Şimdi Ara

Burun estetik fiyatları ve doktor önerisi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
13
Favori
65.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doktorun ismini öğrenebilir miyim önerir misşn hocam ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu doktorların içinde ki en pahalı Barış Çakır'dır, 30.000 üstüdür fiyatı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasasa671

Hocam doktora tam ne sorayım, yaptığınız ameliyatlardan yüzde kaçı yeniden ameliyat yaptırdı diye sorayım mı doktorlara direk?

Bu Mustafa Ali Yanık lazerle yapıyormuş ondan kırıp dökme olmasın dedim de, artık sorunsuz olsun da nasıl yaparsa yapsın modundayım.

Mustafa Ali Yanığı tercih etmemin sebebi gittim konuştum bana güven verdi, instagram hesabında ki resimleri de çok güzel. Belki başka bir doktora gitsem onlar da bana güven verecekler ama bu işin sonu yok ki, şuan final sınavları dönemindeyim dışarı sınav için çıkabiliyorum.

Alıntıları Göster
    Başka doktora gitsen o da güven verebilir, tabii ki bu işin sonu yok. O yüzden içine sindiyse ol gitsin. Seçenekleri genişletip, detaya indiğin zaman karar vermen iyice zorlaşır. Hatta operasyondan tamamen vazgeçmen de yüksek olasılık.

• Konuyu takipteyim bende düşünüyorum ne zamandır. Doktor önerilirinizi okuyacağım. Burnum yamuk değil uzun sadece benimde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnstagramda sadece fotoşenik kızların resimlerini koyarak iş yapanlara kanmayın sakın. Bazı insanlar var her yeri süper sadece burnu kötü onu bi değiştiriyorlar kız süper stara dönüşüyor. Ama fotojenik olmayan tipsizlerin değişimlerini atan doktorlara daha fazla güvenin derim mesela Barış Çakırda erkek resmi bulamadım sadece fotojenik kızları atıyorlar.
  • Tam aradigim konu hangi sehirdesin hocam bende 23 yaşındayım burun estetiği düşünüyorum bilgilendirmelerini takip edeceğim umarım güzel bir burna kavusursun

• quote:

Orijinalden alıntı: Keremmert1

Tam aradigim konu hangi sehirdesin hocam bende 23 yaşındayım burun estetiği düşünüyorum bilgilendirmelerini takip edeceğim umarım güzel bir burna kavusursun
    Sağolun, İstanbul'dayım. Dışında ki doktorlara hiç sormuyorum fiyatı. Aslında hepsiyle konuşmak gerek ama hepsi yanına çağırıyor muayene için. Oda imkansız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

İnstagramda sadece fotoşenik kızların resimlerini koyarak iş yapanlara kanmayın sakın. Bazı insanlar var her yeri süper sadece burnu kötü onu bi değiştiriyorlar kız süper stara dönüşüyor. Ama fotojenik olmayan tipsizlerin değişimlerini atan doktorlara daha fazla güvenin derim mesela Barış Çakırda erkek resmi bulamadım sadece fotojenik kızları atıyorlar.
    Çoğu doktor açıklayıcı resim koymuyor, before after resimleri. Ben ona da bakıyorum tercih için.

Mustafa Ali Yanık ta kız erkek resimleri mevcut, Erkek olanlara baktım ben çok beğendim ama arkadaşlarım fazla kızımsı burun diyorlar. Haklı olabilirler ama doktorun bana önerdiği burun kızımsı burun değil. Aynısını yaparsa efsane olur.

Tek sıkıntı ileride tekrar ameliyat olmama gerek kalır mı, şuana kadar kaç kişi 2. kere ameliyat olmasına gerek kaldı. soracağım onlara. Tabi doğru cevap verirler mi bilmiyorum

• ::Ashes:: kullanıcısına yanıt
    isim alabilir miyim ve muayeneden önce fotoğrafını cekip shopladı mı ameliyattan sonra böyle olur diye
  • İzmir'deki şu doktora bak derim. Kendisi bir süre üniversite hastahanesinde de çalıştı diye biliyorum.
    https://www.facebook.com/izmirestetikcerrahi/
  • Hangi şehirdesin bilmiyorum ama istanbul ise cengiz açıkel araştır birde.
  • hangi ildesiniz?

• Öncelikle instadaki resimlere şunlara bunlara aldanma adamlar güzel olan burunları paylaşıyor bir çok yamuk burnu olan nefes alamayan hastalardan bahsetmiyorlar doktorları internetten araştır yorumları oku ameliyat olanlardan fikir al örneğin bekir sivri diye bir doktor vardı adam Türkiyenin en iyi doktoru diye geçiyordu instagram'daki resimlerine aldandı kız arkadaşım gitti ameliyat oldu adam kaçtı gitti bir çok madur bıraktı peşinde mesela sorna araştırdık ki nice ameliyat olup burnu yamuk olan insan olmuş düşün burun ameilyatı oluyorsun burnun sağa yada sola doğru yatık bir şekilde duruyor nefes alamama problemleri sürekli kanalamar vs. bazen 2.kez başka doktora gidip ameliyat olman gerekiyor bu yüzden doktorunu iyi araştır öyle foruma girdim seçin birisini deme bu doktordan gerçekten ameliyat olmuş ve şikayet edenlerin yorumlarını oku sonra'dan çok pişman olursun demedi deme konu linklerinide ekleyeyim tecrübe olur sizehttps://t24.com.tr/haber/hastalari-ortada-kaldi-doktor-firarda,408215

• quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Öncelikle instadaki resimlere şunlara bunlara aldanma adamlar güzel olan burunları paylaşıyor bir çok yamuk burnu olan nefes alamayan hastalardan bahsetmiyorlar doktorları internetten araştır yorumları oku ameliyat olanlardan fikir al örneğin bekir sivri diye bir doktor vardı adam Türkiyenin en iyi doktoru diye geçiyordu instagram'daki resimlerine aldandı kız arkadaşım gitti ameliyat oldu adam kaçtı gitti bir çok madur bıraktı peşinde mesela sorna araştırdık ki nice ameliyat olup burnu yamuk olan insan olmuş düşün burun ameilyatı oluyorsun burnun sağa yada sola doğru yatık bir şekilde duruyor nefes alamama problemleri sürekli kanalamar vs. bazen 2.kez başka doktora gidip ameliyat olman gerekiyor bu yüzden doktorunu iyi araştır öyle foruma girdim seçin birisini deme bu doktordan gerçekten ameliyat olmuş ve şikayet edenlerin yorumlarını oku sonra'dan çok pişman olursun demedi deme konu linklerinide ekleyeyim tecrübe olur sizehttps://t24.com.tr/haber/hastalari-ortada-kaldi-doktor-firarda,408215
    Hocam o sizin verdiğiniz baya uçuk bir olasılık. Ama şimdi biraz daha araştırdım bu ameliyatını olmak istediğim doktoru, iyi yorum da var ama kötü yorumları da varmış. Daha doğrusu diğer forumlara kötü yorum yapan kişiler hiç sebebini falan yazmamış, sadece ben oldum önermiyorum falan yazmış. Ama şimdi araştırsam hepsinin kötü yorumunu bulmaz kıyım ki?

Bilmiyorum abi daha derine indikçe işin içinden çıkamıyorum. Şeytan diyor ki yaptır gitsin....

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaymurat

Hangi şehirdesin bilmiyorum ama istanbul ise cengiz açıkel araştır birde.
    Mesaj attım ona da, fiyat verir mi bilmiyorum ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Öncelikle instadaki resimlere şunlara bunlara aldanma adamlar güzel olan burunları paylaşıyor bir çok yamuk burnu olan nefes alamayan hastalardan bahsetmiyorlar doktorları internetten araştır yorumları oku ameliyat olanlardan fikir al örneğin bekir sivri diye bir doktor vardı adam Türkiyenin en iyi doktoru diye geçiyordu instagram'daki resimlerine aldandı kız arkadaşım gitti ameliyat oldu adam kaçtı gitti bir çok madur bıraktı peşinde mesela sorna araştırdık ki nice ameliyat olup burnu yamuk olan insan olmuş düşün burun ameilyatı oluyorsun burnun sağa yada sola doğru yatık bir şekilde duruyor nefes alamama problemleri sürekli kanalamar vs. bazen 2.kez başka doktora gidip ameliyat olman gerekiyor bu yüzden doktorunu iyi araştır öyle foruma girdim seçin birisini deme bu doktordan gerçekten ameliyat olmuş ve şikayet edenlerin yorumlarını oku sonra'dan çok pişman olursun demedi deme konu linklerinide ekleyeyim tecrübe olur sizehttps://t24.com.tr/haber/hastalari-ortada-kaldi-doktor-firarda,408215
    Hocam iyyiiice araştırdım, baya mağdur varmış ya öyle böyle değil. Neyse sallıyorum ben başka bi doktor bulmaya çalışacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaymurat

Hangi şehirdesin bilmiyorum ama istanbul ise cengiz açıkel araştır birde.
    Yahu diyorum ki bana fiyat aralığını verin, 5k da olabilir 25k da olabilir, fiyat aralığı verin bütçeme uygunsa gelip muayene olayım diyorum. Ama bana fiyat veremiyoruz diyor. Ya muayene olacağım yada önlü yanlı fotoğraf atacağım. İstemiyorum ben sana fotoğrafımı atmak.
  • sasasa671 S kullanıcısına yanıt
    ortalama fiyatlar 10bin tl civarı oluyor sanırım bende düşünüyorum Bundan bir sene önce 6bin tl idi olmadım fotograf atın sonuçta hipokrat yeminleri var sorun olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasasa671

Sağolun, İstanbul'dayım. Dışında ki doktorlara hiç sormuyorum fiyatı. Aslında hepsiyle konuşmak gerek ama hepsi yanına çağırıyor muayene için. Oda imkansız.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam annem.bana elazigda bir doktor bulmuştu oda meşhur ailede birkaç kişiyi ameliyat etti ankarada bayındır da var hem ablamın burun eti hem.abimin yaptı bu 2 sinden birine yaptıracam gibi bu yaz okul bitince sizde sonucu atarsanız burundan şah eser ortaya çıkarsa belki sizin doktora bile görünebilirim

• Listeye Sente Plus hastanesini de ekledim. Fiyatı çok iyi ama internette acayip şikayet var o hastane ile ilgili. Şikayetlerden biri burun estetik ile alakalı.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.