Şimdi Ara

Burak' çılar Nerede? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
1
Favori
4.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yılmaz kullanıcısına yanıt
    Sana şaşırmadım zaten. Sen Muslera kaleci degiodeğil gitsin diyen Yılmaz değil misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • exclusive kullanıcısına yanıt
    Yav hehe

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Sana şaşırmadım zaten. Sen Muslera kaleci degiodeğil gitsin diyen Yılmaz değil misin?

Her maç hatalı gol yediğinde her maç hatalı gol yediğini söylemiştim.
  • Kralin her sene 24-25 gol atiyor asist yapiyor clde kendini kanitlamis adama kazma bilmem ne ya arkadaş forvet adam forvet ilk isi ne GOL ATMAK GOL şokun artik kafaniza be yetti sizin buraki yerin dibine sokmaniz adam kupa kazandiriyor bir bir cevaplarinizi aliyorsunuz

• Yılmaz kullanıcısına yanıt
    Musleranin hatali gol yedigi mac sayisi 3 u gecmez. Senin futboldan anlamadığın kesinlesti burak hayranı olman normal yani.

• Adam bu sene 2 kupa kazandırdı takıma. Futboldan anlamayanlar ise hala konuşmaya devam ediyor.

• Buradayız aslanım.
  • 2. Golde adım gibi emindim o kaleciyi terse yatıracağından.

• quote:

Hahaha. Burak ne zamam iyi oynadiki.

"Bursaspor maçında hat-trick yaparak takımının duble yapmasında büyük rol oynayan Burak Yılmaz, TFF tarafından maçın adamı seçildi."

Bir de hangi maç iyi oynadı diyor dandik taraftar seni
  • quote:

Musleranin hatali gol yedigi mac sayisi 3 u gecmez. Senin futboldan anlamadığın kesinlesti burak hayranı olman normal yani.

Yav he. 130 maça çıkmış adam için en fazla 3 maçta hatalı gol yemiştir diyen sen daha çok anlıyorsundur futboldan.
  • dostum biz hep burdayız ama sen ara ara geliyorsun sorun burda :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclusive

quote:

"Bursaspor maçında hat-trick yaparak takımının duble yapmasında büyük rol oynayan Burak Yılmaz, TFF tarafından maçın adamı seçildi."

TFF nin hangi icraatı dogru ki? Ayrıca daha önce de söyledim yine söylüyorum sezonda 300 golde atsa farketmez. Kötü futbolcu gerçeği ortada. Yanlış anlama sana anlatmıyorum bunları. Senin anlamana imkan yok.

• quote:

quote:

quote:

TFF nin hangi icraatı dogru ki? Ayrıca daha önce de söyledim yine söylüyorum sezonda 300 golde atsa farketmez. Kötü futbolcu gerçeği ortada. Yanlış anlama sana anlatmıyorum bunları. Senin anlamana imkan yok.

Adım gibi emindim sırf orada tff yazıyor diye yine bahane uyduracağını. Sezonda 300 gol atan adama kötü futbolcu diyorsan daha da konuşma kendini rezil ediyorsun başka bahanen kalmadı çünkü

• umutu gördükçe... hala qral ya.. =)
    ulen burak kötü.. umut ptt 1.lig oyuncusu.. Selçuk ve melo bugün iyi değiller.. hamit ağır vasıta... şino sahada eli belinde dolanıyor.. defans zaten evlere şenlik...
    ulen nasıl kazanıyoruz biz maçları anlamıyorumki ..?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • exclusive kullanıcısına yanıt
    Sen bana bir iyilik yapsanda Burak Sevenler Kulübü açsan, ben bloklama işine oradan devam etsem? Bu konu karıştı zor oluyor. Hem görürüz kac kişi seviyor.

• quote:

Sen bana bir iyilik yapsanda Burak Sevenler Kulübü açsan, ben bloklama işine oradan devam etsem? Bu konu karıştı zor oluyor. Hem görürüz kac kişi seviyor.

Forumda onlarca konu mevcut zaten. Arama kabiliyetin yok mu?
  • Top sürmesi zayıf,
    Top kontrolü sıfır,
    Şut çekmeyi bilmiyor,
    Pozisyon takibi sıfırında altında,
    Zaten gol beceriside yok.

Burada benimle paragraflarca tartışan bir arkadaş vardı enson bunu demişti. Ağzınıza yüzünüze gol attı Burak YILMAZ.
  • quote:

quote:

Forumda onlarca konu mevcut zaten. Arama kabiliyetin yok mu?

Yeni konu açta şimdi tabela taraftarıda ortaya çıkar. Hazır 3 gol atmışken değerlendirelim firsatı.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.