Şimdi Ara

BullDozer Bot 99.90 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
12.746
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bradenburg

quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Kalıplı şişman bir çocuktum sınıfta lakabım buldozer di.

Bilmeden bu ayakkabıyı aldım üzerinde sadece "BULL" yazıyordu anlamamıştım sonradan fark ettim. Sınıfta kimsenin ilgisini çekmemişti de yırtmıştım alay edilmekten. :) CAT ayakkabılar çok daha pahalıydı alamamıştım. Bu da böyle bir anımdır. :)

Daha sonra sarı tarçın Timberland furyası aldı başını gitti 2005 ten sonra, şimdi de Harley, Columbia v.s. trekking ayakkabıları derken kendini güncelliyor trend.

Duygulandım yav yaşlanmışız :)

Şimdi nasılsın şişmanlık devam ediyormu

Yok. Spin bike ve protein ağırlıklı yemek tarzına geçtim 40 kilo verdim. Gören tanıyamıyor zaten :)

@D@rbeli M@tk@p

Yaş 32 hocam.

• Bende 15 seneyi geçmiştir almıştım, satıcı çok kaliteli hiçbişey olmaz demişti.Cidden hiçbirşey olmadı karda giyiyorum sadece ama modeli eskidi diye başkasına verdim, bu karda çok işime yarardı eksikliğini duydum bunu alsammı bilemedim
  • Ürünleri gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.bulldozer firmasında çalışıyorum. Herhangi bir sorunuz olursa cevaplayabilirim.
  • Kuponla 88'e geldi %100 deri, kaliteli bot, teşekkürler başlık için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Caterpillar-Greyder-Bulldozer......Ekskavatör-Forklift-TIR-Vinç,v.b.diye devam edecek herhalde...

Bir ara traktor marka bot almistim hakikaten

Ciddi ciddi kis lastigi gibi taban vardi, kaymiyordu, sicak tutuyordu, baya da dayandi ama lisedeydim o zaman,dalga gecen cok oluyordu
  • bu botun tabanı nasıl, nasılından kastım, fazla kayıyor mu karda buzda?
    ben 10 sene falan önce timberland bot almıştım, üst taraf kaya gibi ama tabanı buz pateni yapıyormuşsunuz gibi olduğundan epey badireler atlatmışımdır karlı havalarda
  • tsunamic T kullanıcısına yanıt
    Hangi kupon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Markayı yeni duyanlar iş makinası diye makaraya sarmışlar ama marka uzun yıllardır var
  • marka yıllardır var olmaya varda. bu ürünlerin sahte olma ihtimalini hiç kimse düşünmemiş
  • donanımhaberiçin D kullanıcısına yanıt
    Ürünlerin hepsi orjinal arada hiçbir tedarikçi olmadan bizzat bulldozer firmasından çıkış yapılıyor
  • bende bulldozer marka bot var nubuk sarı çok kaliteli sağlam goretex özellikli, bende botun yanında dozer resmi ve waterproff yazıyor linkdeki gri nubuk modelinde öyle bir ibare göremedim..alacak olanlar gri nubuk için bir numara büyük alsın bende ayak numaramı almıştım sonra değişim yapmak zorunda kaldım fiyat çok uygun nu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımhaberiçin

marka yıllardır var olmaya varda. bu ürünlerin sahte olma ihtimalini hiç kimse düşünmemiş

evet o da bir ihtimal. bu satıcıdan ürün alanlar genellikle olumlu şeyler yazmış ama birkaç tane de orijinal değil diyen olmuş..
  • Arkadaşlar nubuk botların temizliği nasıl yapılıyor ayrıca biraz ter yapıyor nubuk botlar bu sıkıntının çaresi nedir?
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Bir önceki mesajda belirtmiştim ürünler orjinal bizzat bulldozer firmasından gönderim sağlanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

Bir önceki mesajda belirtmiştim ürünler orjinal bizzat bulldozer firmasından gönderim sağlanıyor

Nubuk bot dış yüzeyi ne ile temizlenir?Nubul botlar neden ter yapıyor ayakta?
  • 2005 te almıştım bayagı da uzun yıllar kullandım..

Kalite aynı ise fiyat oldukça uygun..
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Silgi ve fırçaları satılıyor 10-20 liraya ama nalburdan 0 numara zımpara alıp aynı işi görebilirsin tek yönde yaparak
  • hocam numara konusunu nasıl yapmalıyım normalde şimdiki botum 43.5 bunun 44'ünü alsam olur mu?
  • 2004 de Kütahya'da okurken almiştim botu hala evde durur yıprandı baya ama sağlam çıktı 3kış Kütahya'da yarı yolda koymadı İzmir'de ihtiyacim olmadi pek giymeye.bot ihtiyacım olsa alirdim
  • Bir botu 6 sene giydim sağlam bottur
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.