Şimdi Ara

BURSA Market Fırsatları... (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.268
Cevap
116
Favori
90.545
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kimse almamış heralde 😀 ben denicem ihsaniyede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fruer F kullanıcısına yanıt
    Sabah saat 10 da yenibağlarda 225 TL kullandım ramazan erzağı vodafone den bu sene

• fruer F kullanıcısına yanıt
    Ceki nasil veriyor vodafone

• quote:

Orijinalden alıntı: fenolog

Ceki nasil veriyor vodafone

Dün Sabah MARKET25 Yazıp 6666 a Gönderenlere Alt Limitsiz 25 TL Hediye Kart Şifresi Geldi. Saat 1 e Kadar Kullananlar Becerebildiyse Aldı. Söylediğim Bu İşten Anlamayanlar Bile Aldı. Bende Saat 1 de Gittim. Ama Hata Verdi Alamadım. Saat 1 Gibi Kampanyayı Dondurdular. Şifreler İptal Oldu. 22 Mayısta Tekrar Vereceklermiş.Mesaj Attılar. Tabi Dün Şifre Alanlara...

• 9 tane çek kullanımına izin verdi mi yani sistem? Ayrıntı verseniz biraz.
  • Furpada torku tamyağlı süt 1,99tl yörsan taze kaşar 9,99tl familia 32 tuvalet kağıdı 15,99tl gözüme çarpanlar bunlar başka ürünlerde olabilir arkadaşlar. bu arada kart kampanyalarınıda unutmayın.
  • Milli Pazar'da;

Solo Parfümlü 32'li tuvalet kağıtı 17.99
    Haspiliç Baget 6.99

Bana sıcak gibi geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özhan da Özhan karta fiskobirlik 350 gr nuga 5.90

• Arkadaşlar bu vodafone çekleri bütün A101 lerde geçerli mi?Deneyen var mı?
  • Marketlerde uygun tereyağı fiyatı bulan yazabilir mi arkadaşlar? Teşekkürler.
  • alex23644 A kullanıcısına yanıt
    metro 1 haziran AYNES TEREYAĞI 19.99
    http://catalogues.metro-group.com/metro-promosyonlar/haziran-brasserie/page/6

bu arada FURPA BALEMRE BEYAZ PEYNİR 15 TL
    süper fiyat!!
  • Kipa da 700 Gr Fiskobirlik nogua 9.90 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenko17 -- 11 Haziran 2017; 20:39:19 >
  • serdarzero kullanıcısına yanıt
    Geçerli hocam yunuseli tokiden yenibağlara giderken yolun üzerindeki a101.de kullandım ben ama tüm a101.lerde geçmesi lazım.

• Arkadaşlar nuripek et satış mağazası var eski çevre yolu orası sanırım millet mahallesinin alt yolunda ankara tarafına giderken sağda. bu haftasonu köfte ve kıyma aldım sadece denemek için ilk alışverişimde köfteyi beğendiler 32tl kg, kıymayıda hazır almadım zaten orda bütün bi et begenip (36tl kg fiyatı yağsız) çektirdim kullandık bi kısmını memnun kaldık. Yemeklik kıyma vardı çekilmiş bana yağlı geldi 28tl kg fiyatı. Kuşbaşı 34,9tl. Asıl belirtmek istediğim denemek için 100tlyi geçirdim axess kullandım ve ramazan kampanyasından 11tl geldi market olarak geçiyor sanırım bilginize. tavukta dahil ürün çeşitliliği iyi, daha sonra da et ve sucuğunu denemeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtslk -- 13 Haziran 2017; 10:12:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtslk

Arkadaşlar nuripek et satış mağazası var eski çevre yolu orası sanırım millet mahallesinin alt yolunda ankara tarafına giderken sağda. bu haftasonu köfte ve kıyma aldım sadece denemek için ilk alışverişimde köfteyi beğendiler 32tl kg, kıymayıda hazır almadım zaten orda bütün bi et begenip (36tl kg fiyatı yağsız) çektirdim kullandık bi kısmını memnun kaldık. Yemeklik kıyma vardı çekilmiş bana yağlı geldi 28tl kg fiyatı. Kuşbaşı 34,9tl. Asıl belirtmek istediğim denemek için 100tlyi geçirdim axess kullandım ve ramazan kampanyasından 11tl geldi market olarak geçiyor sanırım bilginize. tavukta dahil ürün çeşitliliği iyi, daha sonra da et ve sucuğunu denemeyi düşünüyorum.

Hocam bu fiyatlar Cumhuriyet Caddesi'ndeki Et Balık mağazası ile nerdeyse birebir aynı. Edindiğim tecrübeye göre ucuzluk etlerin ithal olmasından kaynaklı. Ama ben tat olarak bir fark göremedim (Et Balık) için.

• Evet onu söylüyorlar hep mahalle kasaplarında vs yerli hayvan olduğu için daha pahalıymış ama bende çok farkedemedim hepsinden aldım, tabi sürekli yaylada doğal beslenen bi hayvan apayrı bişi onuda bulmak şehir şartlarında ne mümkün. Aslında en güzeli kalabalık aile arkadaş vs olup gidip hayvanı alıp kestirmek kurbanda olduğu gibi. Daha önce gökdereden inerken Et balıktan alıyordum, burdan bende deneme amaçlı aldım memnunda kaldım ve kart kampayasına uymasıda hoşuma giden tarafı oldu bilgilendirmek istedim.
  • Nuripek et oturduğum binanın altına yeni açıldı. Fiyatlara bakmıştım almadım iki gün sonra ramazanın ilk günü her ürünün kg fiyatına 2 şer lira zam yapılmış gördüm. Yine de bahsettiğiniz gibi alınabilecek fiyatlar olduğu için birkaç alışveriş yaptım. Bende ailemde memnun kaldık. Zaten dükkan vızır vızır işliyor geçen gün gittim dolaplar boşalmak üzere aradığımı bulamadım alamadım :D
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Bursa da kalan son et balik satış yeri baglarbasin da haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitmete -- 13 Haziran 2017; 13:29:58 >
  • yigitmete kullanıcısına yanıt
    Dikkaldırımdaki kapandı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

Dikkaldırımdaki kapandı mı

Onların hepsi logo benzerliği yapıp halkı kandıran işletmeler.

Tek resmi et balık Bağlarbaşı nda.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.