Şimdi Ara

Bulaşık Makinasında İşlemci Temizliği ! ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    bak bence sen makinayı komple çamaşır makinasına at öyle işlemci falan uğraşma
    bi de kurutma patlat kuruması için de beklemezsin
    ama istersen ben sana mandal da bulurum...
  • ben rami çıkarırken 10 takla atıyom aman birşey olmasın diye helal olsun valla
  • calisir, hic de bir sey olmaz. Bilgisayarlari ilik suyla ve deterjanlar cok da guzel yikarsin. yeter ki hareket eden seylerin yaglarini cikartma. diskler, floppy ve fanlar iyi yikanmaz ama ekran, board ve kartlarda hic bir sey olmaz...
    benim kurtardigim 17" bi Viewsonic var. uc gun yagmurdan sonra topladim meredi, icinden nasil su akti anlatamam. adami birkac gun kaloriferin yaninda biraktim, mis gibi calisiyor su an
  • işin ayrıntısını anlat bi combul combul 80 derece su mu çarpıp drd o şlemciye? ve o işlemci hala sağlam ? ya da termafor gibi bişeyin işçine mi atıp helmeleştirdin ?

Sararan parçaların atılıp bulaşık makinesinde beyazlatıldığını duymuştum da bunu ilk defa duydum.
  • en güzel selüolozik tinerle yıkanıyor cillop gibi oluyor anakrat felan hepsini al yıka hatta varsa pistole tabanca il tineri püskirt manyakoluyor yeniden güzel çıtır oluyor
  • ıslemcı ıle ram ı ıstedıgınız kadar atın makıneye bısı olmuyo..bızım arkadas bı ram ı yanlıslıkla ıkı kere camasır makınesıne sokmustusadece ustundekı yazılar hafıf sılınmıstı baska bısı olmuyo.
  • hurafelere göre önce bulaşık makinesini overclock edip işlemciyi sonra yıkarsan, işlemci daha bi performanslı çıkıyomuş makineden...
  • bunu yazman iyi oldu yarın işlemciyi satarken yada başka nickle satılırken bilhassa dikkat edecem 3400+ lara
  • quote:

Orjinalden alıntı: Berti

• Bunda iyi reklam olur
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.