Şimdi Ara

Bulaşık Makinasında İşlemci Temizliği ! !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 17 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 42
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • shaddack (4 mesaj) No_NicK (4 mesaj) Kara_Halil (2 mesaj) mermonasse. (2 mesaj) Izzet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bulaşık Makinasında İşlemci Temizliği ! !
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    34 Mesaj
    Brawo arkadaş tebrik ederim...
    yanında kim vardı çelik falan varmıydı
  • Yüzbaşı
    321 Mesaj
    bulaşık makinasındaki su sıcakmıydı soğukmuydu kaç derecede yıkadın? ona göre bende de var bi kaç işlemci hepsini atıyim diyorum toptan bi temislik olsun. sonnada vitrin yapıp satarım o zaman işte gerçekten cillop gibi işlemci olur falla
    |
    |
  • Yarbay
    3455 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: mermonasse.

hoca muhteşem bi çözüm.senin IQ kaçtır....

sabah sabah çok güldüm ya hele bi lafa buarada shaddack dostum senin nikini tekrarlarken bi garip oluyorum

• Binbaşı
    1236 Mesaj
    valla gülünmeyecek gibi değil ama sonuç da şaşırtıcı
  • Binbaşı
    1527 Mesaj
    iyi bir çözüm ama yıkarken koku kalkanları .iyonizer felan açtınmı yok yaw bunlar buzdolabı içindi.olmadı
  • Yüzbaşı
    329 Mesaj
    quote:

cogu zaman bende "ulan denesem ne cikar" dusuncesiyle bi i$e giri$iyorum.Cogu zaman husrana ugrasam da.. Ba$arili oldugun 3-5 $ey seni daha cok sevindiriyor

aynen öle imkansızı başarıyosun ozman
  • Yarbay
    2616 Mesaj
    helal olsun! sen gözünü karartmışsın bi kere!

sırada ne var
    hdd mikrodalgaya, ramlar blender a
    |
    |
  • Binbaşı
    1210 Mesaj
    kuruması içinde yüksek gerilim hattınamı serdin
  • Yarbay
    3035 Mesaj
    zekice
  • Binbaşı
    1210 Mesaj
    overlock diye ben buna derim arkadaş sen formatı nasıl atıyorsun sakın çamaşır suyuyla deme
  • Yarbay
    3284 Mesaj
    ramlerini çamaşır suyuyla temizleyeni duymuştum, tabi burda yeni bir yaklaşım getirilmiş..
  • Binbaşı
    1002 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    haftaya su soğutma sistemi ve bulaşık makinasında yıkanmış işlemciyle rekorlara koşucam.. sonuçları yazarım buraya.. işlemcide bi problem yok cillop gibi..
  • Teğmen
    247 Mesaj
    eee e diyelim riske girmişin sonuç olumlu olmuş tebrik ederim.diğer çalışmalarında da başarılar dilerim.
  • Haber Editörü
    2559 Mesaj
    Suyun etkisi ile bacakları birbirne temas eder ve statik elktirik ile zıt yüklenme olur. Bu şekilde işlemcinin çalışmasına imkan yok. Ne yaptın makinada saf su kullandın ve hiç bir ek madde kullanmadın mı?
  • Binbaşı
    1375 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    815 Mesaj
    abartmayalım beyler temizleyici spreyler var devreleri zarar görürse hiç ii olmass
  • Yüzbaşı
    329 Mesaj
    sadece
  • Yüzbaşı
    666 Mesaj
    Eheheh
    Helal olsun.
    Deterjan ne önerirsin peki?
    |
    |
  • Binbaşı
    1488 Mesaj
    IQ dan bahsedilince neden kızıyorsunki IQ nUn yüksek olmasıından bahsetti galib arkadaş ayrıcı tebrik ederim sizi güzel bir fikir
    Türk Milleti değilmiyiz yaparız
    quote:

Orjinalden alıntı: shaddack

dün 64 bit 3400+ işlemcimi anakarttan başka bi anakarta aktarırken soğutucuyla işlemci arasındaki thermal pasta nın çok yapışmış olduğundan ötürü işlemcinin üstünde bulunan kendi soğutucusunuda söktü. işlemcinin asıl bölümü anakartta kaldı.sonra işlemciyi çıkarıp dier anakarta taktım fakat 2 sn sonra elektrik kesiyordu bunun üzerine işlemcinin pinlerine biraz bulaşmış olan thermal pastadan şüphelendim temassızlık mı var die.. sonra elle temizliyemiyeceğim için bulaşık makinasına koydum cillop gibi çıktı tertemiz problem yok tawsiye ederim

• Yüzbaşı
    423 Mesaj
    Ya olm Bahadır sen harbiden sorulusun yuh ya nediyeyim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
valorant vp
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,351
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.