Şimdi Ara

Bulletstorm Video İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
14.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • düşük puan verilmiş.Bence daha fazla puanı hak ediyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowsluck007

Benim şahsi puanım 70/100 dur.daha fazlasını hak etmiyor bu oyun çünkü.tamam eğlenceli oynanista nereye kadar? 2-3 hafta oyna bıkarsın.adamları kamciyla cek tekmele vur yani.ana mantık bu.birde çıkmadan önce call of duty ile dalga gecmisler ^duty calls^ diye mini bir oyun cikarmislardi..şimdi satışlardan sonra (ilk hafta ne satarsa) call of duty yapimcilarida bunlarla dalga gecmesin? Ben olsam yapardım hemde en Kralı'nı,çünkü oyun müsait böyle bir seye :-P

Boboboboboboboriing

Güzel oyundu

• üçüncü saatin sonunda pc den kaldırıp raftaki yerini aldı.
  • SONU DEHŞET OLMUŞ ERSİN ABİ
  • en azından unique oynanısı nedeniyle 8.0 almalıydı. yinede kısmen hakettiği puanı aldı sayılır.
  • Sonu iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincourt

Öncelikle yorumlar için herkese teşekkürler,

agolasmet; sizin o grafiksel hataları görmemeniz oyunda olmadığı anlamına gelmez. Videoda da açık açık hata gözüküyor. O yüzden birşey diyemeyeceğim.

D.A.B.9 ; düşük puan verme ve havalı olma arasında nasıl bir bağlantı kurduğunuzu anlayamadım. Marvel vs Capcom 3 bana göre 75 puanlık bir oyundur ki serinin tüm oyunlarını çok severim. Bana göre serinin en zayıf halkasıdır. Katılırsınız katılmassınız, ona tabi ki saygı duyarım fakat Meta notlarını verecek olsa idik direk programlama yardımı ile ordaki notları buraya çektirirdik. Meta notlarına hiçbir zaman güvenmem. Çünkü iyi sitelerde olduğu kadar birçok farklı siteye de yer veriyor. CoD: Black Ops incelemesini ise ben yapmadım, o yüzden birşey diyemem. Ama multisi göz önüne alındığında bana göre de hak ettiği puanı almış.

Oyunların amacı tabi ki eğlence. Fakat Bulletstorm'da bu eğlence çok kısıtlı tutulmuş. Oyun süresi çok kısa ve oynanacak ek bir özellik, mod oyuna eklenmemiş. Zaten uzun olsa da bu sefer benzer oynanıştan dolayı muhtemelen sıkmış olacaktı. İşte bu yüzden oyunun oyun severleri ikilemde bırakabileceğini söylemiştim ki nitekim yorumlara baktığımda öyle olduğunu da anlıyorum.

Tekrar teşekkürler.

valla artık oyun incelemelerinde oyungezeri kriter olarak.Meta notlarına güvenip güvenmemeniz umrumda değil ama bu oyunun ederinin bu olmadığını söyleyebilirim.Alacağı puan bence 85dir.Metaya güvenme gameranking e güvenme tek siz varsınız sanki bu işi yapan.
    quote:

Orijinalden alıntı: Lincourt

Öncelikle yorumlar için herkese teşekkürler,

agolasmet; sizin o grafiksel hataları görmemeniz oyunda olmadığı anlamına gelmez. Videoda da açık açık hata gözüküyor. O yüzden birşey diyemeyeceğim.

D.A.B.9 ; düşük puan verme ve havalı olma arasında nasıl bir bağlantı kurduğunuzu anlayamadım. Marvel vs Capcom 3 bana göre 75 puanlık bir oyundur ki serinin tüm oyunlarını çok severim. Bana göre serinin en zayıf halkasıdır. Katılırsınız katılmassınız, ona tabi ki saygı duyarım fakat Meta notlarını verecek olsa idik direk programlama yardımı ile ordaki notları buraya çektirirdik. Meta notlarına hiçbir zaman güvenmem. Çünkü iyi sitelerde olduğu kadar birçok farklı siteye de yer veriyor. CoD: Black Ops incelemesini ise ben yapmadım, o yüzden birşey diyemem. Ama multisi göz önüne alındığında bana göre de hak ettiği puanı almış.

Oyunların amacı tabi ki eğlence. Fakat Bulletstorm'da bu eğlence çok kısıtlı tutulmuş. Oyun süresi çok kısa ve oynanacak ek bir özellik, mod oyuna eklenmemiş. Zaten uzun olsa da bu sefer benzer oynanıştan dolayı muhtemelen sıkmış olacaktı. İşte bu yüzden oyunun oyun severleri ikilemde bırakabileceğini söylemiştim ki nitekim yorumlara baktığımda öyle olduğunu da anlıyorum.

Tekrar teşekkürler.

• D.A.B.9 ;

Merhaba, tabi ki dilediğiniz siteyi dergiyi kriter olarak alabilirsiniz. Sonuçta sizin fikirlerinize zevkinize hangisi uyuyorsa onu kriter alacaksınız. Bundan daha doğal birşey var mı?

Aldığı puan bence böyle olmalıydı demişsiniz zaten. Sonuçta herkes aynı puanı verse bu kadar farklı notlar ortaya çıkmazdı.

Son cümlenize ise bir anlam veremedim.

Teşekkürler.
  • Oldukça yerinde bir puan vermişsiniz şu oyuna 9-10 puan veren zihniyetleri anlamak mümkün değil.
  • ELINE SAGLIK . . .
  • çok erkencisiniz ya ne acelesi vardı :S
  • Farklı bölümlerle karşılaşmasaydık God of War 3'te sıkıcı olurdu bence.
  • Önümüze gelene bir tekme espirisi güzel olmuş :P Gerçekten fantansik bi oyun.Hantal fpslerden sıkılanlara ilaç gibi gelebilir.Acaba oyunu hiç mermi kullanmadan sırf tekme ile bitiren varmıdır :D İnceleme güzel olmuş eline sağlık Ersin Abi :)
  • ses konusunda bence ciddi haksızlık yapmışsınız ama diğer alanlarda puanlarınıza katılıyorum genel biraz düşük olmuş. ben grafik 9 ses 9 oynanış 8 (kısa sp ve mp yok) genel 8.5 verirdim.Videonun sonu şahne bu arada.
  • CRYSİS 2 BU OYUNUN TA :D YAPAR SAÇMALIK İNDİRDİM OYNADIM SAÇMALIK
  • inceleme geldi :) Oyun için 5 puan
  • O değilde balıtstorm olmadı be.balıt balıt
  • Crysis 2 ninde çıktığında bir incelemesini sabırsızlıkla bekliyorum..
  • crysis 2 incelemesini niye bekliyorsunuzki ben söylemeyim 10 puan. nasıl olsa türk yapımı (!) hiç düşük puan verilirmi çıt çıt.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waltran
    crysis 2 incelemesini niye bekliyorsunuzki ben söylemeyim 10 puan. nasıl olsa türk yapımı (!) hiç düşük puan verilirmi çıt çıt.

Olur mu ya öyle şey , hak ettigi puan neyse o verilecektir kaldı ki incelemeyi yapan gerek Erdinç abi olsun gerek digerleri olsun böyle seyler yapacak insanlar değil..sana bisey diyeyim mı bulletstorm a cok bile vermişler..gunümüzde multisi olmayan oyun olurmu yahu? En bastan kaybediyor zaten
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.