Şimdi Ara

Bursa'da yeşim defolu mal magazası?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
32.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bursa'da yeşimde 5tl 10tl gibi fiyatlara defolu(2 milimetrenin lafını yapıyolar) nike, zara satıldıgını duydum..Her bursalı bilir zaten :) Ama bunlar nerede satılır?Kestel'de varmış sanırım bir fabrika satış magazası ama başka var mı?Ayrıntılı şekilde yerini anlatabilirse sevinirim...

• fabrikada calısan tanıdık yoksa giremiyosun
  • hadi ya :S Ne hayallerim vardı
  • Olay TVnin oralarda görmüştüm sanırım, eski yeri de olabilir, ya da yanlış hatırlıyo da olabilirim
  • yeşilyaylada var. :)
  • Tam olarak neresi ya :D.Bide girilebiliyor mu tanıdık olmadan
  • hayır girilemiyor zaten öyle güzel ürünler yok defolarıda cok belli öle kenar kösede degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aynştayn.

hadi ya :S Ne hayallerim vardı

Biraz hortladi gibi ama konu

Nike gibi markaların satıldıgı fabrika satış mağazası fabrikanın içinde ve içeriye güvenliğe kimlik vererek girebiliyorsun. ben aldım 2 polar 50 tl 1 thort 10 tl gayette iyi defosu yok ben bulamadım şahsen zara boss gibi markaların olduğu bölüme giremiyorsun sadece onlar işçiler için nike serbest hucüm..

• guzel seyler cıkıyor.. defolu da var defosuz da.. sahsen guzel bi takım tisortu bir iki ıvır zıvır daha almıstım.. aynısı ykm'de falan 3-4 kati..
  • Biraz önce bi kapşonlu sweat, iki tshirt aldım. Kapşonlar 20-25 ₺, tshirt 20, iki tanesi 25 ₺.

Bir kaç zara ve boss buldum ama alınmaz dandik tasarımlı şeyler. Dedikleri gibi güzel zara ve bosslar ayrı yerde olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hortlatcam ama sadce nke bölümünemi girebiliyoruz ?
  • beyler bu mağazaya girebiliyormuyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fabrikaya öyle herkesi almıyorlardı ben alışveriş yaptığım zamanlarda. Ya fabrikada çalışan birini tanıyacaksın yada baban polis olacak.
    2008 de aldığım nike polar ve tshirtleri hala giyiyorum :) Hala devam ediyorsa bir yolunu bulun girin süper ürünler denk geliyordu bazen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waeder -- 27 Ekim 2014; 12:07:09 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.