C

Yüzbaşı
14 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaşlar Daha Düne Kadar Birşey yoktu Bu gün Pc açayım Dedim Monitör Power Tuşunun Üstündeki Işık yanıp Yanıp Sönüyor Başlangıçta Gösterip Hemen Kapatıyor Hiçbir Yerde bir açıklama Yapılmamış Yorumlarınızı Bekliyorum
:D Battlefield 3 Hayranları Originleri Açın Ve ID Larınızı Paylaşın Tüm Dünyaya karşı omuz omuza savaşalım
Arkadaşlar Ciddi Bir Problem İle Boğuşuyorum Oyunda Pc Monitörü Kapatıyor Sadece Monitör Kapanıyor Pc Çalışmaya Devam Ediyor Ekran Kartı Fanı %100 Hız İle dönmeye Başlıyor Ve Pc Kapatmadanda düzelmiyor Sorun Güç Kanağındandır Diye düşünerek gittim Güç Kaynağı Aldım Fakat bir Sonuç Vermedi sistemim

Ekran Kartı:Ati Radeon 6950
İşlemci:İntel Core Duo 2 2.93
Ramlar:Kingston 4GB 1333MHz

Pc yeniliyorum Böle Bir Sorun Olmasını İstemiyorum Şimdi Bu Sorun Neyden Kanaklanıyor Yorumlarınızı Bekliyorum

Not:konu Yanlış Yerdeyse Taşınsın
Arkadaşlar Yakında INTEL CORE I7 2600K SOKET 1155 3.4GHZ 8MB CACHE 32NM İŞLEMCI Alıcam Ve Bir Anakart Oyunları Çok İyi Oynamam İçin Hangi Ekran Kartını Önerirsiniz
Arkadaşlar Dün Sorunsuz Bir Şekilde Oynuyordum bugun oyuna girerken şöle bir hata çıkıyor

Hiç bir yerde Bulamadım Acaba sizdede Bölebişi veriyormu yada bir Tür Güncellememi Yapılıyor ? Veya Bakımmı Var
Arkadaşlar Ekran Kartım DDR5 Anakart DDR2 Ramlar DDR2 Olduğu İçin DDR5 Ekrankartının %60lık bir kısmını Kullanamadığımı Söylediler Bende Anakart Değiştiriceğim Ve İşlemci Alıcam İ7 Bana En İyi Performansı Vericek Bir İ7 Ve Anakart Önerirseniz Sevinirim Şimdiden Saolun
Arkadaşlar Uzun Düşüceden Sonra Gidip Mağazadan 101TL Battlefield 3 Aldım Fakat Ekran Kartı Yetersiz Bana 100-200 TL Limitlerinde Battlefield 3 Rahat Oynatacak Bir Ekran Kartı Önerebilirmisiniz Şimdiden Teşşekürler
[Kunye=Arkadaşlar Battlefield 3 Satın Alıcam Bildiğim Kadarıyla 101TL Fakat Hangi Site Daha Çabuk Getirir Ve Nerden Sipariş Edebilirim Shop.to Aralgame Vs Vs Originden Alacaktım Çoğu Arkadaş Çok Sorun Yaratıyor Diyo Ve 120TL Miş Origin De Şimdi Hangisinden alayım.:) Başka Si]teler Önerebilirsiniz..
Arkadaşlar Leptop A Bir Parça Takmak Mümkünmü
Arkadaşlar Birtane Hp Probook Aldım Ekran Kartı Vs Vs Değiştirmek İstiyorum Acaba leptop Parçaları Değişirmi Değişiyorsa Hangi Ekran Kartını Ve Hangi İşlemciyi Önericenizi Merak Ettim Cevaplayan herkeze Teşşekürler
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 301
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 22.527 (Bu ay: 1)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 138 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.