Şimdi Ara

Bursa'da Oto Ekspertiz Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
1
Favori
11.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pazartesi günü, şehir dışından Bursa'ya bir araç bakmaya gideceğim de önerebileceğiniz ekspertiz yapan yer neresi var?

• Dynomossda yaptırabilirsin hocam
  • Araç galeriden yoksa kullanıcıdanmı?

Çünkü en büyük faktör para yediriyor galericiler bunlara plakalıklar mutlaka galeri adı yazar buda püf noktası.

Tavsiyem sanayiden galeriden uzak bir noktaya gidin Esentepe civarında var bir ekspertiz gayet ilgili 45 dk aracın her yerine baktılar biz ikna olduk.
  • Tabii ki Otorapor
  • Üçevler K. Sanayi girişinde tam köşede bir yer vardı. Bence düşünülebilir. Detaylı rapor veriyorlar. 150 almışlardı ücret en son. Adını bulursam yazarım.

Edit: Dynoplus galiba. Google Maps:
    https://goo.gl/maps/ANN1hqFNJd52

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 23 Ekim 2017; 19:38:48 >
  • Güncel tavsiyesi olan var mı boya ve değişen tespiti için? Opel yetkili servisi biz ekspertiz yapmayız dedi (NESKAR).
  • Bana da lazim Bursalı arkadaşlar :) oto Garage otorapor dynoplus daymot bunlardan hangisi BMW icin özelikle
  • Bursa'da saydığınız ekspertizler Arasında oto rapor iyidir ama diğerlerine göre biraz ücreti fazla alıyorlar

Bursa'da Ümran oto ekspertizde tavsiye edebiliriz.Onlarda gayet işini iyi yapıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Üçevler K. Sanayi girişinde tam köşede bir yer vardı. Bence düşünülebilir. Detaylı rapor veriyorlar. 150 almışlardı ücret en son. Adını bulursam yazarım.

Edit: Dynoplus galiba. Google Maps:
    https://goo.gl/maps/ANN1hqFNJd52
    Ben 1 sene önce buraya gitmiştim.Ne iyi ne kötü diyebilirim ama bi daha gitmem şahsen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

Ben 1 sene önce buraya gitmiştim.Ne iyi ne kötü diyebilirim ama bi daha gitmem şahsen.

Alıntıları Göster
    Birkaç gün önce bir arkadaşın işi için aynı yere tekrar gittik hocam. Yer el değiştirmiş. Devralan kişiyi pek gözüm tutmadı açıkçası. Bence de diğer yerleri değerlendirin. Selamlar.
  • Eksperim OL kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam fiyat fazla alsın Işın’ı sağlam yapsın yeter ki sonuçta meblağ fazla. Otorapor görüşeyim Fiyatlar hakkında bilginiz var mi ? Ümran oto İstanbul da var 3 yıl önce ekspertiz yapmıştım memnun kalmıştım
  • Tabi ki önemli olan gerçek ustaların aracı detaylı inceleyip araçtaki varsa bütün sorunları raporlayıp müşterisine iletmektir.Sadece bazı arkadaşlar daha uygun ekspertiz bayi aradığından fiyatı o yüzden belirttim

Oto raporda en son fiyatlar 275tl ama onlarda paket olduğundan uygulamaları farklı farklı oluyor.Kendiniz görüşüp daha detaylı bilgi alabilirsiniz
    Özellikle Bursa'da İki bayide gerçekten de iyidir
  • eğer yaparlarsa aldığınız markanın yetkili servisine baktırın,
  • Dynoplus Kesinlikle gitmemenizi tavsiye ederim.
  • Bursada hıc bır dynoplus a gıtmenızı tavsıye etmem ozellıkle fsm sonu bkm nın karsısındakıne. Satıcı veya galerı ıle anlasıp yalan rapor verıyorlar. Takla atmıs araca boyasız dıye rapor verdıler mahkemeye verdım en son aracı aldıgım fıyata alma teklıfı verdıler anlastık davayı gerı cektım. Kesınlıkle Dynoplus a GITMEYIN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrkarahan

Bursada hıc bır dynoplus a gıtmenızı tavsıye etmem ozellıkle fsm sonu bkm nın karsısındakıne. Satıcı veya galerı ıle anlasıp yalan rapor verıyorlar. Takla atmıs araca boyasız dıye rapor verdıler mahkemeye verdım en son aracı aldıgım fıyata alma teklıfı verdıler anlastık davayı gerı cektım. Kesınlıkle Dynoplus a GITMEYIN.
    Bursa'nın en gözde ve popüler yerine dükkan açmış sahtekarlar desenize.
  • otorapor küçük sanayi derim net.

• TÜV SÜD derim ama conta testi yapmıyorlar.

Conta testi mutlaka yaptırın

araç nedir

• Hortlanmış konu tarcanlar Bursa’ya bayii açmış Sami Tarcan Bey bayilerinin arkasında olduğunu söylüyor herhangi yanlış raporda masrafları karşılayacağını söylüyor güvenilir yer tercih edilebilir.
  • ADAM AKILLI EKSPERTİZ BULANA KADAR NE KADAR ZORLANDIĞIMI BEN BİLİRİM YOK ŞU GARANTİLİ YOK BU GARANTİLİ DİYİP AKIL KARIŞTIRIYOR GÜVEN VERİYORLAR KENDİLERİNCE HANGİ MARKA OLURSA OLSUN ÖNEMLİ OLAN USTALIKMIŞ BEN OTORAPOR KURUMSAL OLDUĞU İÇİN TERCİH EDERDİM AMA BURSA NİLÜFER DE Kİ ŞUBEDEN O KADAR MEMNUN KALDIM Kİ EKSPERTİZE OLAN BAKIŞ AÇIMI DEĞİŞTİRDİ. ARABA ALANLARA TAVSİYE EDERİM BURSA NİLÜFERİ KAFAN RAHAT EN AZINDAN.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.