Şimdi Ara

Bursa OSGB, Bursa İşe Giriş Sağlık Raporu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Site Adı : Bursa OSGB, İş Sağlığı ve Güvenliği, İşe giriş sağlık raporu, LMS, İBYS Yazılımı, HBYS Yazılımı ve Hasta Takip Sistemleri hk.

Site adresi : https://halimasa.com.tr/

Site içeriği / Hizmet verdiği alan :

1. OSGB Hizmetleri: İş sağlığı ve güvenliği hizmeti alma zorunluğu bulunan (1 ve daha fazla çalışanı bulunan Tehlikeli ve Çok Tehlikeli sınıftaki tüm işyerleri, 50 ve üzerinde çalışanı bulunan Az Tehlikeli sınıftaki işyerleri) Bursa ve sınır komşusu illerine hizmet sunmaktayız.
    2. İşe Giriş Sağlık Raporu Hizmetleri:
    3. Mevzuat Takibi: https://halimasa.com.tr//lms adresinde başta iş sağlığı ve güvenliği profesyönelleri olmak üzere osgb firmaları 'nda çalışan personellerin mesleki gelişimleri için mevzuat metinleri
    4. İBYS Yazılımı: OSGB, Bireysel İş Güvenilği Uzmanı ve İşyeri Hekimleri yada içerisinde tam zamanlı iş güvenliği uzmanı bulunduran kurumsal firmalar için Temel İSG Eğitimlerinin verilmesi, Reçete yazımı, çalışan periyodik muayene ve işe giriş muayene takip işlemleri, risk analizi, saha gözlem raporu gibi İSG açısından bir çok önemil noktayı takip edebileceğiniz, bakanlık tarafından onaylı İBYS Yazılımımız ile işletmenizin İSG açısından denetimini yazılım üzerinden sağlayabilirsiniz.
    5. LMS: Çalışanların Temel İSG Eğitimlerinin Uzaktan Eğitim altyapısı kullanılarak verilmesini ve takibini sağlayan Açık kaynak (moodle) uzaktan eğitim temel isg eğitimi sistemimiz
    6. HBYS: Hasta takip yazılımı, muayene yazılımı, şehir hastanelerinden tek çalışanlı muayenehanelere kadar kullanım alanı bulunan hasta takip yazılımımız

1. bilgi yönetim sistemi adıyla şehir hastanelerinden, muayenehanelere kadar kullanım alanı olan Hasta takip yazılımımız....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halimtr -- 29 Temmuz 2021; 13:12:54 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.