Şimdi Ara

Bursa biometrik fotoğraf 5 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
30
Favori
39.736
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 2 yıl önce 20 TL'ye cektirmistim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostlar forumda başlık bulamadım, online fotoğraf baskısı yapıp kargolayan tavsiye ettiğiniz yer varmıdır.

• artçı kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Hocam, Normal fotoğrafçılarda da bu fiyattır herhalde.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar foto fatih abime 3 yıl sonra ehliyet değişimi için tekrardan geldim. 4 adet biometrik fotoğraf 20 tl. Bilginiz olsun.

• vesikalık resmi çoğaltma yapıyor mu?

• 2 gün önce Özlücede 4 tanesine 70 tl verdim :(

• smartlavyer kullanıcısına yanıt

Migros bittiğine emin misiniz ben de araştırıyorum da

• deceptive intelligence D kullanıcısına yanıt

maalesef, ne migros ne başka bir teknoloji mağazasında yok artık.

Bilen varsa yeşillendirsin bizi lütfen. 1 tane biometrik lazım gidip 80 tl bayılmayalım

• deceptive intelligence D kullanıcısına yanıt
    migros bitmedi, ama makineler arızalı diyor, aynı cevap mediamarkt da verdi.
    emniyet müdürlüklerinde foto kabinler var, onlarda şans denenebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuda bahsi geçen Bursadaki fotoğraçıya gittim. Diğer fotoğrafçılarda 4 adet biometrik fotoğraf 70 TL iken burada kampanyalı fiyat 4 adet biometrik fotoğraf 40 TL

8 adeti 70 TL. 10 dakikada fotoğrafları teslim etti. Resimler dükkan sahibinin izni ile çekildi.

Bursa biometrik fotoğraf 5 TL

Bursa biometrik fotoğraf 5 TL

• anarki24 kullanıcısına yanıt
    Konuyu hortlatayım.
    Bursa’da heryer anlaşmış gibi 70₺ istedi 4 biyometrik fotoğrafa, bu arkadaşta 40₺’ye çektirdik. Sağolsun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Kamu Hukuku Tezli Yüksek Lisans eğitimim sürecinde yeni Fotoğraf çektirmek istedim. 1 sene 7 ay 21 gün sonra Fatih Boyoğlu ağabeyin Foto Fatih stüdyosuna gittim. Formdaki arkadaşlara selamı var. Arkadaşları beklediğini de söylüyor. Bu fırsatı sıcak fırsatlarda da açmak faydalı olur diye düşünüyorum.

Güncel fiyat 4 vesikalık-Biyometrik 40 TL Dışarda 80 TL Green Card başvuru için özel fotoğrafta da yardımcı oluyor.

Fatih abi uygun fiyat uyguladığı ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odasına tabi olduğu halde, Esnaf odasına kayıtlı bulunan Fotoğrafçılar Derneği tarafından tarife uygulaması hususunda rahatsız edildiğini için CİMER'e şikayet yazdığını da söyledi.

CİMER Ticaret Müdürlüğü vasıtasıyla Ticaret odasının tarife sınırına göre hareket etmesi gerektiğini içeren bir cevabi yazı göndermiş. Hukuki açıdan bir sorun yok ama tüm foto baskı ihtiyaçlarımızı Fatih abiden tedarik ederek destek olmamız gerektiğini düşünüyorum.

Foto Fatih Tel: 0535 214 6396

• mediamarkt ve migros yapmıyor artık sanırım, ben de kendim 6lı vesikalık yaptım paint 'te, gittim fotocuya, foto basım ne kadar, 5 tl, attım fotoyu mail ile, fotoyu görür görmez "ben bunu 5e yapmam, 80 tl, hiçbir fotocu da 5e yapmaz" dedi, cehennemin en dibinde bu fotocular olacak muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendınız cekın vermeyın su paraları

zaten kımlıkte sıyah beyaz kafa gorunuyor yetıyor..

81 ilin 80 randevu var bır adi bursada yok 2 haftadır..sozde tc kımlık yuzde 95 bıttı.. nasıl bır adilik bu 17 ilçede yer yok

ankaradan gıttım aldım kızılcahamamdan..nufustakıler yatıyordu..bursadan buraya mı gelınır dıyorlar..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.