Şimdi Ara

bursa trafik sabrı insanlarda nasıl varki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bursa trafik sabrı insanlarda nasıl varki,sabah öğlen aksam 1.vites yarım gazla ilerleme vede her 1 metrede dur kalk yaparak 15km yolu bıkmadan nasıl sabırla gidebiliyorlar

2 serıtlı anayolu hiç genısletmeden,ilçe ilçe imar verip binlerce bina yapıyorlar,herkes memnun

• ankarayı denemelisin,her yol kızılaya çıkıyor ve ansızın yol bir polis tarafından kesiliyor ne zaman açılacağı belirsiz..
  • Recebin yatacak yeri yok ağzımı bozmak istemiyorum şimdi güzelim şehir her geçen gün yok oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursada kesinlikle yaşanmaz daracık sokaklar plansız kentleşme her yer ücretli park sorunu rezillik ötesi bir şehir ben ilçesindeyim arada işim çıktığı için gidiyorum o ğünü yaşamdan saymıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: cnyttt

Bursada kesinlikle yaşanmaz daracık sokaklar plansız kentleşme her yer ücretli park sorunu rezillik ötesi bir şehir ben ilçesindeyim arada işim çıktığı için gidiyorum o ğünü yaşamdan saymıyorum

bende ilçedeyim hocam geçen kent meydanında biraz durdum da korna sesinden inanılmaz rahatsız oldum

ideal yaşanılır şehir anlayışı
    100 bine yakın nüfus
    1 tane sinema barındıran avm
    tercihe binaen sahil veyahut geniş süs havuzlu güzel piknik alanlı il ve ilçeler
  • Hangi ilçe hocam ben inegöldenim gerçi trafik yönünden inegölde çok kalabalık ama bursa fenalık

• İstanbul açık ara bir numara.

• İzmir'in son hali de fena. Ankara da keza öyle. İş giriş çıkış saatleri insanın sinirlerini yıpratıyor.

• Bu arkadaşlar yenimahalle demeti cebeci dikimevini hele ulus opera itfaiye meydanını görmemişler zaar ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ülkede yer yok ondan birkac ıle tum ınsanları topluyorlar işte
    nerde abd deki kasaba hayatı
  • Bursa'da bu trafik önceki seneler yoktu. Nasil oldu da bu sorun baş gösterdi diye dusunmeliler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altepe var olan bütün yolları daralttı. Kent meydanı terminal arası, ankara yolu, acemler, uluabat gölü yolu çok kötü. Servis araçları yokken bile trafik akmıyordu. Yarın okullar açılınca o zaman trafiği görün. Şimdi bursada ulaşım pahalı olduğu için çoğu kişi kendi araçlarını kullanıyorlar. Ulaşım ucuz olsa trafik bu kadar olmaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.