Şimdi Ara

Bulgur pilavı ayrana kadar düştük SS'Lİ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
1
Favori
6.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: JaReD22

Savunduğun görüşte zorlama yok değil mi

Tamamen kendi iradem ile kendi düşüncem. Birilerinin baskısıyla bu iş olmaz zaten baskı, işleri zora sokar. Dibe batırır. Benim yaptığım da tavsiye. Herhangi bir zorlama yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GaravelUsta

quote:

Orijinalden alıntı: Volvolord

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fakir misin nesin defol

quote:

Allah'ın verdiği nimet, saygılı olun. Düştük nedir! Bu yemeği bulamayan var şükür et lan.

zenginler yatıp kalksın şu şükürcülere dua etsin. yoksa tüm fakirler benim gibi olsa isyan çıkarır eşit olurduk. adam burada bulgur yerken şuan biri 4 kıza aynı anda vurup diğer eliyle pirzola yiyor. sen şükretmeye devam et

Senin ataların kuru ekmekle besleniyordu hadsiz! Sen ne kadar kazanıyorsun lan, yapamadığını burada batı özentiliği yaparak toplumsal mesaj vermeye çalışma. İcraat yok bana artistlik yapıyor. Böyle bir felsefen varsa mesaj verme başar gel sonra burada anlat ne anlatıyorsan. Başaramadığın şeyin artistliğini yaparak, başkalarını anlatarak özentilik yapma burada.

ya bos yapma hadi yasin en fazla 19 burda lan li lunli konusuyorsun artiz artiz.Sen kuru ekmegini ye sukret millet sizi sömürürken.Belliki ya cok aptalsin ya da ananin evinden cikip disarda calisip, sokakta ac kalip, faturalar ve kira icinde gercek hayati gormemissin.

Milletin beni sömürdüğü yok. Kazandığım bana yeter. Fazlasında gözüm yok çünkü sizin gibi hard party, eğlence meraklısı değilim. Kendini zeki sanıp bilmiş bilmiş konuşuyorsun. Bana ağlayacağına git ve onlardan biri olmaya çalış. Kelime oyunuyla farklıymış ayakları yapma burada. Lafı herkes söyleyebilir önemli olan icraat özeneceğine kahraman ol. Klişeleri bana anlatma.

hard party ? 2.5 yil gecinebilmek icin neler yaptim.3 kez kovuldum.Timor cikti kafamda 10 saat ameliyat oldum.Hala ugrasiyorum.Bu sene herkes aglarken ben 11 tane sinava girdim yataktan kalkar kalkmaz.Simdi daha iyi gidiyor her sey.Sukurle isler halleolmuyor ve asla olmiycak.Ne kadar aklini kullanip calisirsan o kadar alirsin.Ve millet haksiz yollardan gelir saglayip milletin hakkiyla bir yerlere geliyorsa.Sen oturup sukredemezsin edersen onlara goz yuman birisin buda sana son mesajim.Gorusuruz

• Ne güzel işte benim de canım çekti,bulgur pilavı üzerinden bıyıkları yeni terlemiş ergen kardeşlerimiz gene din,iman,Allah tartışmış onlara denilecek bir söz yok. :D
  • of canım çekti baya güzel gözüküyor be, niye yemeği küçümsedin onu anlamadım mis gibi yemek işte lan.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fakir misin nesin defol

quote:

Allah'ın verdiği nimet, saygılı olun. Düştük nedir! Bu yemeği bulamayan var şükür et lan.

zenginler yatıp kalksın şu şükürcülere dua etsin. yoksa tüm fakirler benim gibi olsa isyan çıkarır eşit olurduk. adam burada bulgur yerken şuan biri 4 kıza aynı anda vurup diğer eliyle pirzola yiyor. sen şükretmeye devam et

Senin ataların kuru ekmekle besleniyordu hadsiz! Sen ne kadar kazanıyorsun lan, yapamadığını burada batı özentiliği yaparak toplumsal mesaj vermeye çalışma. İcraat yok bana artistlik yapıyor. Böyle bir felsefen varsa mesaj verme başar gel sonra burada anlat ne anlatıyorsan. Başaramadığın şeyin artistliğini yaparak, başkalarını anlatarak özentilik yapma burada.

ya bos yapma hadi yasin en fazla 19 burda lan li lunli konusuyorsun artiz artiz.Sen kuru ekmegini ye sukret millet sizi sömürürken.Belliki ya cok aptalsin ya da ananin evinden cikip disarda calisip, sokakta ac kalip, faturalar ve kira icinde gercek hayati gormemissin.

Milletin beni sömürdüğü yok. Kazandığım bana yeter. Fazlasında gözüm yok çünkü sizin gibi hard party, eğlence meraklısı değilim. Kendini zeki sanıp bilmiş bilmiş konuşuyorsun. Bana ağlayacağına git ve onlardan biri olmaya çalış. Kelime oyunuyla farklıymış ayakları yapma burada. Lafı herkes söyleyebilir önemli olan icraat özeneceğine kahraman ol. Klişeleri bana anlatma.

hard party ? 2.5 yil gecinebilmek icin neler yaptim.3 kez kovuldum.Timor cikti kafamda 10 saat ameliyat oldum.Hala ugrasiyorum.Bu sene herkes aglarken ben 11 tane sinava girdim yataktan kalkar kalkmaz.Simdi daha iyi gidiyor her sey.Sukurle isler halleolmuyor ve asla olmiycak.Ne kadar aklini kullanip calisirsan o kadar alirsin.Ve millet haksiz yollardan gelir saglayip milletin hakkiyla bir yerlere geliyorsa.Sen oturup sukredemezsin edersen onlara goz yuman birisin buda sana son mesajim.Gorusuruz

Hak yiyenler cezalarını çekecek merak etmeyin. Siz elinizden geleni yapın, şükür edin Allah'a bırakın. Bu demek değildir ki az kazandığına şükür et, şükür bereket getir. Az kazansanız da çok kazansanız da etmelisiniz. Her şey yoluna girer istediğiniz olur inşallah. Başkalarına bakarsanız üzülürsünüz. Kendiniz için çalışın. Geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ANTİ BUG

Ne güzel işte benim de canım çekti,bulgur pilavı üzerinden bıyıkları yeni terlemiş ergen kardeşlerimiz gene din,iman,Allah tartışmış onlara denilecek bir söz yok. :D

25 yaşındayım vitaminsiz, uza. Osmanlı zamanında olsaydık seni döve döve adam ederdim ben.

• yanına da cacık

canım çekti ya

• quote:

quote:

Ne güzel işte benim de canım çekti,bulgur pilavı üzerinden bıyıkları yeni terlemiş ergen kardeşlerimiz gene din,iman,Allah tartışmış onlara denilecek bir söz yok. :D

25 yaşındayım vitaminsiz, uza. Osmanlı zamanında olsaydık seni döve döve adam ederdim ben.

Vuhuu delikanlıya bak hele kuş ötüyo mu kuş ?
  • quote:

quote:

quote:

Vuhuu delikanlıya bak hele kuş ötüyo mu kuş ?

Saygılı olmayı öğreneceksin. Zorla adam etmeyeyim uza buradan.

@olishernandez

• Bu konuyu aldım. Sen de terk et burayı.

• quote:

Bu konuyu aldım. Sen de terk et burayı.

seviştim geldim hala burdasın :/ asosyal sincap seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RASYONALIST

quote:

Bu konuyu aldım. Sen de terk et burayı.

seviştim geldim hala burdasın :/ asosyal sincap seni.

Öğretmenim, boşum şu an. Sizin gibi özenti, kendini modern sanan bebelere de dinlenirken ders veriyorum iyi değil mi? Ne yaptığın beni ilgilendirmez. Evlenmeden yaptığın her şey zinaya girer.

• Düştük dediğin yemeği Türkiye Cumhuriye'tinde kaç aile yemiştir bu akşam haberin var mı?
  • hocam çok sağol ya. canımı öyle bi çektirdinki yaptırdım yedim. karabiberli bulgur + ayran candır can
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.