Şimdi Ara

BURSA Market Fırsatları... (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.269
Cevap
116
Favori
90.518
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.esk.gov.tr/tr/10241/Franchisee-Magazalarimiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özhan markette 6'lı pınar sade maden suyu 1.50 TL

Ayrıca fiyatı hatirlayamiyorum ama Huggies çocuk bezi de uygundu

• Yarın Gece Yanacağız. Önlemlerinizi, Stoklarınızı Ayarlayın
  • Akşam saatleri balkonlar fena değil hocam yanına soğuk meyve ve suyu aldın mı tamamdır

Sıcaktan kimse market gezip fırsatta paylaşamıyor en serin yerler oralar, yürürken bim felan görürsem direk girip nefes alıyorum özellikle dolap reyonu tarafı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtslk -- 2 Temmuz 2017; 9:48:25 >
  • Marketler Soğukluk Fırsatında İyi. Dün Aynı Bime Kaç Kere Girdim

Siteye Baktım Tahmin Hala Güncel. Akşam İçin Elbiseyi Makinede Deterjansız Yıkayıp İslak Giyebilirsiniz. Hem Stresi Alır Hem Serinletir

• çocuk bezinde primalarda bu aralar uygun bir fırsat var mı arkadaşlar. baktım yine en normali özdilekte fırsat paketleri var no.5 66 adet 35,9tl.
  • arkadaşlar bu forumda bahsedilen a101 deki hurmaya denk gelen var mı hiç? ben bulamadım özellikle kasada okutmama rağmen.
  • mrtslk M kullanıcısına yanıt
    Bende hiç görmedim.

• Özhan marketlerde hediyeli ürünler var,damla 6lı maden suyu alana damla 5kg su 1tl toplamda 3,5tl başka böyle ürünlerde var

• Onur markette 6 kg lık omo matik 17.99 satılıyor. aynı ürün seyhan dada indirimde onlarda 19 a satıyor bilgilerinize.
  • Arkadaşlar sızma zeytinyağı almak isteyen onur markette 2x1 litre yudum zeytinyağı 27 lira. Yağ güzel, fiyat iyi. İhtiyacı olan mutlaka baksın

• Seyhanlarda da Ufak Tefek İndirimler Var Bakılabilir.

Bursa Fırsatçılarına Ek Olarak Forumun Amacına Uygun Kupon Kullanma Söyleyelim. Belki Görmeyen Vardır. Boynerde 100/25 İndirim Kuponu Var. Sepete Göre 200/50, 300-75, 400-100 Şeklinde Katlanarak Yansıyor. İsteyen İndirimdeki Ürünlerle Kombo Değerlendirebilir.

Kuponu Almak İçin Cepteteb Uygulamasını İndirip Giriş Yapmadan Menüden Kampanyalara Girip Kod Oluşturabilirsiniz.
  • 5 Numara Bebek Bezi Bulmak Sıkıntı. Çok Az Kalmış veya Bulunmuyor. Olanlarda sa 5 Numarada İndirim Yok. Diğer Numaralarda Kampanya Var.

Millipazarda Molfix 5 Numara 36 li Jumbo 18.99.Marketten Acil Alacaklar İçin Uygun

• quote:

Orijinalden alıntı: hopali08

5 Numara Bebek Bezi Bulmak Sıkıntı. Çok Az Kalmış veya Bulunmuyor. Olanlarda sa 5 Numarada İndirim Yok. Diğer Numaralarda Kampanya Var.

Millipazarda Molfix 5 Numara 36 li Jumbo 18.99.Marketten Acil Alacaklar İçin Uygun

Ben A101 den soffio bez alıyorum bence prima mavi paketten çok farkı yok.

• Seçenek Marka Çok Ama 5 Numara vb. Kilolar İçin Bulmak Sıkıntı. Migrosta Yeni Marka Var Mesela Açılış Fiyatı Var. 2-3 Numara Sadece. Diğer Markalarda da 4 ve 6 Bulunuyor Ama 5 Yok.

Önceden Hep İnternetten Aldığım İçin Bu Kadar Dikkat Etmemiştim. Hem Pahalı Hem Bulunmuyor. Bezden Kurtulma Zamanlarımız Ama Direndi 1 Paket Daha Almak Zorunda Kaldım

• bursa bim marketlerde sim kart 19,90 veya 24,9 olan market gören olursa yazar mı arkadaşlar

kaç yere sordum oyle bir durum yok dıyorlar
  • A101 lerde 1,70 lik Su 2 li Alımda 1,28 e Geliyor. İkincisi %50. İhsaniye Şubesi Kardelen Su Vardı. 6 Adet Aldım.

Onur Market Maylo 32 li 3 Kat Tuvalet Kağıdı 18.99 Tl

• Furpa markette 10 lira ve üzeri alışveriş yapanlara 400 ml head&shoulders şampuan 6 TL

3 tane aldım bugün bence fiyat çok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi Bayramlar,

Burulaş Kartlarına Yükleme Yapan Makine de Bkmexpress Seçeneği Gelmiş. Bursa'da Sadece Nakit Seçeneği Vardı. Bozuk Yoksa Hepsi Gidiyordu. İyi Oldu. Belki Kampanya Falan da Çıkar😊

• quote:

Orijinalden alıntı: hopali08

İyi Bayramlar,

Burulaş Kartlarına Yükleme Yapan Makine de Bkmexpress Seçeneği Gelmiş. Bursa'da Sadece Nakit Seçeneği Vardı. Bozuk Yoksa Hepsi Gidiyordu. İyi Oldu. Belki Kampanya Falan da Çıkar😊

hem en pahalı ulaşım hem de kredi kartı ile ödenemeyen adi bir ulaşım kartına sahibiz

millet İstanbul da şok da ne kampanyalara katılım yapıyor ulaşım kartı sayesinde
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.