Şimdi Ara

Burak Yılmaz Listede Yok!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Trabzonspor'da yeni sezon öncesi futbolcuların forma numaraları belli oldu.

Yeni forma numaraları kulüp resmi internet sitesinde yayınlandı. Listede Burak Yılmaz'ın olmaması dikkat çekti.

İşte Trabzonsporlu futbolcuların yeni sezonda kullanacakları forma numaraları ve formaya yazılacak isimler:

Onur Kıvrak: 1 onur
    Marek Cech: 5 cech
    Souleman Bamba: 6 bamba
    Robert Vittek: 7 vittek
    Barış Özbek: 8 barış
    Emre Güral: 9 emre
    Adrian Mierzejewski: 10 adrian
    Yasin Öztekin: 11 yasin
    Paulo Henrque: 12 henrique
    Soner Aydoğdu: 14 soner
    Didier Zokora: 15 zokora
    Aykut Akgün: 18 aykut
    Gustavo Colman: 20 colman
    Halil Altıntop: 21 altıntop
    Mustafa Yumlu: 22 mustafa
    Giray Kaçar: 23 giray
    Alanzinho: 25 alanzinho
    Marek Sapara: 27 sapara
    Ondrej Celustka: 28 celustka
    Tolga Zengin: 29 tolga
    Serkan Balcı: 30 serkan
    Ferhat Öztorun: 63 ferhat
    Volkan Şen: 80 volkan şen
    Zeki Ayvaz: 89 zeki
    Zeki Yavru: 91 zeki
    Olcan Adın: 92 olcan adın

Ligtv

Ne dersiniz Burak Galatasaray'da diyebilir miyiz ?

• eto bitmiş....
  • Zaten Trabzon'da kalmayacağını açıklamıştı
  • Burak Yilmaz Lazio'da
  • Lazio or Galatasaray
  • Geçenlerde Tolga röportajında "Burak'ı ayrıldı diye biliyorum." gibi bir şey söylemişti. Nerede okudum hatırlamıyorum bulursam yazarım. Bize geleceğine pek ihtimal vermiyorum ama umarım gelir. Hem yerli hem de kaliteli daha ne olsun.
  • Kaleciyle karşı karşıya kaldıgı pozizyonlarda kendini geliştirebilirse çok daha farklı yerlerden teklif alabilir.
  • ben elmanderle iyi iş yapabileceğini düşünüyorum elmander olmadığı zamanda umut var onunlada çok iyi anlaşıyor.
  • Evet. Burak Yılmaz Lazio'ya transfer olacak. Bize gelmesi bizim yönetim için hayal. Bizim başkanın Burak Yılmaz transferiyle ilgili cümlelerini bulun bir daha dinleyin.
  • Burak'ı eskiden istemezdim ama artık kimseyi alamıyosak gelsin.Umut'la da çok iyi anlaşıyorlar.Selçuk-Burak-Umut 3 lüsünün ne kadar iyi anlaştığını bilmeyen yoktur heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternal soul

Evet. Burak Yılmaz Lazio'ya transfer olacak. Bize gelmesi bizim yönetim için hayal. Bizim başkanın Burak Yılmaz transferiyle ilgili cümlelerini bulun bir daha dinleyin.

başkan centilmenlik yemini etmiş tek başına..

5m maddeside yabancı takımlar için değilmiş kim getirirse getirsin alabiliyor burak ı..

selçuk kendi ağızyla söyledi..istesem ikna ederim diye burak ı
  • Bu adamı kesinlikle almamız lazım ya, çok istiyorum
  • Lazio , Trabzonspor'dan daha büyük kulüp mü şuanda? Lazio'ya gideceğine Trabzon'da kal. En azından Avrupa Kupalarında bir şey yaparsın belki. Gidecekse bir yere Lazio olacağına Galatasaray olmalı. Kendi açısından söylüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burock3699

Lazio , Trabzonspor'dan daha büyük kulüp mü şuanda? Lazio'ya gideceğine Trabzon'da kal. En azından Avrupa Kupalarında bir şey yaparsın belki. Gidecekse bir yere Lazio olacağına Galatasaray olmalı. Kendi açısından söylüyorum.

renktaş ben daha farklı düşünüyorum.
    Türk futbolcular takım ayrımı yapmadan avrupa ya gitmeli sayımız artmalı ki büyük takımlarda istesin. Mesela Tugay Galatasaray dan daha büyük bir kulüpte oynamadı ama iz bıraktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burock3699

Lazio , Trabzonspor'dan daha büyük kulüp mü şuanda? Lazio'ya gideceğine Trabzon'da kal. En azından Avrupa Kupalarında bir şey yaparsın belki. Gidecekse bir yere Lazio olacağına Galatasaray olmalı. Kendi açısından söylüyorum.

Maalesef bizim futbolcuların büyük bir kısmı bu şekilde akıl tutulması yaşıyolar. Avrupa onları cezbediyor, tamam avrupada oynamak kariyer açısından önemlidir de insan biraz önünü görecek, lazio nedir ya ? La liga ya gidersin anlarımda İtalyada Lazio da ne işin var ? Türkiye'nin en iyi takımlarında oynayıp, krallar gibi muamele görmek varken lazio'ya gitmek saçma geliyor bana da. Gel Galatasaray'a 1-2 sene oyna bak bakalım kimlerden teklif geliyor. Burak çok üst düzey bir forvet değil zaten, benim onu takımda görmek istememin sebebi sınırlı yabancı oyuncu olayı. Türk forvetler arasında en iyi alternatiflerden biri. Burak hala bazı pozizyonlarda saç baş yolduruyor. En son portekiz maçındada gördük. Bizimle arenada oynadıkları maçtada gördük.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.