Şimdi Ara

'''BURSA MOBESE KAMERA GÜZERGAHLARI!''' (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
220
Cevap
2
Favori
54.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eger ticari araçlara 50 ile ceza yazarlar ise aynı arabaya 100 lerce ceza gelcek kisiler biliyorum. Böyle saçmalık olmaz. Günümüzdeki ticari araçların normal araçlardan teknolojik olarak bı eksiği yok. Kaldı ki eger o araçlar gercekten 50 nin altında kullanırlarsa bursa trafiği felç olur. Saka gibi gercekten. İzmir yolunda, cevre yolunda 45 ile mı gidicek arabalar. Arkalarında çıldırırım herhalde. Eger bu uygulama yapılırsa insanlar isyan eder ki haklılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekoch
    Eger ticari araçlara 50 ile ceza yazarlar ise aynı arabaya 100 lerce ceza gelcek kisiler biliyorum. Böyle saçmalık olmaz. Günümüzdeki ticari araçların normal araçlardan teknolojik olarak bı eksiği yok. Kaldı ki eger o araçlar gercekten 50 nin altında kullanırlarsa bursa trafiği felç olur. Saka gibi gercekten. İzmir yolunda, cevre yolunda 45 ile mı gidicek arabalar. Arkalarında çıldırırım herhalde. Eger bu uygulama yapılırsa insanlar isyan eder ki haklılar.

Bastakilerin cokta umrunda. Deli gibi para kaldıracaklar bu isten! Verecekleri cevabı şimdiden söylemek isterim; size metro yaptık onu kullanın!

Vede sakın içki icmeyin derler.
  • bursada hala başlamadı sanırım cezalar hiç ceza gelen duymadım ama kameraların bulunduğu kısmlarda yığılmalar oluyor o kamreları sadece gece çalıştırmaları lazım aşırı hız yapanlar için yoksa 70-80 kaymak gibi yollarda hız değil maksat işgüzarlık olsun
  • Geçen görükleye gidiyordum.Önümde ağır hasarlı ilerleyen bir transit vardı.Polisin önünden elini kolunu sallayarak geçti.Tam o sırada bir de çok süratli biçimde 320d geçti.Polis ikisinide durdurmadı.Sanırım kestiriyordu araçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekoch

Eger ticari araçlara 50 ile ceza yazarlar ise aynı arabaya 100 lerce ceza gelcek kisiler biliyorum. Böyle saçmalık olmaz. Günümüzdeki ticari araçların normal araçlardan teknolojik olarak bı eksiği yok. Kaldı ki eger o araçlar gercekten 50 nin altında kullanırlarsa bursa trafiği felç olur. Saka gibi gercekten. İzmir yolunda, cevre yolunda 45 ile mı gidicek arabalar. Arkalarında çıldırırım herhalde. Eger bu uygulama yapılırsa insanlar isyan eder ki haklılar.

Arkadaşlar hala belli değil ceza yazılıp yazılmadığı belli değil galiba
    Net bilgisi olanların bilgilerini paylaşmalaını bekliyoruz
  • Ceza gelen var mi?

Galiba geçen gün 79la geçtim !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Ceza gelen var mi?

sanırım araçlardaki göstergeler olduğundan fazla gösteriyormuş (sizin 79 gerçekte 75 falan gibi) ve %10 civarında da müsamaha gösteriyorlar (70'e değil de 78'e yazılıyor)
    böyle duydum ben bilmiyorum ki doğru mu :)
  • Zaten 79km hizi aracin göstergesinde değil metro gross marketin oradaki mobeseyi geçtikten hemen sonraki hiz ölçerde gördüm. Ama kendi hizim 73falandi. Normalde %10 az gösterecekken %10 fazla gösteriyor. Ya oradaki sistem hatali yada başimiza bela aldik :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tapdk

quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Ceza gelen var mi?

sanırım araçlardaki göstergeler olduğundan fazla gösteriyormuş (sizin 79 gerçekte 75 falan gibi) ve %10 civarında da müsamaha gösteriyorlar (70'e değil de 78'e yazılıyor)
    böyle duydum ben bilmiyorum ki doğru mu :)

Kimseye müsamaha yok aslında
    Kanun maddesine göre hız sınırını % 10 dan fazlaaşmak diye yazdığından
    70 olan erde 77 olunca ceza kesilir,
    50 olan yerde de 55 ile ceza kesilir.

Kimsede ses yok galiba ceza kesilmiyor mu ne ?
  • 25 gün oldu hala kisenin fotosu çekilmemiş galiba
  • siyonistler bizleri her an izleye bilmeleri için, ülke işgal edildiğinde işgalci ülkenin vatandaşı izleye bilmesi için şimdiden hazırlamışlar sistemi
  • Yeni aldığım duyumlara göre radar kameraları günün herhanbir zamanında iki saat süre ile açık tutularak hız ihlali yapan sürücülerin plakalarına ceza kesilmektedir.

• Cezalar kesilmeye başlanmış duymayanlara duyurulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyis61

Cezalar kesilmeye başlanmış duymayanlara duyurulur

evet banada geldi 91 ile geçmişim resim ile birlikte ceza kağıdı geldi 140 tl 15 gün içinde ödeyince 105 tl ödedim herkes dikkatli olsun bu radarlarda.
  • 2 saat once kasım önadım caddesinde polis durdurdu radara girmişim 78 ile saçmalık ya 3 şeritli yol bide, 1 km ile yırttın diyo 1 km daha hızlı olsaymışım 250 lıra ödücekmişim 140 lıra yazdı..
  • daha 15 dk önce mudanyadan gelirken bayır sonundaki radara 140 ile girdim bakalım kesin ceza gelir. zaten o yusuf yusuftan sonra dikkaldırıma kadar 50 den yukarı çıkamadım
  • Gökdere Bulvarı, nostaljik tramvay nedeniyle berbat durumda. İşe giderken o güzergahı kullanıyorum. 100 metrelik yolu 20 dakikada gidiyoruz. Rezalet!
  • Uludağ üniversitesi yolunda (Küçük sanayiden - Üniversiteye gelirken) Akpet in ordaki lambalarda mobese yoktur değil mi? Bugün Sarı yanıp sönerken durmayım diye yaklaşık 90 km hız ile geçtim ve geçerken kırmızı yanıyordu... Mobese yoktur umarım
  • 2011 temmuzunda otosansit kavşağında sabah saat 7:30 da resim çekmişler 99km ile radara girmişim ceza yanlış hatırlamıyorsan 290 TL kesilmişti, peşin ödeme ile 217,50 TL ödedim.
    7 Mart 2012 de ise Ataevler metro istasyonu civarında 85 km ile radara girmişim, (resimsiz) 155 TL ceza geldi.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.