Şimdi Ara

Burgan Bank nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kyibe , kyibe Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
9.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Babamın birikmiş parası var.Vadeli mevduat oranları yüksek olduğu için Burgan Bank'a atmak istedik. Benim nakit şu an duruyor fakat babam kriz dönemlerini görmüş bir insan olduğu için temkinli banka konusunda.Bu sefer benim kafada karıştı.

Nakitin bütün bankalarda 150.000tl'ye kadar devlet garantisinde olduğunu biliyorum fakat biraz komik olacak ama bu bankanın batma,kaçma vs gibi bir durumu olabilir mi?

• 2000li yıllardaki gibi bankacılık yok artık şuanda. BDDK tarafından denetlenen ve mevduat toplama yetkisi olan bir banka Burgan Bank. Ayrıca en kötü ihtimalde 150.000₺ye kadar devlet güvencesinde.
  • Kuveyt, Cezayir Ürdün ve ırak'ta da bankaları olan kuveytli sermayedarının kredi notu aa olan bankadır. kıpco'nun 2017 bilancosunda 5 milyar dolar cash var.
  • Bilmem
  • Bende de var. Kesinlikle en yüksek faizi burası veriyor. Eski TekfenBank'ın Kuveyt şirketi tarafından satın alınması ile kuruldu.
  • Sadece İşbankası olan bir bölgeye gittiğimde ATM'den komisyon ödemeden para çekmek için Burgan'ı kullanıyorum ve memnunum. Bugüne kadar bir sorun yaratmadı.

• burgan hesabım var ama atm kartım yok nasıl alabilirim ücreti var mı

• dodofran D kullanıcısına yanıt

müşteri hizmetlerini arayıp talep edebilirsin, ücretsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: dodofran

burgan hesabım var ama atm kartım yok nasıl alabilirim ücreti var mı

ATM kartının bir ücreti yok, müşteri hizmetlerini arayınca ücretsiz olarak adrese gönderiyorlar.

• bankayı kullandınız mı hocam. var mı bir sıkıntı. bende geçmeyi planlıyorum ancak güven duysakmı bilemiyorum.

• er.turan kullanıcısına yanıt

2018 den beri kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    Para çekmede imza sirküleri falan isteniyor mu? Şubeye gitme durumu olursa en yakın Ankara'da oda 250-300 km ötede. İmzalık bir durum yaparlarmi ki.

bahsettiğiniz durum hakkında bilgi sahibi değilim. 4.5 senedir 1 kere problem oldu onda da şubeden kimlik güncellemesi yapmanız gerekiyor dediler, gelemem dedim, onlar geldi. başka da bir problem yaşamadım. günlük 500bin eft limiti var. eft ücretsiz.

bahsettiğiniz olay vekalet tarzı bir şey mi, sizin yerinize şubeden başkasının para çekmesi gibi ,?

Yok vekâlet değil. Hesap sahibi benim. Uzaktan telefonla görüntülü hesap açmıştım. Miktar 100 bin civarı olunca parayı çekmede sıkıntı yaparlarmi diye düşünüyorum. Kimlik ispatı, imza atmanız gerek vb durumlar için. Şubeye falan cagirirlarsa girme durumum yok o yüzden pek güvenemedim. Sizin bulunduğunuz yerde şube varmiydi, nasıl geldiler?

istanbuldayım onlar geldi. 100bin eft diyorsanız, istediğiniz gibi yapabilirsiniz

İlginiz için teşekkür ederim. Sağolun.
  • Kuveyt kökenli saglam bi banka
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.