Şimdi Ara

'''BURSA MOBESE KAMERA GÜZERGAHLARI!''' (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
2
Favori
54.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: intikam91

quote:

Orijinalden alıntı: desoto

bu çevreyolunda hiç radar yada kamera yok dimi görükleye giderken bayaa yardırıyoruzda

polis radarı bazen kurulabiliyor dikkat etmekte fayda var.

genelde hangi mevkiide oluyor acaba?
  • desoto D kullanıcısına yanıt
    ben Mudanya girişi ile Yalova girişleri arasında çöplüğün oralarda denk geldim. İzmir yolu kısmında da vardı ama kamyon denetimi idi sanırım.
  • Mudanya yolu üzerinde organize sanayi kavşağına dönmeden bir tane var.
    Mudanya yolu özdilek'e gelmeden bir tane daha var.

Fakat bunların ikisi de hız mi ölçüyor bilgim yok
  • quote:

quote:

quote:

bu çevreyolunda hiç radar yada kamera yok dimi görükleye giderken bayaa yardırıyoruzda

terminalin ordan girince oluyor bazen.otobanda hiç görmedim.Birde izmir yolunda hem gidiş hem gelişte (bursa ya dönüşte çok fazla) çevirme oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

quote:

quote:

quote:

terminalin ordan girince oluyor bazen.otobanda hiç görmedim.Birde izmir yolunda hem gidiş hem gelişte (bursa ya dönüşte çok fazla) çevirme oluyor.

evet işyerim izmir yolu üzerinde her sabah görüyorum ekipleri. mutlaka oluyor orada

• quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Mudanya yolu üzerinde organize sanayi kavşağına dönmeden bir tane var.

her ikisi de sadece plaka okuyor radar değil. yinede saçma sapan hareket yapan (makas vs. trafiği tehlikeye atacak hareket) bir araç olursa memura denk gelirse yer cezayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meph

quote:

Mudanya yolu üzerinde organize sanayi kavşağına dönmeden bir tane var.

her ikisi de sadece plaka okuyor radar değil. yinede saçma sapan hareket yapan (makas vs. trafiği tehlikeye atacak hareket) bir araç olursa memura denk gelirse yer cezayı.

Alıntıları Göster
    fsm kavşağı korupark arasında bir radar, mudanya yolu fsm girişi arasında bir radar, soğanlı kavşağı avrupa bulvarı caddesinde bir radar (park değil soğanlı tarafındaki), orhaneli yolunda geliş gidiş radar, ata bulvarı ekip arabasıyla radar, küçük sanayi görükle arası ortalama hız radarı. var mı arttıran?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RespecT

Cumhuriyet Caddesinin trafiğe kapatılmasıda planlar içinde var.

O proje yakında başlayacak zaten. Nostalji tramvayları işleyecek orada. Moda-Kadıköy hattındaki tramvaylardan bir-iki tanesini getirip restoresini tamamladılar.

Muhtemelen birdahaki yaz o caddede yürünebilecek. Zaten araç trafiğine açık olması çok garipti. Altta haşim işcan var. Haşim işcan cumhuriyet caddesi trafiğini alsa dahi sorun olmaz. Kapasiteyi kaldırabilecek bir cadde haşim işcan.

Umarım daha sonrasında komple altıparmak kapanır vede istiklal caddesi benzeri çok güzel bir cadde olur. Veyahut en azından arap şükrünün devamındaki sokak kaymakamlığa kadar yürüyüş yolu olursa arap şükrü çok daha güzel olur. Bir nevi nevizade olur.
    Arap şükrü çok uzun süredir yetmiyordu. Pazartesi salı haricinde her akşam heryer dolu. Bir o kadar daha meyhane olsa onlarda dolacak.

Bu benzetmeleri Bursayı bilmeyen insanlar için yapıyorum :)

Arapşükrü keyiftir.

Ama haberiniz olsun arapşükrüden çıkıp arabanızla ana alterlerden giderseniz kesin bir polis çevirmesine denk gelirsiniz vede ehliyeti kaptırırsınz.
    Ara yolları öğrenmek isteyen bana mesaj atabilir

cumhuriyet caddesi kapanmamışmıydı dedim biran. sonra kapandı kapanmadı noluyo lan derken devreleri yakacaktımki son anda mesaj tarihini gördüm
    izmir yolunda 54km/s den eve ceza geldi geçen ay tam mevkiyi hatırlamıyorum. 100'le giden kamyonlara hiç bi halt etmezken 3 şeritli yolda otomobille hız sınırı 4km/s aşıldı diye 166TL geçirilirmi arkadaş. sonradan öğrendimki hız cezaları otomatik değil polis memurları tarafından kesiliyormuş. o polis memura etmediğim küfür kalmadı. tamam suçlu benim ama orda herkese aynı uygulama yapılsa 1km/s bile aşana cezayı kesseler amenna millet 70 le 80le 100le gidiyor biz 54'le hem milletten kornaları küfür hemde yukardan ceza yiyoruz adaletini sevdiğimin ülkesinde.

düzenleme : üniversiteli arkadaşlara tavsiyem büt.lere kalmayın sonra benim gibi kafanız dönüyor

• 54 ile nasıl ceza yedin?
    Araç ticari mi?

Hususi araç için sınır 70kmh. Bu hıza riayet ediyoruz ve sorun yaşamıyoruz...
  • quote:

54 ile nasıl ceza yedin?
    Araç ticari mi?

Hususi araç için sınır 70kmh. Bu hıza riayet ediyoruz ve sorun yaşamıyoruz...
    arkadaşlar bugün beşevler kavşağının ordan sağa doğru carrefoura değilde sola döndüm orda mobese olduğunu bildiğim için 60-70 gidiyodum radarı geçince yol boş diye gaza bastım 110-120 gibi giderken tepede bitane daha gördüm biraz fren yaptım devam ettim o 2.nedir korktum ard arda 2 tane mi var yakalandıkmı acaba mantıken 2side radar değildir gibime geliyo ama?
  • version53 kullanıcısına yanıt
    1 tanesi plaka tanıma 1 tanesi hız radarı , hangisine denk geldiniz bilmiyorum ama şerit başına 2 kamera olan hız radarıdır.
  • quote:

1 tanesi plaka tanıma 1 tanesi hız radarı , hangisine denk geldiniz bilmiyorum ama şerit başına 2 kamera olan hız radarıdır.

biri hız ise annem geçen 2 ay önce ordakilerden önde olana yakalandı ben 2.den hızlı geçtim ozaman sıkıntı yok.netten baktığım kadarıylada üstgeçitin ordaki plaka tanıma onu görünce baktım zaten bi kutu bi kamera vardı bu seferlik yırttım heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: version53

quote:

biri hız ise annem geçen 2 ay önce ordakilerden önde olana yakalandı ben 2.den hızlı geçtim ozaman sıkıntı yok.netten baktığım kadarıylada üstgeçitin ordaki plaka tanıma onu görünce baktım zaten bi kutu bi kamera vardı bu seferlik yırttım heralde

Alıntıları Göster
    gencler bu paralı askerler nerde oluyo peki bursada?

• quote:

gencler bu paralı askerler nerde oluyo peki bursada?

Alıntıları Göster
    Bursa -Yalova yolundaki Radarları bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi arkadaşlar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamamba92

Bursa -Yalova yolundaki Radarları bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi arkadaşlar .

Alıntıları Göster
    Hayatımda 2 kere bursaya gittim sonuç bu ,birinde gezmeye birinde araç almaya gittik, hemen kitlediler

'''BURSA MOBESE KAMERA GÜZERGAHLARI!'''

• quote:

Orijinalden alıntı: SAFİMARANGA

Hayatımda 2 kere bursaya gittim sonuç bu ,birinde gezmeye birinde araç almaya gittik, hemen kitlediler

Alıntıları Göster
    illallah ettirdi cezalar, küçük çevre yolunda, hürriyete doğru, otomobiller için 50km ye düşürmüşler hızı, karayolları belirliyormuş. iyi de kardeşim arkadaki araç durmuyorki rahat sağ şeride geçiyorum, orda da kamyonun, otobüsün altında kalıcaz, 70 in altında giden yok. arkadaşa 57km. ile kitlemişler

• quote:

quote:

netten baktım dediğin nasıl. söylermisin. ben de bi iyi bakayım su mobese kameralarına. bir de şu hız ile plaka tanımaları tam ayırabilsek. biri geniş bir kamera. diğeri iki tane dürbün gibi yan yana kamera. herhalde ikincisi ceza yazıyor.doğru mu?. bir de bademli kavşağı halen 70 mi otomobiller için. deminki mesajımda yazdım ya bazı yerleri 50km ye çekmişler diye. orası da şehrin başlangıcı 50 ye düşmüş olmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

quote:

quote:

netten baktım dediğin nasıl. söylermisin. ben de bi iyi bakayım su mobese kameralarına. bir de şu hız ile plaka tanımaları tam ayırabilsek. biri geniş bir kamera. diğeri iki tane dürbün gibi yan yana kamera. herhalde ikincisi ceza yazıyor.doğru mu?. bir de bademli kavşağı halen 70 mi otomobiller için. deminki mesajımda yazdım ya bazı yerleri 50km ye çekmişler diye. orası da şehrin başlangıcı 50 ye düşmüş olmasın

...

• quote:

quote:

quote:

quote:

...

Az bi araştırmayla bulunabiliyor nerelerde oldukları

• SAFİMARANGA kullanıcısına yanıt
    hondayla ceza yediğiniz yerden en az 5-6 kere hız sınırını aşarak geçtim ama araç yabancı plaka valla çıkışta kapıda felan ceza çıkarsa çok kötü olur inşallah olmaz bişey ama fotoyu görünce tırstım biraz
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.