Şimdi Ara

'Bunca sene iktidara verdim bi daha vermem!' diyenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Zamanında iktidardan almış paraları çatır çatır yemiş, akrabalarını torpille sırf malum partiden olduğu için başkalarının hakkını yiyerek oraya buraya yerleştirmiş, tek adam demişler "EVET EVET" diye bağırmış..

Yumurta dayanınca geçim sıkıntısı gelince, vay efendim artık vermem. Kusura bakma kardeş, onları yaparken aklın neredeydi. Maç ortasında takım değiştirmek gibi geliyor bana bu.

Sen burada günahları yap yap sonra cehenneme gideceksin dediklerinde valla billa tövbe de.Oldu mu? olmadı malesef.

Artık çok geç zamanında bas bas bağırık bak dönüşü olmaz,yapmayın etmeyin. Gerçekleri göremediniz şimdi seve seve cezasını çekeceksiniz.

Bundan sonra zaten sen versen ne olurrr, vermesen ne olur. Zamanında düşünecektin bunları..

• insanlar aldanır, aldatılmak bu memleketin kaderidir.

her kesimden, aldatılmadım, kandırılmadım diyen yalan söyler.

mesele doğruya denk geldiğinde kabul etmektir.

• forvet09 kullanıcısına yanıt

Peki ya önceki yediği haklar aldığı paralar insanların üstüne basarak atladığı statüler?

Hiç bir şekilde katılmıyorum.Önce yaptıklarının hesabını ver ondan sonra aldatıldığına şahit olayım.

Her boku ye sonra ben aldatıldım,kandırıldım oohh ne ala memleket.

Sen kimseyi dinleme, araştırma zekanı kullanma tabi aldatılırsın çünkü işine geldi bunu kabul edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedatistan -- 10 Haziran 2022; 11:9:40 >
  • sedatistan kullanıcısına yanıt

bahsettiğim malum şahıs değil, hazineye çökenin, talan edenin yargılanmaması mümkün değil.

vatan millet edebiyatı ile kandırılan milletten bahsettim.

senin kandırılmadığın ile ilgili bir argümanın var mı? senin dogmalara dokununca farklı söylem ve eylemlerde bulunabilecek misin?

• Bu zamana kadar hep Cph ye atmıştım. Bu saaten sonra artık oyum Zafer Partisi Genel başkanı Ümit Özdağ a yada onun aday gösterdiği kişiye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GalacticHope -- 10 Haziran 2022; 11:46:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.