Şimdi Ara

Burhan Kuzu, Erdoğan’a isyan etti! Defalarca makam istedim, ama vermedi…

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Burhan Kuzu, Erdoğan’a isyan etti! Defalarca makam istedim, ama vermedi…

AKP’li eski milletvekili Burhan Kuzu, Erdoğan’ın herkese makam verdiğini, bir tek kendisine vermediğini söyledi. Burhan Kuzu, üç dönem Meclis Başkanlığı istediğini, fakat AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın izin vermediğini söyledi.

AKP’li eski milletvekili Burhan Kuzu, Erdoğan’ın herkese makam verdiğini, bir tek kendisine vermediğini söyledi. Kuzu, üç dönem Meclis Başkanlığı istediğini, ancak Erdoğan’ın izin vermediğini açıkladı.

Eski AKP İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın herkese bir makam verdiğini, bir tek kendisine vermediğini belirterek “Ben üç dönemde Meclis Başkanı olayım dedim. Tayyip Bey izin vermedi. Seçimle gelen bir yerdi. Temayül yapıldı en çok oyu da ben aldım” dedi.

Eski AKP İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Burhan Kuzu, Yeni Akit’e açıklamalarda bulundu.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın herkese bir makam verdiğini, bir tek kendisine vermediğini ifade eden Burhan Kuzu, “Ben üç dönemde Meclis Başkanı olayım dedim. Tayyip Bey izin vermedi. Seçimle gelen bir yerdi. Temayül yapıldı en çok oyu da ben aldım. Benimle arasında bir sorun da yok. Ben dobra bir adamım” dedi.

https://tele1.com.tr/burhan-kuzu-erdogana-isyan-etti-defalarca-makam-istedim-ama-vermedi-109051/

• Anayasadan haberi olmayan anayasa profesörünü ben de olsam makam vermezdim reyiz haklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ooo akapeliler komple isyanda, yiyin birbirinizi hehehe
  • Kısacası devletin malı deniz yemeyen domuz felsefesi ile hareket ettiklerini söylemiş.Hani dava adamıydınız?Makam,mevkide gözünüz yoktu?Nedir bu isyan?

Nedense bunları dinledikçe okudukça aklımda Ajda Pekkan'ın ''Palavra,Palavra'' şarkısı geliyor.https://www.youtube.com/watch?v=jwMzqZnnW88
  • adam derdinin millet değil makam olduğunu itiraf etmiş
  • Bu adam nasıl profesör olmuş anlamak zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burhan Kuzu yanlis anlama ama ademoglunun sana adam yerine koyup selam vermesi bile senin icin buyuk lutuf
  • Ağla!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.