Şimdi Ara

Bulgaristan plakalı Bentley Continental GT

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar fotoları ben çektim, Bulgaristan plakalı Bentley, sahibi ne yapıyor acaba

• ist.da en son 3adet vardı...
  • Daha evvelde bulgaristan plakalı Maybach görmüştüm trakya otabanında. Bu bulgarlarda da bayağa zenginler var..
    Nişantaşı'nda da bir maybach görmüştüm ama o yerli plakaydı hatırladığım kadarıyla.
    Ayrıca ikinci fotoda kangoo nun arkasında Türkiye'de henüz satışına başlanmayan yeni Mitsubishi Pajero var, o da bulgaristan plakasına sahip.
  • bulgaristandaki yaşam standartlarıyla alakalı biraz da...eger cebinde 400doların varsa 1hafta boyunca erdal acar hayatı yaşayabilirsin sofyada..5yıldızlı otellerde kalıp en güzel kızlarla birlikte olup en lüks restoranlarda yemek yiyebilirsin bu 1haftalık süreçte...türkiyede aynı standartlarda yaşaman için en az 5000dolar lazım...
  • trakya otobanında maybach görmek ilginç olsa gerek...

türkiyedeki maybacha gelince. plakası 34 MA 010...
    quote:

Orjinalden alıntı: profurio

Daha evvelde bulgaristan plakalı Maybach görmüştüm trakya otabanında. Bu bulgarlarda da bayağa zenginler var..
    Nişantaşı'nda da bir maybach görmüştüm ama o yerli plakaydı hatırladığım kadarıyla.
    Ayrıca ikinci fotoda kangoo nun arkasında Türkiye'de henüz satışına başlanmayan yeni Mitsubishi Pajero var, o da bulgaristan plakasına sahip.
  • quote:

Orjinalden alıntı: maestro_34

trakya otobanında maybach görmek ilginç olsa gerek...

türkiyedeki maybacha gelince. plakası 34 MA 010...
    quote:

Orjinalden alıntı: profurio

Daha evvelde bulgaristan plakalı Maybach görmüştüm trakya otabanında. Bu bulgarlarda da bayağa zenginler var..

Evet güzel bir deneyimdi, yanımdan solladı geçti, foto çekmeye fırsat kalmadı
  • bulgaristanda araçlardan vergi alınmıyor sanırım alınsada çok cüzi bir rakam dolayısıyla orada bentley alabileceyiniz fiyata burada fazla bmw 530 dan ileri gidemiyorsunuz
  •  Bulgaristan plakalı Bentley Continental GT

Burasi Zeytinburnu Gibi bir yer sanirsam,Sahibine buradan siyah araba tecrubesini hala yasayan biri olarak seslenmek istiyorum.

"cizerler" hatta ciziyorlar ya da benzer bir aksiyon yapiyorlar, Oyle aciga da bentley parkedilmez aynasiz bentley olur 1000 ytl de aynaya verir.
  • Mafia
  • Kanltürk yapılan hakssızlığa sesiz kalmak istiyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: chona

Kanltürk yapılan hakssızlığa sesiz kalmak istiyorum...

haksızlık olarak kabul etmende güzel, ayrıca burada bunu tartışmıyoruz, topiği kirletme, konu ile ilgili yazı yazacaksan yaz.
  • kesin türk vatandaşıdır bulgaristanda iş yapıyordur zamanının çoğunuda orada geçiriyordur. malum burada vergiler yüksek oluncada oradan almış olabilir arabayı
  • hersey olabilir
  • Sahibini taniyorum Varna`da ve Bourgas da oteli,kumarhanesi olan birisi arabayi gecen sene aldi CA plakali kredili alindigini gosteriyor Bg`de adam mafia falan deil ama kollari cok uzun heryerde tanidigi var bunlar benim bildigim isleri kesin TR ile de ticaret yapiyodur araba cok guzel ::)
  • Su yerler neresiymis bi bana soylesen 400 dolara 1 hafta erdal acar gibi yasayalim ya amma sacmalamissin senin dedigin 10 sene onceydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egean -- 20 Şubat 2007; 0:36:18 >
  • maşallah.
    allah sahibine bağışlasın arabayı herkese nasip olmaz.
    kimisi biner kimiside bakar
  • araba çok güzel...
    bunu görünce aklıma bir anım geldi. sene 2005,ben romadayım. otelden çıktım,etrafa bakıyordum. birden yanımdaki arabanın motoru çalıştı... motorun o sesini ve arabanın parlayan siyah rengini hiç unutamam. Yanında durduğum araba Lamborgini Diablo idi.
  • Arkadaşlar ne Zeytinburnu o mekan halis muhlis Kırklareli/Lüleburgaz
  • adam salak mııı zeytinburnuna o arabayı parketsinn yaaaa wallaa bizimm 2002 corollanın bilee heryerii çizikkkk buu arabayıı tanınmaz hale getirir wallaaa weletlerr
  • quote:

Orjinalden alıntı: pcpratik_editor

Arkadaşlar ne Zeytinburnu o mekan halis muhlis Kırklareli/Lüleburgaz

doğrudur, özellikle yazmadım yerini ama bilen çıktı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.