Şimdi Ara

Bursa biometrik fotoğraf 5 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
30
Favori
39.782
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 tl kampanyası devam ediyor. Bugün kendisine 4 biometrik ve mezuniyet için cübbeli fotoğraflar çektirdim. Fatih Bey çok iyi bir insan, muhabbeti de güzel. Gidince donanımhaber forumdan geldim derseniz kendisi de memnun olur. İstanbulda çektirecektim fotoğrafları, konuyu görünce daha çok faydam olsun diye gelince burada kendisine çektirdim.
  • Bizde bugun cektirdik, gayet iyi bir insan ve cok guzel kampanya yapmış. Ihtiyacı olanlar kaçırmasın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Resmen bedava. Antalya'da olsa keşke
    Antalya Fotoğrafcılar Odası karar almış. hepsi ağız birliği yapmış
    25 TL den aşağı yok.

oda 4 adet veriyorlar.
  • Ben de bugün ailecek vesikalik cektirdim.Fatih beyle tanistik.Yillarin esnafi.Tavsiye ederim...
    Bursa biometrik fotoğraf 5 TL

Sizin icin yillarin fotografcisindan poz aldim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aksa_ -- 31 Mayıs 2019; 19:24:42 >
  • Kampanya aynen devam. 2 kişi geldik. 8'er biometrik fotoğraf 10'ar TL verdik.

• Ehliyet yenileme için sağlık raporu da isteniyor..
    sağlık ocağı çok uğratırıyor.. hele ki bnm gibi gözlük takana da vermiyor sevk ediyor.
    Kim nerde kaça almış paylaşalımda uygun fiyat olanlara yönelelim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo3182 -- 22 Haziran 2019; 20:31:52 >
  • İstanbulda var mı

• osmangazi katlı otoparkının karşısı devam ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bolu da en ucuz yerde 8 tanesi 25 TL . Geçen bana vesikalık lazım oldu. Evde DSLR makineyle çekip kırtasiye den kusekagida bastirdim. 20 tanesi 2.5 TL ye geldi.

• Geçen gittim çektirdim.. Sadece biometrik foto değil vesikalıkda 4 ad. 5 tl miş.. Onuda öğrendim..
    Resim çekilirken gözlüklerimi çıkarttırdı olmaz dedim öyle şey itiraz ettim.. Öyle çekiliyor dedi gözlüklü olmaz felan dedi..sürekli kullandığım için resimde olmadı gerek dedim, kaybetsek de bnm olduğuma ikna edemicez milleti
    Sonra bastırmadım gözlüklü çektiridm.. Meğersem gözlüklü parlama yapar uğraşmayayım diyr öyle yaptırmış.
    Camlar kaplamasız olduğu için parlama yapmıyor.. resme bakınca Oda şaşırdı..

3 günde kimlik ve ehliyet basılıp geldi.

• Antalyada var mı kampoanya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

Geçen gittim çektirdim.. Sadece biometrik foto değil vesikalıkda 4 ad. 5 tl miş.. Onuda öğrendim..
    Resim çekilirken gözlüklerimi çıkarttırdı olmaz dedim öyle şey itiraz ettim.. Öyle çekiliyor dedi gözlüklü olmaz felan dedi..sürekli kullandığım için resimde olmadı gerek dedim, kaybetsek de bnm olduğuma ikna edemicez milleti
    Sonra bastırmadım gözlüklü çektiridm.. Meğersem gözlüklü parlama yapar uğraşmayayım diyr öyle yaptırmış.
    Camlar kaplamasız olduğu için parlama yapmıyor.. resme bakınca Oda şaşırdı..

3 günde kimlik ve ehliyet basılıp geldi.
    Kural şu

11-Gözler net bir şekilde görünmeli, gözlük camı üzerinde yansımalar bulunmamalı, renkli cam veya güneş gözlüğü kullanılmamalıdır. Gözlük camının kenarı veya çerçevesi gözleri kapatmamalı ya da gözleri kapatacak ölçüde kalın olmamalıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaTRiX

Kural şu

11-Gözler net bir şekilde görünmeli, gözlük camı üzerinde yansımalar bulunmamalı, renkli cam veya güneş gözlüğü kullanılmamalıdır. Gözlük camının kenarı veya çerçevesi gözleri kapatmamalı ya da gözleri kapatacak ölçüde kalın olmamalıdır.

Alıntıları Göster
    onları taşımıyorum.. net olarak görünüyor zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

onları taşımıyorum.. net olarak görünüyor zaten

Alıntıları Göster
    Yani gözlükle biyometrik çekilebilir sorun yok demek istedim.
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkürler, kampanya devam, fotoğrafci arkadaş ilgili sağolsun, 2 kişi biometrik cekindik, memnunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fujigef -- 6 Temmuz 2019; 16:36:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTRiX

Yani gözlükle biyometrik çekilebilir sorun yok demek istedim.

Alıntıları Göster
    Evet hocam onu bnde biliyorum teyit de ettik. kimlik ehliyet 3 gün sonra geldi..

• DH ölücüleri gidip param yok diyecekler şimdi

• Manisa da 8 tanesi 25 tl en ucuz bulabildiğim.
    Hele bir yer 4 taneye 30 tl dedi
    Bursalıyım ama gidecek firsat olmuyor, ilk fırsatta ben de değerlendirmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrgyStc -- 7 Temmuz 2019; 9:37:27 >
  • Kampanya devam arkadaşlar.. 10 dk'da fotoğraflarımı aldım çıktım. Bilgi veren arkadaşa teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.