Çavuş
26 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
360019 Gün Cezalı
357625 gün 23 s. 43 dk. kaldı
Gönderileri
Her ne kadar Gençler maçında yediği absürt golle beni sinir etmiş olsa da

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/video/videoid=2218464.html?autoplay=true
Bu adamın Beşiktaş'a ayrı bir tutkusu var.

Senegalli yıldız, kariyerinde 7. maçında Beşiktaş’a 8. golüna attı.

Adamların algı operasyonu işe yarıyor tebrik etmek lazım. Fırat Aydınus'un gözü önünde olan pozisyonu vermiyor.
30.dk net 3 pozisyon bulmuşsun, yuhaladığın oyuncu bir pozisyon kaçırmış, bir gol pası vermiş Mehmet Topal değerlendirememiş, Kuyt'da gol kaçırdı. Taraftar 30.dk Emenike'nin her ayağına top geldiğinde yuhalamaya başlıyor, takımda oyundan düşüyor, oyuncular risk almaktan korkuyor. Bunun neticesinde kayıp koskaca bir 20 dk geçiyor. Sahada futbol oynanmıyor.

İkinci yarı oyuncularda yine stres var taraftar sadece pas hatalarında uhulduyor oyuncular yine geriliyor. Taraftarın bütün hareketleri Bjk'nin lehine oluyor neticesinde bjk net pozisyonlar buluyor, şansımıza değerlendiremiyor. son dk larda şansına gol buluyorsun ve taraftar sayesinde galip geldik diyenler var.
Gençlerbirliği maçını kötü oynarak kaybettik, şampiyonlukta zor artık eyvallah. Peki Gs maçı sonrasında çıkan olayları kimse neden konuşmuyor? Her hafta olduğu gibi Gs maçında yine skandal bir hakem kararı var. Geçen hafta derbiyi katleden Cüneyt yine en güzel maça atanıyor. Sırf cüneyti korumak için devletin kanalı propaganda yapıyor.

Fenerbahçe maç başlamadan yapılan tezahürattan ceza aldı. Beşiştaş maçında aralıksız 5-10 dk küfür edildi. Ceza vb. konuşan, tv de bunu dile getiren var mı? Ayıptır be kardeşim.
Selamlar
bilgisayarda telefon numaralarını kayıt edebilceğim bir program arıyorum. mümkünse tam sürüm.
Selamlar
The Fault in Our Stars benzeri film önerilerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkürler
Selamlar
Samsung dizüstü bilgisayarın menteşesini değiştireceğim. Çatlak var ve görüntüsü hoşuma gitmiyor, aramızda teknik serviste çalışanlar varsa bana tahmini bir fiyat söyleyebilirler mi?
Selamlar lumia 820 telefonum var. Telefonumu açık olduğu halde nasıl ulaşılamıyor olarak gösterebilrim, kısaca tüm aramalara nasıl kapatabilirim. İnterneti kullanmak istiyorum..
Hakkında
Forum İmzası:
FENERBAHÇE
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 525
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 7.257 (Bu ay: 182)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 428 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.