Şimdi Ara

Bus Simulator 2012 (TML) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
2
Favori
97.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scansoz

Direksiyonu hafifletmenin yollarini ararken oyunu ingilizce yapmanin yolunu buldum,

C:\Users\Kul.Adiniz\AppData\Local\Bus Simulator 2012\Settings.xml

dosyasini notepad ile acarak,
    bu satirdaki:

quote:

Misc Language="0"

0'i 1 yapip, kaydedip kapatiyoruz.

Bu islemi yapinca oyun icindeki yazilarin yerine grafik motorunun komutlari gorunuyor, sadece oyun menusunde tus konfigurasyonunu ve grafik ayarlarinizi yapmak icin kullanmakta fayda var. Yaptiktan sonra tekrar eski haline getirin.

Windows XP kullanicilarinda mevcut dosya farkli bir dizinde olabilir. Mesela [C:\Documents and Settings\Kul.adiniz\Application Data]

teşekkürler grafikler biraz daha adam gibi oldu çok şükür

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasvet

Akşam bu oyunu da indireceğim. Bana biraz daha bu oyunu tanıtır mısınız? Oyunda amacımız nedir?

öyle amac falan yok. bildiğin otobüs şöförüsün işte hattı al yolcu indir bindir gez dolaş o kadar, adı üstünde bus simulator başka bi olayı yok yani
  • Direksiyonum yok klavye ilede oynarım dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasvet

Direksiyonum yok klavye ilede oynarım dimi ?

Oynanır tabi fakat simüle ettiğimiz için; en önemli kısmı olan sürüş keyfini çok alamayabilirsiniz. Neticede olay otobüs şoförlüğü (:
  • oynanır oynanır ben klavyeyle oynadım hatta direksiyonum olsa bu oyun için yerinden bile çıkartmazdım araç içi grafikler eyvallahta böyle saçma oynanışı olan bi oyunu, direkiyonla idare edip şimartmamak lazım. neyse sonuç olarak klavyeyle oynanır
  • Bu oyuna Türkçe yama eklenirse daha güzel olur bence :) Yusuf184 abi Antalya Büyükşehir Belediyesi kırmızı-siyah otobüs skinini bekliyorum senden, ileride yaparsan sevinirim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lifeisoneday -- 3 Mart 2012; 14:15:12 >
  • Bu Simulator bende hata veriyor oyuna giriyor oynuyorum ama bir süre sonra şu klasik windows hata mesajını veriyor Windows 7 kullanıyorum.Bir çözümü varmıdır bu sorunun ?
  • Arkadaşlar oyunu torrent'ten attım, ISO dosyası olarak duruyor. Şimdi ne yapmalıyım? :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ahmetgakgo23-

Arkadaşlar oyunu torrent'ten attım, ISO dosyası olarak duruyor. Şimdi ne yapmalıyım? :(

Daemon Tools ile kalıbı yerleştir.Daha sonra sanal sürücüden DVD takmış gibi oyunu yükle.
  • Sağol dostum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lifeisoneday -- 4 Mart 2012; 15:44:40 >
  • oyunu bir süre oynayarak inceledikten sonra diyebilirimki beşpara etmez! omsinin tırnağı bile olamaz
  • Download linki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

arkadaşlar bazı yolcular bedava biniyor. nedenini bilen var mı?

Paso gösteriyolardır

• arabayı çalıştırmak için page up page down tuşu gerekiyor sanırım ve bende bu tuş yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeLL_yEAHH!

quote:

Orijinalden alıntı: goodorevil

quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

arkadaşlar bazı yolcular bedava biniyor. nedenini bilen var mı?

Paso gösteriyolardır

valla arkadaşlar ciddiyim. Adam yada kadın biniyor transit geçiyor arkaya. Hi diyen geçiyor
    Hele bide durak boş olup biraz bekledikten sonra ilk binen yolcunun bedava binmesi beni deli ediyor.

• Haritadaki kırmızı H ilk durak mı son durak mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sproob

Haritadaki kırmızı H ilk durak mı son durak mı

Son durak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yao07

quote:

Son durak.

BaBaşlangıç yerinden ilk durağa gerçekten çok mesafe var.Kaza yaptığımızda 0dan başlayacağımız bir tuş yok mu? yeniden doğma gibi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yao07

quote:

Son durak.

BaBaşlangıç yerinden ilk durağa gerçekten çok mesafe var.Kaza yaptığımızda 0dan başlayacağımız bir tuş yok mu? yeniden doğma gibi

Var ama oda en baştan yani otobüs depolama alanına çıkarıyor
  • arkadaşlar oyunla ilgili 2 sıkıntım var:

1. sadece basic version açılıyor high açılmıyor
    2. spiel starten diyorum karşıma çıkan soruya neu diyorum yüklüyor ama açacağı sırada hata veriyor bunun sebebi nedir?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.