Şimdi Ara

burger kıng deneyımı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
15.369
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    espri yap diye para ödüyorlar mı sana?
  • Ya şu at etine takılanları anlamıyorum, SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN zamanında bunu kasap statüsüne koymadımı, o koymuşsa demek bildiği vardır haram maram takılmayın yiyin kardeşim
  • andromeda09 A kullanıcısına yanıt
    at eti iyidir, yanına bir de Kımız. miss
  • Aileleri anlayamıyorum, bebelerine bu tür yerlerde yemek yemelerine nasıl izin veriyorlar. Al yarım kilo dana-kuzu karışık kıyma, koy içine soğanını baharatını, yap iri iri köfteler, koy derin dondurucuya, bebe istedikçe çıkart buzdolabından at iki tane, içine hiç yağ koymadığın yanmaz tavaya, koy ekmeğin arasına, sık içine ketçabı, hardalı, mayonezi, ver eline yesin. Maliyeti 5 TL yi geçmez, üstelik ne yediğini biliyor olacaksın.
  • Jedi Mind Tricks J kullanıcısına yanıt
    Maddenin adı Monosodyum Glutamat. Beyin zarından herhangi bir filtrelemeye uğramadan geçiyor.Yiyeceklerden aldığınız lezzeti doğrudan etkiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Bu hamburgerlerde emin değilim ama insanı alıştıran bir madde var galiba...
    Bir iki defa yiyince insan habire yemek istiyor...

Türkçe adı çin tuzu . Msg diye arayınca göreceksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes burger kingten şikayetçi ama her gittiğimde hınca hınç dolu oluyor. Bu nasıl oluyor

• Arkadaşlar ben çok hazır gıda tüketen biri değilim fakat bu kampanyadan bütün TAB Gıda şirketlerinde var (popeyes, burgerking vs.) Popeyes'da anketi doldurunca herhangi bir menü alana tavuk burger menü bedava fakat hiç bir restorant bu olayı kabul etmiyor ya makina arızalı diyor ya da bizim bilgimiz yok diyor. Ben de öyle diyen her nokta da 0212 355 74 00 numaralı şikayet hattını arıyorum. Restorant görevlisi ile görüştürüyorum. Müşteri memnuniyeti dolayısı ile alışveriş etseniz de etmeseniz de bedava menü veriyorlar.
  • burger king whopper menü+ soğan halkaları+ peynir çubukları süperdir gerisi yalandır. Firmayı karalamayın. Macdonaldsa bin basar.

• quote:

Orijinalden alıntı: avantis

burger king whopper menü+ soğan halkaları+ peynir çubukları süperdir gerisi yalandır. Firmayı karalamayın. Macdonaldsa bin basar.

mc donalds'ın tavuklu burgerlerini de ben çok beğeniyorum. burger king'de adam akıllı tavuklu burger yok mesela

herkesin damak zevki ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Aileleri anlayamıyorum, bebelerine bu tür yerlerde yemek yemelerine nasıl izin veriyorlar. Al yarım kilo dana-kuzu karışık kıyma, koy içine soğanını baharatını, yap iri iri köfteler, koy derin dondurucuya, bebe istedikçe çıkart buzdolabından at iki tane, içine hiç yağ koymadığın yanmaz tavaya, koy ekmeğin arasına, sık içine ketçabı, hardalı, mayonezi, ver eline yesin. Maliyeti 5 TL yi geçmez, üstelik ne yediğini biliyor olacaksın.

cocuklugunu orada geciren bir 87'li olarak
    o cocuklara acıyorum gerçekten

20'li yaşların başında bırakıp spora yöneldim
    lise hayatımın fiziki acıdan rahatsız geçmesine neden olduguna eminim
    sorumsuz anne ve babaların tercihi diyecegim ama evlat işte isteyince kıyalamıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenolog

Herkes burger kingten şikayetçi ama her gittiğimde hınca hınç dolu oluyor. Bu nasıl oluyor

çünkü burgerlerin içine bağımlılık yapıcı maddeler atıyorlar. 1 kere yiyen ertesi gün bir daha istiyor

• carfourun verdigi kodlar nasıl kulanılır avantajlı mı
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Hep merak etmisimdir hocam acaba bir insan McDonald's veya Burger King e nasil mecbur kalir diye.. Siz nasil kaldiniz mesela?

• Mağara nasıldı beyler ?
  • 01-KinG kullanıcısına yanıt
    4 yıl öncesinin konusu maşallah :) ama cevaplayayım işim gereği genelde öğlen saatlerinde ofis dışında oluyorum, insanız karnımız acıkıyor, döner ve benzeri ürünlerin fiyatları 4 yıl öncede pahalıydı şimdi de pahalı zaten. esnaf lokantaları ve benzeri abuk subuk yerler bana göre değil, bilip güvenmediklerim dışında.. geriye kaldı kötünün iyisi fast food, pratiklik açısından, fiyatları, kampanyaları ve biraz daha güvenirlilik açısından fast food tercih ediyorum. 2 marka arasında da mcdonals favorim. burger king 5-6 yıldır belki 2-3 defa...
  • Şunu bilmeliyiz ki burgerking olsun diğerleri olsun temizlik ve hijyen konusunda iyi değiller lakin dışarıdaki bilmediğimiz yerlerden temizdir diye düşünüyorum

• hayatgezi kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler. Hijyen konusunu da acip sizi bir 10 yil daha maziye götürmeyeyim. Afiyet olsun

• Burger King in sahibi vefat etmis Allah rahmet eylesin kendisi cok hayirsever biriydi Mehmetcik vakfina yuklu bagislar yapardi.

• bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    Ne zaman batiyormus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.