdaki sisteme sahibim hdd dem de sıkıntı var hdd yi degiştircem .şimdi size sorum şu olcak 1400 tl bütcem var imzamdaki sisteme r9 290x ekran kartımı alsam yoksa ps4 mü alsam sizce hangisi mantıklı olur 290x sisteme dar bogaz yaparmı bir türlü karar veremedim .

• Stroma kullanıcısına yanıt
    O işlemciye 290 ya da 290x sorun yaratır.

PS4 alınabilir, ama oyun fiyatları yüksek. PC'de hiç değilse STEAM denen bir hadise var, ve uygun fiyatlı alınabiliyor. PC'de de Orjinal kullanılacağını düşünerek yazdım.

Siz belki İllegal kullanıyorsunuz bilemem tabi.
  • pc ye devam edersem korsan kullanırım çogunlukla arada key alabilirim ,herhalde en mantıklısı ps4 herhalde 290-290x sistemde sıkıntı yaratcak gibi aslında sıkıntı yaratmasa çok rahat olcaktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stroma

merhaba arkadaşlar yogun final döneminden sonra 40 gün tatile girdim 1400 tl bütçem var ve imzamdaki sisteme sahibim hdd dem de sıkıntı var hdd yi degiştircem .şimdi size sorum şu olcak 1400 tl bütcem var imzamdaki sisteme r9 290x ekran kartımı alsam yoksa ps4 mü alsam sizce hangisi mantıklı olur 290x sisteme dar bogaz yaparmı bir türlü karar veremedim .

Darboğaz kesin olur.Bence ps4 alın , çünkü r290x için işlemci , anakart filanda değiştirmek zorunda kalıcaksınız.Ama şöyle birşey yapabilirsiniz.

AMD FX X8 8320 Soket AM3+ 3.5GHz 16MB Cache 32nm İşlemci

ASUS M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 Anakart

ASUS GTX760 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kartı
  • quote:

Orijinalden alıntı: FB_Batuhan07

quote:

merhaba arkadaşlar yogun final döneminden sonra 40 gün tatile girdim 1400 tl bütçem var ve imzamdaki sisteme sahibim hdd dem de sıkıntı var hdd yi degiştircem .şimdi size sorum şu olcak 1400 tl bütcem var imzamdaki sisteme r9 290x ekran kartımı alsam yoksa ps4 mü alsam sizce hangisi mantıklı olur 290x sisteme dar bogaz yaparmı bir türlü karar veremedim .

Darboğaz kesin olur.Bence ps4 alın , çünkü r290x için işlemci , anakart filanda değiştirmek zorunda kalıcaksınız.Ama şöyle birşey yapabilirsiniz.

böylede ortalama birşey oluyor en iyisi ps4 gibi duruyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FB_Batuhan07

quote:

böylede ortalama birşey oluyor en iyisi ps4 gibi duruyor

Siz nekadar süre kullanmayı düşünüyorsunuz ps4'ü . Sadece 40 gün oynayacaksanız ps4 e boşuna para ödemeyin , henüz gta 5 vb gibi oyunlar çıkmış değil ps4'e. İkinci elden oyunlu ps3 almanızı tavsiye ederim.Ama her gün oynayacak vaktiniz varsa tabiki ps4 alın.
  • bu sistemimi 5 yıl önce kurmuştum uzun süre götürdü beni ,ps4 alırsam bir 10 yıl kullanırım herhalde hdd mde sorun var simdi gidip hdd alıcam bf4 ile codu zaten bu sistem kasmaz pc de bitiririm ps4 lede şimdilik fifa ile devam ederim sonra gta 5 çıkınca devam ederim
  • 280X ve yeni CPU-mobo da alınabilir.
    PS4'ten her türlü daha hızlı olacaktır.

PS4'ün de rahatlığı var tabi. "TXAA açsam nasıl olurdu acaba?", "Şurda fps 60'tan 50'ye niye indi?", "GPU kullanımı işlemci yüzünden mi dalgalandı?" gibi takıntılar olmadan, oyununu oynayıp geçiyorsun

Killzone ShadowFall'da Post-AA kaynaklı bulanmaları görüyorum ve umrumda olmuyor.
    PC'de Metro Last Light'ta ise bir ton merak, SSAA açınca bulantı geçiyor mu, Post-AA kapatılabiliyor mu vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 18 Ocak 2014; 17:35:28 >
  • anakartı degiştirsem ramide değiştirmek zorunda kalcam masraf artıcak en mantıklısı ps4 gibi duruyor .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.