Şimdi Ara

Bulgur pilavı ayrana kadar düştük SS'Lİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
6.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beğenmiyorsan gönder,canım çekti ben yerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kreat -- 11 Nisan 2017; 22:41:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oğlum geçen akşam düğüne gittik. 17 bin tl düğün parası verilmiş mekana. gelen yemekler sosyete yemekleri olcak diye yok beşamel soslu bilmem ne, kömür tadında salata, patlıcan salatası derken yemin ediyorum gram doymadık. vallaha kuru fasülye pilav verseler daha iyiydi dedik la. hayır yani 17 bin tl al verdiğin yemeklere bak. et falan verin de doysun millet. yeri de söylim. fenerbahçe faruk ılgaz tesisleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Choqo -- 12 Nisan 2017; 0:4:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaravelUsta

quote:

Orijinalden alıntı: KOD ADI Lucian

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fakir misin nesin defol

quote:

quote:

quote:

Allah'ın verdiği nimet, saygılı olun. Düştük nedir! Bu yemeği bulamayan var şükür et lan.

zenginler yatıp kalksın şu şükürcülere dua etsin. yoksa tüm fakirler benim gibi olsa isyan çıkarır eşit olurduk. adam burada bulgur yerken şuan biri 4 kıza aynı anda vurup diğer eliyle pirzola yiyor. sen şükretmeye devam et

Senin ataların kuru ekmekle besleniyordu hadsiz! Sen ne kadar kazanıyorsun lan, yapamadığını burada batı özentiliği yaparak toplumsal mesaj vermeye çalışma. İcraat yok bana artistlik yapıyor. Böyle bir felsefen varsa mesaj verme başar gel sonra burada anlat ne anlatıyorsan. Başaramadığın şeyin artistliğini başkalarını anlatarak özentilik yapma burada.

akpli,müslüman,evet oyu verecek tahmin oranım 1.10 50 tl attım

Evet müslümanım. Daha seninle aynı düşünceyi benimsemiş kimselerin coğrafyasına gidemiyorsun. Açıkta kalmamak için müslümanım diyeceksin hayatın boyunca. Ne yazık ki bu fikri bile özgürce yaşayamayacaksın. Çakma ateistliğinle zekimiş, modernmiş ayakları yapma, bir şey bildiğin yok çünkü. Uza buradan şimdi.

Kardesim burda senin gibi sukur etmeyene hadsiz diyen sensin psikolojik sorunlarin var sanirim herkesin kendin gibi sabah aksam bok yese ona bile sukur edip gunde 50 liraya kole gibi calisip zenginler rizkini hakkini yerken obur dunyayi bekleyip herseyin herkesin yanina kar kalmasini izlemesini bekliyosun sanirim hadsiz olanda sensin yobaz olanda sensin sizin gibi insanlar ezilmeyi benimsemiş zaten malum partiyi desteklediginde asiri belli

Şükür etmek bir kayıp değildir, tembellik değildir yaradana teşekkür etmektir. Azı benimseyip emek vermemek, çalışmamak değildir. Allah'a dua dır. Şükür etmemek, Allah'ı yok saymaktır. Allah'ın yapabileceklerine inanmamaktır. Şükür, bereket getirir. Allah'ın verdiği nimete pislik muamelesi yapmak ne fenadır! Cenab-ı Hak'tan dileğim bu lafının bedelini ödersin inşallah. Beni tanır mısın? Ne yediğimi nereden bilirsin? Binlerce şükürler olsun ki rabbim az çok verdi aç kalmadım hiçbir zaman.

Bu düşüncede olduğuna göre sen de inançsızsın. İnançsız biri benim kardeşim olamaz. Fikirlerine saygım olduğundan küçümsemiyorum amma sen beni küçümsedin. Düşüncesini her dile getirene yobaz deme hakkını nereden bulursun bu da ayrı mesele... Özellikle bir partinin destekçisi değilim. Birilerinin düşüncesine göre kendimi yönlendirmedim, yönlendirmem de.

2 tane akpli bulup mesajlarini begendirtmis bide kardesim degilmis.hahaha muslumanlar haric kimse muslumanlarla kardes olmak istemiyorki zaten sizde kendinizi degerli gorunup durun senin gibi yobaz gozumuzun onundekj hirsizlara ses cikarmayip birine sukrermiyo diye hadsiz diyen 35 iq bi muslumanla hangi inancsiz insan kardes olmak ister susuz kalsaniz su vermem

• Kağıthane'de bir mekan var, 6 liraya az pilav bol tavuk var üstüne de salata..

nasıl dolruruyor anlatamam.
  • bulgur pilavı candır.
  • quote:

quote:

quote:

Allah'ın verdiği nimet, saygılı olun. Düştük nedir! Bu yemeği bulamayan var şükür et lan.

zenginler yatıp kalksın şu şükürcülere dua etsin. yoksa tüm fakirler benim gibi olsa isyan çıkarır eşit olurduk. adam burada bulgur yerken şuan biri 4 kıza aynı anda vurup diğer eliyle pirzola yiyor. sen şükretmeye devam et

Senin ataların kuru ekmekle besleniyordu hadsiz! Sen ne kadar kazanıyorsun lan, yapamadığını burada batı özentiliği yaparak toplumsal mesaj vermeye çalışma. İcraat yok bana artistlik yapıyor. Böyle bir felsefen varsa mesaj verme başar gel sonra burada anlat ne anlatıyorsan. Başaramadığın şeyin artistliğini yaparak, başkalarını anlatarak özentilik yapma burada.

Sıktın artık, blok. İyi bile dayandım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yanına güzel bir çoban salatası yapsaydın ya Mis gibi yemeğe düştük demek nedir arkadaş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Senin ataların kuru ekmekle besleniyordu hadsiz! Sen ne kadar kazanıyorsun lan, yapamadığını burada batı özentiliği yaparak toplumsal mesaj vermeye çalışma. İcraat yok bana artistlik yapıyor. Böyle bir felsefen varsa mesaj verme başar gel sonra burada anlat ne anlatıyorsan. Başaramadığın şeyin artistliğini başkalarını anlatarak özentilik yapma burada.

akpli,müslüman,evet oyu verecek tahmin oranım 1.10 50 tl attım

Evet müslümanım. Daha seninle aynı düşünceyi benimsemiş kimselerin coğrafyasına gidemiyorsun. Açıkta kalmamak için müslümanım diyeceksin hayatın boyunca. Ne yazık ki bu fikri bile özgürce yaşayamayacaksın. Çakma ateistliğinle zekimiş, modernmiş ayakları yapma, bir şey bildiğin yok çünkü. Uza buradan şimdi.

Kardesim burda senin gibi sukur etmeyene hadsiz diyen sensin psikolojik sorunlarin var sanirim herkesin kendin gibi sabah aksam bok yese ona bile sukur edip gunde 50 liraya kole gibi calisip zenginler rizkini hakkini yerken obur dunyayi bekleyip herseyin herkesin yanina kar kalmasini izlemesini bekliyosun sanirim hadsiz olanda sensin yobaz olanda sensin sizin gibi insanlar ezilmeyi benimsemiş zaten malum partiyi desteklediginde asiri belli

Şükür etmek bir kayıp değildir, tembellik değildir yaradana teşekkür etmektir. Azı benimseyip emek vermemek, çalışmamak değildir. Allah'a dua dır. Şükür etmemek, Allah'ı yok saymaktır. Allah'ın yapabileceklerine inanmamaktır. Şükür, bereket getirir. Allah'ın verdiği nimete pislik muamelesi yapmak ne fenadır! Cenab-ı Hak'tan dileğim bu lafının bedelini ödersin inşallah. Beni tanır mısın? Ne yediğimi nereden bilirsin? Binlerce şükürler olsun ki rabbim az çok verdi aç kalmadım hiçbir zaman.

Bu düşüncede olduğuna göre sen de inançsızsın. İnançsız biri benim kardeşim olamaz. Fikirlerine saygım olduğundan küçümsemiyorum amma sen beni küçümsedin. Düşüncesini her dile getirene yobaz deme hakkını nereden bulursun bu da ayrı mesele... Özellikle bir partinin destekçisi değilim. Birilerinin düşüncesine göre kendimi yönlendirmedim, yönlendirmem de.

2 tane akpli bulup mesajlarini begendirtmis bide kardesim degilmis.hahaha muslumanlar haric kimse muslumanlarla kardes olmak istemiyorki zaten sizde kendinizi degerli gorunup durun senin gibi yobaz gozumuzun onundekj hirsizlara ses cikarmayip birine sukrermiyo diye hadsiz diyen 35 iq bi muslumanla hangi inancsiz insan kardes olmak ister susuz kalsaniz su vermem

Hırsız ne alaka? Allah'ın verdiği nimetten bahsediyoruz. Kendi kendine bir şeyler ekleyip sesleniş yapma sebebin nedir hayırdır ezmeye mi çalışıyorsun veled halinle? Yaşına veriyorum bu laflarını.

Büyüyünce mesajımı anlarsın. O kadar hakaretine rağmen yine bir şey demeyeceğim. İnsanların düşüncelerine saygılı olmayı öğrenmeyi unutma. Bu da benden sana bir nasihat. Şimdi seni blokluyorum. Umarım Allah'ın lanetlediği bu kara yoldan dönersin.

• şu güzel konuyu din konusuyla devam ettirip kapattırmayın bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

işte milleti zehirleyen batı kafası içimize işlemiş. kaç kuruş parayı kendin kazandın ki artistlik yapıyorsun sen? ne olmuş adamın parası yoksa, çok kazanamıyorsa hırsızlık mı yapsın? hoş gerçi senin gibilerinkini çalsalar çokta umrumda olmaz ya

• quote:

quote:

+sonsuz
  • Bulgur pilavı düşüklük mü ya pirinç pilavından daha faydalı hatta, tadına güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçenlerde bi konu açılmıştı bütün forumun zengin olduğunu öğrenmiştik şimdi de fakirleşmiş herkes sanırım :)

• Pilav ayran size düşmüş =/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

quote:

quote:

quote:

Senin ataların kuru ekmekle besleniyordu hadsiz! Sen ne kadar kazanıyorsun lan, yapamadığını burada batı özentiliği yaparak toplumsal mesaj vermeye çalışma. İcraat yok bana artistlik yapıyor. Böyle bir felsefen varsa mesaj verme başar gel sonra burada anlat ne anlatıyorsan. Başaramadığın şeyin artistliğini yaparak, başkalarını anlatarak özentilik yapma burada.

Siktin artik, blok. Iyi bile dayandim.

Tek kurtuluş yolunun Allah'a itaat etmek olduğunu anlayınca beni de anlayacaksınız. Tekrar söylüyorum. Bu iki aşamadan oluşuyor. Siz sınavı başarıyla geçin. Allah'ın tek istediği varlığıma ve birliğime inanın, ibadetlerinizi yerine getirin haramdan da uzak durun diyor. Sadece Allah'ın isteklerini yerine getirmek ve sabır. Allah'ın eşitliğine söz söylenmez. Bana diyeceksiniz ki inançsızlar çok kazanıyor. İşte o inançsızlar ahirette Allah'tan hak talep edemeyecek. Ayrıca inanmadığının cezasını çekecek. Siz inanın ki Allah ahirette dengeyi sağlar. Sadece bu koşulu yürekten yerine getirin. Tekrar söylüyorum sadece bu dünya yok. Önce ve sonra var. Herkesin sırası gelecek. Sabır, sabır ve sabır. Herkes hak ettiğini alacak. Doğru yolu bulmanız dileğiyle.

• Pantolonu nerden aldın çok beğendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Wick

quote:

quote:

+sonsuz

Yanlış anlaşılıyor.

Şükür etmek, yükselmemeye çalışmak. Az bana yeter demek. Veya emek vermemek, çalışmamak demek değildir. Elinden gelenin en iyisini yaparak kazandığının teşekkürünü, duasını Allah'a etmektir. Onlar çok kazanıyor şükür etmiyor bırak her şeyin bir bedeli var. Gönlünüzü ferah, rahat tutun. Herkesin hakkı eşit. Allah inancını eksik etmeyin ve sabredin.

• GaravelUsta kullanıcısına yanıt
    Şükür edinki zenginlerin duzenı bozulmasin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Şükür edinki zenginlerin duzenı bozulmasin

Siz kendiniz için şükür ediyorsunuz başkaları için değil. Herkes kendisinden sorumlu. Allah'a inanmayan cezasını çeker. O özendiğiniz inançsız olup çok kazananlar cezalarını çekecek. Çok kazandığı için değil inanmadıkları için. Her pisliği yaptıkları için. Ayrıca Allah herkese akıl vermiş ne diye kıskanırsın? Sen de insansın emek ver, çalış kazan. O emek vermeden kazananlar, hak yiyenler zaten bunların hesabını verecek. Onu saymıyorum. Özentilik, kıskançlık her şey söylenebilir buna. Ağlamanın faydası yok. Burada az kazandığı için ahirette hakkını isteyene fazlasıyla hakkı verilir orası ayrı mesele. Önce veya sonra olmasının ne önemi var? Allah'a inanın ve vazifelerinizi yerine getirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaravelUsta -- 12 Nisan 2017; 10:55:40 >

• RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    Doğru demişsin

Not: Anteplinin hasıyım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.