Şimdi Ara

Burak' çılar Nerede? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
1
Favori
4.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ölü talidi mi yapıyorsunuz? Nerede kaç haftadır qralınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ölü taklidi mi yapıyorsunuz? Nerede kaç haftadır qralınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Ölü talidi mi yapıyorsunuz? Nerede kaç haftadır qralınız?

Yazık ya nasılda zoruna gitmiş sana bir mesaj yazmıştın hatırladın mı? Pusuya yat ve burak kötü oynadığında konunu hortalıp egonu tatmin et diye. Galibiyetin keyfini çıkar, bırak bu boş konuları. haftaya gol atarsa yine kendini rezil etme boş yere
  • exclusive kullanıcısına yanıt
    Hahaha. Burak ne zamam iyi oynadiki. Tabela tarftarı olduğun icin haftaya gol atarsa diyorsun. Ben attığı zamanda burdayım.

• Yav adamin attigi goller olmasa suan bu galibiyetin onemi kalmazdi nankor olma bu kadar

• niye gs da sizin gözünüzde tc vatandaşı kimsenin kötü 1 gün bile hakkı yok iken yabancı herkese sınırsız kredi veriyorsunuz

olayınız ne sizin arkadaş...burak ın iyi günüde var kötü günüde..her kötü oynadığında böyle ego mastürbasyonumu yapacaksın

biz iyi günde de kötü günde de arkasındayız.

bugün yaptığı hataydı ama olur böyle şeyler..öpüşür barışırlar
  •  Burak' çılar Nerede?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

Burak' çılar Nerede?

Burak' çılar Nerede?

• quote:

Sahada. Aslanlar gibi mücadelesini yapiyor. Bu formaya yüreğini koyuyor. Sorun mu var?

• Onun kaçırdıklarınin 4 te 1 ini atsaydi 3-4 hafta once sampiyon olurduk. Desen daha mantıklı.

• Ne mücadelesi yapıyor? Defansa yardım yok, pres yok hava topu yok, verkaç yok, ayağında top tutma yok, ayagina verilen pası doğru kullanma yok. Ne mücadelesi yapıyor? Savunmuş olmak için savunmayın...

• quote:

Ne mücadelesi yapıyor? Defansa yardım yok, pres yok hava topu yok, verkaç yok, ayağında top tutma yok, ayagina verilen pası doğru kullanma yok. Ne mücadelesi yapıyor? Savunmuş olmak için savunmayın...

birader burak tan iyisi geldi ona rağmen ısrarla burak mı oynatıldı

boş boş konuşuyosunuz..takımdaki en iyi forvet şu an burak..burak benim babamın oğlu mu neyini savunacağım...eldeki en iyi malzeme bu. burak ı gönder umut u gönder kim oynayacak ilerde. pandev mi ???? falcoa yu aldık illede burak mı dedik..

temelsiz mantıksız boş eleştiriler sizlerinki..hamza hoca gitsin..tamam burak gitsin...tamam ee kim gelsin..orasına karışmam gitsin..gitsin demek kolay sonrası ???? sonrası için bir tek fikriniz yok...o tembel beyinlerinizi o konuda çalıştırmıyorsunuz nedense

• quote:

Acikcasi bu zamana kadar hep savundum gol kacirabilir,beceriksizlik yapabilir bunlar cok onemli seyler degil ama sen sampiyonluk macinda bu kadar onemli bir derbide hocana o hareketi yapiyorsan ki ne kadar zorluklar atlatilmisken,okyanusu gecmisken kendi elinle kendini derede boğdun.Emre yasi itibariyle ve hirsindan dolayi affedilebilir bir sey yaptigi.Ama burak cok buyuk yanlis yapti.

• Elinden geleni yapiyor. Savasiyor forma icin. Dengesiz oldugundan faul oluyor ama ona yapacak birsey yok. Adam bu ne yapsin.
    galatasaraya 0 beklentiyle is olsun diye alinan ve inanilmaz onemli katkilar saglayan buragi sizlere yedirmeyiz.
    ayni sezon ortasinda hic yoktan ortaya cikan ve mucadelesiyle bizi sampiyonluga goturen yasin gibi.

Bunlar degerli adamlar.
    27 yasinda buragin yaptigi katkiyi yapabilecek forveti kaca alabilirdik bir dusun.
    yasini cikar , devre arasi oyle bir transfer yap ki su adam kadar payi olacak sampiyonlukta. 10m? 15m? 20m euro ?

Anlayamiyorsun , kiymet bilmiyorsun.

• AthabaskA kullanıcısına yanıt
    Konuyu dağıtma, hamza hoxa gitsin demedim, umut oynasın da demedim. Qral qral derseniz böyle kotu kalkıyor.

• CeLLaT_1905 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu değişik bir adam. Hakkında yazılacak çok şey varda Galatasaray'lı bir futbolcuya yazmayı yakıştıramadığımdan yazmıyorum. Neyse inşallah seneye kuetuluruz. Gitmez ama bir transferle yedeğe düşebilir.

• quote:

Hocam bu değişik bir adam. Hakkında yazılacak çok şey varda Galatasaray'lı bir futbolcuya yazmayı yakıştıramadığımdan yazmıyorum. Neyse inşallah seneye kuetuluruz. Gitmez ama bir transferle yedeğe düşebilir.

Hocam ben savunurken zaten bu sene icin savundum onumuzdeki sene kesinlikle gercek bir forvet alinmali ve Burak yedek kalmalidir

• Galatasaray da tek forvet oynayıp yılda 15 gol atamayacak forvet zaten yok denecek kadar azdır. Sizde bunu anlamıyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.