Şimdi Ara

Burger gibi Allah belasını vermesin ne iğrenç şeymiş lan bu[Edit geldi] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
0
Favori
7.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende geçende 2 tane hamburger aldım yumruğumdan küçük ve tadı da iyi değildi kazıklanmış hissettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

quote:

Subway'e gidip Italian B.M.T. yi bir deneyin.

Fiyatı ne kadar hocam?

30 cm ekmek + içeçek + kurabiye 15 lira

Tavsiye soslar:

Southwest
    Ranch
    Karamelize soğan
    Barbekü

Kurabiye alternatifi ne var ve italyan menü et mi? Sanırım balıkta vardı subway de hiç yemedim ama inş yiyeceğim yakın zamanda çok övüyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: msahin55

bende geçende 2 tane hamburger aldım yumruğumdan küçük ve tadı da iyi değildi kazıklanmış hissettim.

Yine doydum ya o bakımdan sıkıntı yok, belki de kötü olduğu için midem almak istemediğinden beynim doymuş hissettirmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

quote:

quote:

Fiyatı ne kadar hocam?

Tavsiye soslar:

Southwest
    Ranch
    Karamelize soğan
    Barbekü

Kurabiye alternatifi ne var ve italyan menü et mi? Sanırım balıkta vardı subway de hiç yemedim ama inş yiyeceğim yakın zamanda çok övüyorlar

Bir beyaz bir zenci aromalı cookieleri var ben zenciden yiyorum. italyanın içinde 3 çeşit et ve hakiki italyan parçaları var.

Edit: Kapanış saatine yakın gidersen kurabiyelerin hepsini verdikleri ile ilgili rivayetler var kurabiyeler günlük çıkıyor şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Booker DeWitt -- 28 Ağustos 2014; 22:03:02 >

• Delikanlı adam Tantuni yer
  • Boş gitmeyin.

Burger gibi Allah belasını vermesin ne iğrenç şeymiş lan bu[Edit geldi]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Argonath LXI -- 28 Ağustos 2014; 22:06:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Üstad Yi

Saçma sapan menüler onları ben de sevmiyorum ama istersen bir de acılı whoopper ve chicken royal menüleri dene.Canım çekti

Nick güzelmiş
  • Kardeş şunu simage'e değiştir bu ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

Kardeş şunu simage'e değiştir bu ne

Değiştirmiştim zaten.
  • Pc çok yavaş...
  • Burger King dünyada en çok tavsiye edilen fast food markası ve sen onu sevmiyorsun

Gerçeği söylemek gerekirse o senin sorunun dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burger fast food vs fakir isi isim olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 28 Ağustos 2014; 22:16:56 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

quote:

quote:

Fiyatı ne kadar hocam?

Tavsiye soslar:

Southwest
    Ranch
    Karamelize soğan
    Barbekü

Bir beyaz bir zenci aromalı cookieleri var ben zenciden yiyorum. italyanın içinde 3 çeşit et ve hakiki italyan parçaları var.

Edit: Kapanış saatine yakın gidersen kurabiyelerin hepsini verdikleri ile ilgili rivayetler var kurabiyeler günlük çıkıyor şimdi.

Eyv. demek istediğim kurabiye yerine patates vb. alabiliyormuyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Evde kendiniz hamburger yapın daha guzel oluyor. Yine sağlıksız ama dışardakilerden iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarioGomez33

Burger King dünyada en çok tavsiye edilen fast food markası ve sen onu sevmiyorsun

Gerçeği söylemek gerekirse o senin sorunun dostum

• Miss gibi şirdan,doner,kebap,kir pidesi dururken kesinlik gidip buralardan yemek yemem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çocukluk haricinde hiç o tarz yerlere gitmedim.

• Kültür savaşı,bir yanda hamburgerciler diğer yandan hakiki heyvan etiyle dönerciler,adanalilar ve isotçu urfalılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kımyasal

Kültür savaşı,bir yanda hamburgerciler diğer yandan hakiki heyvan etiyle dönerciler,adanalilar ve isotçu urfalılar.

Sana yemin ediyorum midemde bi ağrı var hâlâ
  • Burgerking, McDonalds tarzı yerlerden yedikleriniz hamburger falan değil. Berbat etlerde, berbat patates kızartmaları ile nasıl seviliyor anlamıyorum.

Fast food olmayan hamburger yemek için bu işi yapan yerlere gitmeniz gerek. Büyük şehirlerde oluyor genellikle. 200 gr harika etli, el yapımı ekmekli yemeniz gerek. 2 dakikada önünüze konulan etten ne bekliyorsunuz? Bırakın şu fastfood adı altında olan rezalet yerleri de düzgün lokantalar bulun. Ankara'da harika hamburger yapan lokantalar var. Şu gençleri zehirleyen, parayı en ön plana koymuş rezil yerleri bırakın.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.