Yüzbaşı
24 Aralık 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
* Aracım 2010 model aktive plus 1.3 multijet dizel'dir.
* 142.*** km orijinaldir.
* Şirket aracı değil kullanıcı aracıdır.
* Extrası bol bir araçtır, özel döküm full bodykit, komple çerçeve-kapı çıtaları-marşpiyel krom kaplama yapılmıştır. Cam rüzgarlığı, cam filmi uygulanmıştır.
* Park sensörü, ön kol dayama, amerikan park modülü takılmıştır.
* Linea Lounge modeli çelik jant takılmıştır, lastikler aralık 2016'da alındı faturası yol yardımı mevcuttur.
* Muayene aralık 2016'da yapıldı yani 2018 sonuna kadar derdi yok.
* Ön takım amortisörler dahil orjinalini ile değişip yağ-filitreleri bakımları Avcı oto servisinde yapılmıştır.
* Aracımda iki adet hasar kaydı var 300-800 lira
* Takasa kapalıdır,nakit satılık.
* Fiyat: SATILDI

Merhaba arkadaşlar,
Android'den IOS'a yeni geçtim ve oynadığım online oyun olan Boom Beach iosa geçirmek istiyorum . Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum.
Selamın aleyküm arkadaşlar sizden fikir almam lazım çok ACİLLL
Bir arkadaşımda 5s var cihaz daha sekiz aylık düşürüp ekranını kırmış bana dedi 550 liraya sana satayım diye aklıma yattı ama daha önce hiç Iphone kullanmadım.
Şimdi bu cihazı alsam ekranı yaptırdıktan sonra sıkıntı yaşarmıyım?
Bu fiyata alınabilir mi?
Yeni ekran montaj dahil 300lira yani toplamda 850 liraya gelmiş olacak fiyatı uygun mu?

Cevaplayanlara çok teşekkür ederim.
Selamın aleyküm arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi lg g2'den Iphone 6'ya geçmek istiyorum. Aslında uzun süredir Iphone sevgim vardı ama artık kesin karar verdim bir haftaya kadar almayı düşünüyorum.
Siz değerli Iphone kullanıcılarına bir kaç sorum olacak

1: Android'den Iphone geçişte sıkıntı yaşarmıyım alışamamazlık olur mu?

2:Iphone 6 16gb yada 64gb almayı düşünüyorum cihazlarda yazılımsal yada donanımsal çözülemeyecek problemler var mı?

3:Iphone 6'yı ikinci el almayı düşünüyorum bu konuda nelere dikkat etmem gerekiyor yada en çok neye dikkat etmeliyim.

Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...
Selamın aleyküm arkadaşlar Renault modus alma arefesindeyim sizce nasıl bir araç kullanış ve ikinci el piyasası olarak alacağım araç aşağıda linkteki araç.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-acil-satilik-modus-210911429/detay
http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=207380338

İlan bu arkadaşlar ilan sahibini aradım gayet rahat hiç birşey yokmuş gibi konuşuyor ama aracın km'si geri çekilmiş.

Buda kanıtı

***1201 aracin Muayene Tarihi-Km: 28/02/2015 114150KM, 26/02/2013 97158KM, 18/02/2013 90987KM, 03/07/2010 277042KM,

Km bilgisi silinsin diye 2013 yılında iki kez muayene girmiş ama yer mi Anadolu çocuğu dikkat edin arkadaşlar.

ARKADAŞLAR ŞİKAYETİM ÜZERİNE İLANI YAYINDAN KALDIRMIŞLAR ARACIN BİLGİLERİNİ PAYLAŞAYIM.

ARAÇ BURSA'DA 35 KA 1201 PLAKALI CİTROËN C3 1.4 DİZEL'DİR RENGİ MAVİ MODELİ 2005'DİR LÜTFEN DİKKAT EDİN.

Buda İkinci Valla

http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=207404758

Araç İstanbul'da ve kmsi düşürülmüş dikkat ediniz

Buda kanıtı

T.C. ULASTIRMA VE DENIZCILIK BAKANLIGI muayene verilerine gore ***5906 aracin Muayene Tarihi-Km: 14/09/2013 124817KM, 09/09/2011 23544KM, 15/09/2009 131455KM, EK BILGI: KM sorgusu ucretsizdir.
Selamın aleyküm arkadaşlar ; Ben Bursa'da oturuyorum. Adana'da bir araç buldum ama orada tanıdığım ve güvenebileceğim kimsem yok sizden istediğim güvenebileceğim bir arkadaş, abi, kardeş bana yardım edebilecek biri aracı expere yada tamirhaneye gösterilmesi gerekiyor yardım edebilecek var mı?
Merhaba arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi arama yaptığımda yada arama geldiğinde konuşmaları ses kaydı yapmak istiyorum. Bazı telefonlarda kendinde var ama Lg g2'de bu yok bunun için kullanışlı bir program arıyorum tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar bi araç var kilometresinin orjinal olup olmadığını öğrenemedim msj atıyorum hasar bilgisi geliyor km. bilgisi gelmiyor şase numarasını da denedim sigortacıya da sorduğum ama çıkmıyor ne yapmam lazım lütfen acil yardım edin
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Bursaspor
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 658
İkinci El Bölümü Mesajları: 109
Konularının görüntülenme sayısı: 37.487 (Bu ay: 46)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 179 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.