Şimdi Ara

Burak Yılmaz: Anamız ağlıyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
1.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ne kadar alırsa alsın geçip birisine ana avrat küfredemezsin. Sonra da yıllık 3 milyon alıyorsun kapris yapıyorsun diyemezsin kimseye.
  • master of darkness kullanıcısına yanıt
    Senin sorunun kapitalist düzenle olmalı o zaman. Oyuncu senin kölen değil o parayı işini icra etmesi için alıyor ve işini de yapıyor. Herkes aynı şeyi yazıyor ancak bu paraları kazanması Burak'ın suçu değil. Saçma sapan bir şekilde Burak'a bağlamakta ısrar ediyorsunuz. 12milyon kazanan Ronaldo da ciğerini bıraksın sahaya o zaman. Adam önemli maçlar dışında o kondüsyona sahip olmasına rağmen geri dönmüyor.

Çünkü gücünü efektif kullanmak diye bir şey var sporda. Sahada ölene kadar mücadele etmek kadar saçma bir terim olamaz. Gücünü doğru zamanda doğru yerde kullanmalı futbolcu. İşçi değil bu sporcu daha kavrayamadınız bu olayı.
  • '' atsam ne olur atmasam ne olur. sonuçta hazırlık maçı '' Demiş. Hiç Gitmeyin O Zaman Paşam .
  • Cift antreman yapiyormus vah vah suc burakta degil boyle insanlara milyon eurolari sacanlarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne çektin be burak

• quote:

Orijinalden alıntı: Spectrum7

Senin sorunun kapitalist düzenle olmalı o zaman. Oyuncu senin kölen değil o parayı işini icra etmesi için alıyor ve işini de yapıyor. Herkes aynı şeyi yazıyor ancak bu paraları kazanması Burak'ın suçu değil. Saçma sapan bir şekilde Burak'a bağlamakta ısrar ediyorsunuz. 12milyon kazanan Ronaldo da ciğerini bıraksın sahaya o zaman. Adam önemli maçlar dışında o kondüsyona sahip olmasına rağmen geri dönmüyor.

Çünkü gücünü efektif kullanmak diye bir şey var sporda. Sahada ölene kadar mücadele etmek kadar saçma bir terim olamaz. Gücünü doğru zamanda doğru yerde kullanmalı futbolcu. İşçi değil bu sporcu daha kavrayamadınız bu olayı.

Aynen kapitalizme lanet okuyorum her gun.
  • yeteneksizsen tüm gün antreman yap nafile. Senin yerinde hakan şükür çıkıp oynasa 2 kat fazla gol atar.
  • Adam 2 milyon Euro alıyor diye ettiği küfürleri haklı bulanlar var. Bu kadar yozlaştık demek ki. Mantık şu, şu kadar para alıyor atacak, atamazsa ana avrat küfür ederim hakkım.

ama toplum olarak zaten bu yozlaşmanın içindeyiz dayı amca yeğenine küfür ettirir ailece gülünür. Keza bir grup, toplum oluşturmayalım o zaman zaten her bir fert küfür etmekte özgürdür.

• açıklamaları tasvip etmedim ama sonuçta ne olursa olsun kimsenin kimseye kötü söz söyleme hakkı yok. ne kadar para alırsa alsın. bunun izahı olamaz. burak kaçırmış atmış atmamış önemli değil burda bugün burak yarın muslera öbür gün sneijder x vs vs vs kişinin önemi yok bu tarz davranışlar ülkemizde malesef passolig uygulamasını getiriyor tribün terörü yaşatıyor sonra vay efendim biz nerde yanlış yaptık. şimdi orda burak a ana avrat küfür eden kişi etti de ne geçti eline? böylelerini almayacaksın stadlara ömür boyu bak nasıl adam gibi maç izleme heveslisi olurlar o zaman.. hiç kimse kusura bakmasın ama ben örnek veriyorum eşimle çocuğumla arkaşımla ailemle tribünde bu andavallarla maç izlemek istemiyorum(evli değilim ve çocuğumda yok) bu yüzden passoligi destekliyorum . eğer ki bunlar futbol ortamından temizlenecekse ben destekliyorum..

• Futbolcu olmussun da adam olamamissin Burak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• O paranın hakkını vermek için günde 10 antrenman yapsan az. Anası ağlıyormuş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu memlekette seninde anan ağlıyosa artık... normal vatandaş, işçi, köylü, emekli, öğrenci ne yapsın?
  • ulan şu burağıda topçu yaptılar helal olsun ya
  • Burak Yılmaz tıpkı zamanında Arda'ya yapıldığı gibi Türkiye'de başarılı olmanın cezasını çekiyor.
  • Sen çevrenden görmüş olduğun futbolcuya tepki olayının hala ne oldugunu anlayamadıysan bosa topçu olmussun Burak.

Bizim ülkede iyi oynayana bile "..bnenin evladı nasıl da oynuyor" diye küfür edilir ki özünde övgü olsa da içerikte bariz küfür var ve sen bu durumda küfür yediğin için bu yaştan sonra ağlıyorsan profesyonelliğini gözden geçirmen gerekir. Kimse hazırlık maçında gol atıp atmamanın derdinde değil genel tavrın zaten bencillik üzerine, TS de iken gol atmak için nasıl tepkiler verdiğini çok iyi biliyoruz. Bir de bunun üzerine "amaaan atsam ne" diye konusma yaparsan kusura bakma küfür yersin, ben nerde hata yaptım demen gerekir.
  • Kusura bakmayın ama bu adama hak verenleri anlayamıyorum. Bugüne kadar hangi futbolcu böyle açıklama yapmıştır dünya tarihinde? Hazırlık kampındasın ve çift idmana laf söylüyorsun. Üstelik işin bu senin. Onu geçtim hazırlık maçı bu atsam nolur atmasam nolur diyor. Bu adamda iş ahlakı yoktur ve maç seçer. İşini ciddiyetle yapan adam görevi neyse onu yapmak için elinden gelenin fazlasını yapar. Burak her zaman karaktersizdi bakıyorum hala öyle..
  • Ulan adama küfüre takılmışsınız. Adam diyorki bu maçta gol atsam ne gol atmasam ne böyle mantık olur mu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke ben de o kadar para kazansaydım da anam ağlasaydı...

• Bu adama milyonlar veriyoruz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.