Şimdi Ara

Bursa'da pasta cila yaptırabileceğim işinin ehli bi yer ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
5
Favori
23.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son 2 yıldır her hafta kullandığım güzergah hiç dikkatimi çekmedi orda bir oto kuaför olduğu
  • bbrsgn kullanıcısına yanıt
    Fiyatlarına yorum yapamam ama sonuç tatmin edecektir, kendi arabama yaptırdım çok memnun kaldım.

Bir de şu açıdan bakarsak sokak arası oto boyacıları 150 den aşağı pasta cila yapmıyorlar, hemde ne kullandıkları da çoğu zaman belli değil.
  • cemsultan kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim tekrardan hocam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercandrsn

son 2 yıldır her hafta kullandığım güzergah hiç dikkatimi çekmedi orda bir oto kuaför olduğu

Aynı yolu bende kullanıyorum daha önce hiç görmedim, bugün gittiğimdede göz ucuyla aradım hemen göremedim.
    Otelin yanında otopark girişi var, oradan girdiğinde görüyorsun zaten.
    Etrafı ağaç kaplı o yüzden gözükmüyor.
  • Buna benzer konulara daha öncede yazdım şimdide yazıyorum --- iyi bir detailing'ci bulun ona yaptırın----

Detailing ne olduğunu Google dan bulabilirsiniz ankaradaysanız mekan/yer önerebilirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkblue2828

Buna benzer konulara daha öncede yazdım şimdide yazıyorum --- iyi bir detailing'ci bulun ona yaptırın----

Detailing ne olduğunu Google dan bulabilirsiniz ankaradaysanız mekan/yer önerebilirim

Bursa'da detailingci bulamıyoruz malesef sıkıntımız orda :)
  • Besyolda boyaci mustafa var dostum benim 3. Aracim hic sasmam ona gotururum hakkini veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozn.Onl

quote:

Buna benzer konulara daha öncede yazdım şimdide yazıyorum --- iyi bir detailing'ci bulun ona yaptırın----

Pm attım

• quote:

quote:

quote:

Pm attım

Eğer biyer önerdiyseniz, pm değilde burdan paylaşınki herkes görsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbrsgn

quote:

quote:

quote:

Pm attım

Eğer biyer önerdiyseniz, pm değilde burdan paylaşınki herkes görsün.

Hayır yer önermedim

• quote:

Arabamın fırça izi oldu . Her yerinde kılcal çiziklerle doldu. Bursa'da işini n ehli derin cizikleri rötuş ile kapatıp sonrada güzel bir pasta cila ile arabayı kendine getirecek kişi veya mekan arıyor um . Var mı böyle bur yer ? Para önemli değil yeterki düzgün bir iş olsun 100 lira fazla olsun

Arkadaşım sizi uyarmak amaçlı bilgilendireyim...
    Aracınıza boya koruma ve pasta, cila yaptıracaksanız kesinlikle oto yıkamadan uzak durun yaptırmanız gereken tek yer oto boyahanesidir neden mi?
    Çünkü boyahaneler işin en ince ayrıntısına kadar bilenlerdir sizin tek yapmanız gereken şey düzgün bir oto boyacı bulmak.

• En güzeli yerini mevcutsa ufak bir çeyiz dizip kendiniz yapmak.Başkası sizin aracınıza sizin gibi uğraşmaz çünkü.Bu işin maliyeti ilk etapta yüksek ama uzun vadede çok sayıda uygulama yapacağınız için kârlı.

• Ozn.Onl kullanıcısına yanıt
    ewet arkadaşlar bursada bu işin ustası size ulaşıyor ister arbanız telefonla alınır bırakılır ister kendiniz gelip bıraka bilirsiniz fırça çizikleri opak boyalarda derin çiziklerde ustaca rutuj yapılıp akralik boyalarda vernik yanıklarına tedavi kılcal çizikleri yok etme 6 ay boya koruma garantisi çarpmalarda %80 merkez den kuvettin saptırılması yani çarmlardaki hasarın %80 hasarın olmaması buda 60 km sürate kadar güneşe ve soğuha karşı boyayı koruması .iç detay temizlik te vinly koruma deri parlatma koruma koltuk temizleme ve kurutma anti bakteriyel oluşumu önleme.bu işin ustası ben metin usta.
  • Nilüfer Kent Meydanı Yeraltı Otoparkı içerisinde Supot Oto Yıkama & Detaylı Temizlik.
  • İşin ehli yer aranmaktadır.

• h_tunc kullanıcısına yanıt
    Hocam Altınşehir de Hipodromun arkasında bluegreenwax diye bir yer var ben memnun kaldım tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Etkisiz Eleman

Yalnız yanlış anlaşılmasın fotoğraf bana ait değil, benim arabamın tavanın gözüken şekillere örnek olması açısından nette bulduğum bir fotoğraf.

Benim arabam siyah ve en ufak kılcal çizikler bile belli oluyor.Ben yıkamacıların özen göstermediğini düşünüyorum evimin otoparkınında müsaitliği sebebiyle kendim aldığım ürünlerle yıkıyorum.

Hocam sonuç ne oldu? Şançelik'in referans verdiği yer öyleyse vay halimize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atla

Hocam Altınşehir de Hipodromun arkasında bluegreenwax diye bir yer var ben memnun kaldım tavsiye ederim

fiyat nasıldı hocam?
  • h_tunc kullanıcısına yanıt
    250 liraydı fiyat meguiars ürünlerini kullanıyorlardı
  • ASlına bakarsanız bu pasta cila işini yine en iyi boyacılar yapar. Gökdere bulvarının çıkarken sağ tarafında, dere boyunda küçük bir sanayi vardır, Bursa'lı olanlar bilir mutlaka. Ben Gökdere sanayide Toker oto boyada Bülent ustayı tavsiye ederim. Daha önce siyah Lancer'ımı 200 Tl^ye pasta cila yaptırmıştım çok memnun kaldım. Halen de boya işlerimi oraya yaptırırım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.