Şimdi Ara

Bulgaristan plakalı Bentley Continental GT (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: maestro_34

trakya otobanında maybach görmek ilginç olsa gerek...

türkiyedeki maybacha gelince. plakası 34 MA 010...

o Maybach'ın sahibi Azeri bir iş adamı, kendisi armatör ve garajında toplam değeri 3 milyon euro'dan daha fazla olan ultra lüks araçları var (maybach,aston martin vanguish, Bentley Continental GT, rolls royce phantom gibi)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Egean

Su yerler neresiymis bi bana soylesen 400 dolara 1 hafta erdal acar gibi yasayalim ya amma sacmalamissin senin dedigin 10 sene onceydi

gecen yaz sofyada 5yıldızlı bi otelde konaklama fiyatı 10-15euro arasıydı...4kişi oturdugumuz masadan yemek alkol dahil ve lüks bir restaurantı 12euro hesapla kalktıgımızı bilirim..en fazla taksiye para verioduk...sen en son 10sene önce gitmiş olmayasın?
  • Acaba Mercedes S serisine 2009'da rakip olabilecek Cadillac Sixteen'ide yollarda görebilecekmiyiz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: TSMC

Acaba Mercedes S serisine 2009'da rakip olabilecek Cadillac Sixteen'ide yollarda görebilecekmiyiz?

dam üstünde saksağan vur beline kazmayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: TSMC

Acaba Mercedes S serisine 2009'da rakip olabilecek Cadillac Sixteen'ide yollarda görebilecekmiyiz?

görürüz kesin de o araç S serisi ile pek başa çıkamaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GÖRKEMKAZAN

quote:

Orjinalden alıntı: Egean

Su yerler neresiymis bi bana soylesen 400 dolara 1 hafta erdal acar gibi yasayalim ya amma sacmalamissin senin dedigin 10 sene onceydi

gecen yaz sofyada 5yıldızlı bi otelde konaklama fiyatı 10-15euro arasıydı...4kişi oturdugumuz masadan yemek alkol dahil ve lüks bir restaurantı 12euro hesapla kalktıgımızı bilirim..en fazla taksiye para verioduk...sen en son 10sene önce gitmiş olmayasın?

Bir yanlisin olmasin? Su kotu havalardaki Sofia otel fiyatlarina baktim internetten. Hic de ucuz gozukmuyor. Sanirim yazin daha da pahali olur.

http://travel.yahoo.com/p-hotel-351492-hilton_sofia-i;_ylt=AtdjJdNF0MbGi2PamMuPQCSYFWoL

Barcelo Festa Sofia 5Yildiz:$130

• o adam kesın kesın tekstıl ısı ıle ugrasıyor ayrıca bızım turkler zengın ettı adamı bu arada o araba burda 145 bın euro turkıye fıatını bılmıyorum ama
  • bu arada moldovada kı arabala bulgarıstanı 2ye yok 3e pardon10 katlaren azından tiraspoldakıler chısınou saymayalım ayıp olur adamlaaraaaa

• 145000 euro'dan fazladır, TR'deki fiyatı 400000 euro civarı.
  • Ya bulgaristan ile rusya arasında araç fiyatları açısından çok fark varmı.Yani bu araç rusyadada 145000 avro civarında satın alınabilir mi??
  • quote:

Orjinalden alıntı: aBaBaDaN

Ya bulgaristan ile rusya arasında araç fiyatları açısından çok fark varmı.Yani bu araç rusyadada 145000 avro civarında satın alınabilir mi??

Almaya niyetlisin herhalde!
  • quote:

Orjinalden alıntı: mussa

quote:

Ya bulgaristan ile rusya arasında araç fiyatları açısından çok fark varmı.Yani bu araç rusyadada 145000 avro civarında satın alınabilir mi??

Almaya niyetlisin herhalde!

Yok be nerdeee.Zaten ben buna o kadar para vermemSadece rusyaya çalışmaya gitmeyi düşünüyorum.Oradan bir range rover alacam inşallah param olursa.Ondan dolayı soruyorum.

• al valla ama buraya getirirsen bi range parası da vergi verirsin!
    zaten alırsan boşver rusyada kalsın, esas orda lazım öyle büyük araç!
  • quote:

al valla ama buraya getirirsen bi range parası da vergi verirsin!

Bende öyle yapacam zaten.Ziyarete falan geldiğimde arabayla gelirim bi daha geriye dönerim işte.Yoksa onun vergisi falan buradan pahalıya gelir.İnşallah hem hayat hemde arabalar ucuzdur oradada.Hayallerimize ancak öyle kavuşabiliriz zaten
  • quote:

quote:

al valla ama buraya getirirsen bi range parası da vergi verirsin!

Bende öyle yapacam zaten.Ziyarete falan geldiğimde arabayla gelirim bi daha geriye dönerim işte.Yoksa onun vergisi falan buradan pahalıya gelir.İnşallah hem hayat hemde arabalar ucuzdur oradada.Hayallerimize ancak öyle kavuşabiliriz zaten

walla arabayla rusyaya gidip gelme nasıl olur bilemem, çok zorlar valla, hele ki benzin masrafı tavan yapar.

• Ah ah keşke arabayı alsamda 4 depo benzinle buraya gelsem.Razıyım valla.Yani o arabaya binmeden göçersem bu dünyadan gözlerim açık gider.Öbür dünyadada bindirmezler bizi
  • benim de hayallerimde Bmw M5 var, inşallah bize de nasip olur, çok kasıp alacam valla.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.