Şimdi Ara

Burun estetik fiyatları ve doktor önerisi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
13
Favori
65.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yas kac ? Belli bir yastan once olmamanizi oneririm . Yuzunuz oturdugunda yaptirmak en iyisi .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Myhres7 M kullanıcısına yanıt
    Benim doktorum kendisiydi, öneririm. Fiyatlar baya artmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: primum non nocere

Valla hocam mustafa ali yanığın yaptığı burunlar yapmacık geliyor bana biraz. İyi araştırmanızı tavsiye ederim. Ben ankarada olmuştum o yüzden tavsiye veremeyeceğim ama şehir dışından da gelenler oluyor aslında.
    hocam bende ankaradayım hem deviasyon var burnumda hemde estetik olmak istiyorum , tavsiye edeceğiniz doktor var mıdır fiyatlar nedir
  • primum non nocere P kullanıcısına yanıt
    Hoca iyi ama 1 yılda bu fiyat abartısı saçma.6'dan 12 bin yapmış

• Hocam benim doktorum Mesut Kaya. 1 seneden fazla oldu, o zaman 7 bindi fiyat ama birkaç mesaj önce 12 bin olduğunu yazmış bir arkadaş. Tavsiye ederim en azından bir gidip görüşün bence. Muayene ücretsizdi.

2018 eylül gibi muayene olduğumda 7 bindi fiyat. 1 seneden fazla zaman geçmiş 12 bine çıkmış. Hakikaten biraz fazla artmış ama arz talep meselesi. Aylarca ameliyat sırası oluyor.

Hocam ameliyat sürecin nasıldı ? Ameliyattan önce pcden son hali gösteriyor mu ? Ayrıca ameliyat sonrası nasıl ?

• Çok para be

Süreç kısaca şöyle hocam. İlk muayeneye gittiğimde şikayetimi falan sordu. Tomografi cdsi yanımdaydı ona baktı, kamerayla vs. içini inceledi (benim septum rezalet derecede yamuktu) Sonra işte dış görünüş olarak nasıl bir burun istediğimi sordu doğal mı olsun falan gibisinden. Ben de aynen doğal istediğimi söyledim. Eski hastalarından 10larca hasta inceledik beraber. Senin burun yapına benzer olarak geçmiş hastalarım bunlar demişti. Kendisinin tv programında videosunu da izlemiştim orda da tarzının bu şekilde olduğunu söylüyordu. Onları görünce bir fikir oluşuyor zaten. Bir de instagtamdan falan bolca inceleyip gitmiştim ben zaten. Önceden shop yaparak göstermedi, özel olarak isteseydim gösterirdi belki bilemiyorum. İlk muayeneye böyle baya uzunca sürdü, yarım saat civarı diye tahmin ediyorum. Ben bir aileme danışayım diye ayrıldım. Birkaç gün sonra arayıp ameliyat randevusu alacağımı söyledim. Sanırım 1.5 ay sonraya falan randevu vermişlerdi o zaman. 1 hafta kala sekreter arayıp hatırlattı. 1 gün önce sabah hastanede kan verdim, ekg ve akciğer grafisi çekildi. Öğleden sonra da muayenehaneye gittim son kontrol ve fotoğraf çekimi için. Sonraki gün de 11 gibi hastaneye yatışım yapıldı. 1-1.5 gibi ameliyata girdim. 5 gibi de odaya çıktım geri sanırım. Doktor geldi işte yapılacakları falan anlattı. Serum takılıydı o bittikten sonra 1 iğne yaptılar. 9 gibi de taburcu oldum aynı gün. İlk 3 gün biraz meşakkatli açıkçası. Şişlik oluyor, bşraz morluk oluyor. Kanama olabiliyor, burun tıkanıyor falan.
    3 gün tampon çıktı, ağrı oluyor ama birkaç saniye abartılacak bir şey değil.
    1 hatta sonra plastik alçı çıktı, ince bant yapıştırdı. 5 gün sonra duşa girmemi, bandın da yumuşayıp çıkacağını söyledi. 2. haftanın sonunda da dikişler alındı. 2 hafta sonunda dıştan bakıldığında ameliyat olduğum belli değildi. 1, 3, 5 ve 11. aylarda kontrole gittim. O şekilde kontroller de devam ediyor.

• Olmayı düşünenlere yardımcı olması açısından bu konuyu açmıştım. Epeyce şey yazıyor süreç hakkında.
    https://forum.donanimhaber.com/burun-ameliyati-oldum-03-11-18-septorinoplasti-rinoplasti-septoplasti-1-yil-oldu-guncel--135666473

• ben ümraniyede özel bir hastanede tam 1 yıl önce burun eti( tam ismini hatırlamıyorum ) ve rinoplasti oldum ve öyle fazla araştırmadım ikisinede 4500 TL verdim sonuç mükemmel ötesi mükemmel doğal görünüş kimse ameliyat olduğuma inanmıyor belkide ben şanslıyım
  • ulan burun estetiğinde ucuz yer mi araştırılır. yüzünün ortasında olan ve hayatın boyunca seninle kalacak bir şey, verebildiğin en fazla parayı ver. araba almıyosun
  • olishernandez kullanıcısına yanıt
    Ucuz yer araştırmak değil de içine sinen doktor bulmak önemli bence. Her pahalı olan iyi veya ucuz olan kötü diye de bir şey yok.

• Burun estetiği olmayan bi biz kalmışız herhalde bu ne anasını satayım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 24 Aralık 2019; 21:8:5 >
  • Bune lan ahahahahahahah

Muazzam gerçekten geçmiş olsun darısı başıma inşallah

Çok teşekkür ederim hocam, insan kendinde olunca biraz fazla inceliyor :D
    Daha iyisi sizin olsun inşallah hocam.

• ankara zühtü demir var fiyat alabilirsin. ama burun ameliyatıda genetik ve şans. ablam ve ben aynı adama burun ameliyatı olduk benim burnum çok güzel oldu hiç sarkma olmadı sonradan şuanda hiçbi problem yok. ama ablamınki ameliyattan 9-10ay sonra sarkma oldu aşağı düştü ucu tekrar operasyon yaptı. Ciltlede alakalı burunun nasıl olacağı yani demek istediğim. ameliyattan sonra çok değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gustawa -- 24 Aralık 2019; 21:40:48 >
  • çoook buyuk paralar be .
    paran varsa hiç düşünme yaptır

• quote:

Orijinalden alıntı: primum non nocere

Hocam benim doktorum Mesut Kaya. 1 seneden fazla oldu, o zaman 7 bindi fiyat ama birkaç mesaj önce 12 bin olduğunu yazmış bir arkadaş. Tavsiye ederim en azından bir gidip görüşün bence. Muayene ücretsizdi.
    hocam 12bin çok yüksek ya , tamamlayıcı sağlık sigortası var ama karşılar mı bilmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.