Şimdi Ara

Bursa biometrik fotoğraf 5 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
30
Favori
39.733
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Geçen sene kimlik yenilerken fotoğrafınız eski yenisini çekmeniz lazım dediler. O kabinde bir fotoğraf çekindim, öyle kötü oldu ki. Kendimle zerre alakası olmayan garip gurup bir fotoğraf. İmkanım olsa anında değiştiririm öyle bir fotoğraf  Zorunda olmadıkça oralarda çekinmeyin aman diyim.

• Arkadaşlar ben de ehliyet yenilemek için 2022 Yılı’nın Ekim Ayı’nda Fatih Boyoğlu ağabeyin Foto Fatih stüdyosuna gittim.

Gittiğim tarihde, bu formda arkadaşların belirttiği FİYATA 4 adet vesikalık fotoğrafı ehliyet yenilemek için çektirdim.

Fatih abi, diğer fotoğrafçılara göre daha ucuz fiyat uyguladığını ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odasına tabi olduğunu; uyguladığı UCUZ fiyatlamanın hukuki açıdan da yasal olduğunu söylemişti.

Yeni fotoğraf çektirmek isteyen arkadaşlar için söylüyorum; Fatih Abi'nin stüdyosundaki Vesikalık-Biyometrik Güncel fiyatlar hakkında şu an için bilgim yok; malum enflasyonu yüksek bir ülkede yaşıyoruz. Uyguladığı fiyatlar değişmiş olabilir, ancak başka fotoğrafçılara göre Fatih Abi’nin en uygun fiyatı vereceğine eminim. Telefon numarasını paylaşıyorum;

Foto Fatih Tel: 0535 214 6396

Tam anlamıyla ESNAF diyebileceğimiz Fatih Abi gibi insanların piyasada kalması adına; Tüm foto baskı ihtiyaçlarımızı Fatih Abi’den tedarik ederek destek olmamız gerektiğini düşünüyorum.

TAVSİYE EDERİM. Bu arada çok hoş sohbet birisi.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu fırsatçılardan ne çektik, çoğu ahlaksız karaktersiz. Her şeyden max kar elde etmeye çalışıyorlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • biometric B kullanıcısına yanıt

Konuyu hortlatayım.

Foto Fatih günce 4 adet biometrik çekimi 100 TL

• Fotoğraf kağıdı aldım. Mürekkepli yazıcıdan kendim bastırıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu hortlatayım

biyometrik foto çektireceğim de fiyatlar ne oldu uyguna çeken yer var mı bildiğiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • darkca D kullanıcısına yanıt

Eğer biraz foto düzenleme bilgin varsa kendin veya bir kişi yardımıyla foto çek. Online biometrik çıkarttırmak daha iyi.

Play de foto çekme ve düzenleme ile ilgili çeşitli uygulamalar var.

Tavsiye:

https://play.google.com/store/apps/details?id=idphoto.passport.portrait&hl=tr&gl=US

Uygulamada çeşitli düzenlemeler mevcut. Fotoyu hazırlayıp online biyometrik foto sitelerinden sipariş verebilirsin.

Fotocular 4 küçük kağıt parçası fotoya en az 250 - 300 tl istiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi press-tij -- 17 Nisan 2024; 11:55:5 >
  • press-tij kullanıcısına yanıt
    Online sipariş verme sitesi öneriniz varmi hocam

• Hocam öneri değil de daha önce siparis verdiğim siteleri söyleyebilirim.

Bir kac yıl önce netbaski dan siparis vermistim.

En son (yaklaşık 1 yıl once) hizlifotobaski dan siparis verdim. Ancak bunu biyometrik siparişi değil de, normal fotograf baskı siparisi olarak verdim. Örneğin: 10x15 cm kağıt 4 biyometrik foto sığıyor bu şekilde hazırlayıp sitede en kaliteli olan foto baskılardan sipariş geçtim.

Sitede 1 adet ekonomik 10x15 baskı da var (3.90 tl) daha kaliteli olan 10x15 baskı da var. (5.90 tl)

Bir kaç normal çekildiğim foto da ekledim araya biyotmetrik hazırladığımı da ekleyip sipariş geçtim.

Yani şuan nasıl bilmiyorum kendiniz araştırıp karar verebilirsiniz. Kargoyu da hesaba katın tabi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu sıteden de cekındıgınız fotoyu ayarlayabılırsınız ben kullandım gayet basarılı..

www.cutout.pro
    Make passport photo with proper photos size online - Cutout.Pro
    https://www.cutout.pro/passport-photo-maker
    Peki hocam herhangi bir sıkıntı çıkmadı deme ehliyet degisimi için kullanıcam

• quetm kullanıcısına yanıt
    Hocam Türkiye pasaport 50×60 seçeneği var onu seçip kağıt hangisini seçiyoruz, birde bu ölçü standart deme pasaport ehliyet yeni kimlik hepsinde ayni turkiyede

• Biyometrik fotoğraf çekim özelliklerine uygun olsun yeterli hocam. Herhangi bir sorun olmaz.

Şuradaki biyometrik foto çekim özelliklerini incele ona göre çekim yap.

https://www.netbaski.com/baski/biyometrik-vesikalik-fotograf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi press-tij -- 17 Nisan 2024; 23:5:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler hocam

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.