Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (701. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.923
Cevap
180
Favori
2.548.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 699700701702703
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reaper2346

Electrolux ESF5533LOW bu cihaza ne dersiniz iç hacmi nasıl?
    Teknik olarak güzel bir cihaz olsa da sepetleri kullanışlı değil. Üst sepet yapısını beğenmiyorum, dizilimi zor ve önden arkaya olan mesafesi küçük.

Bu makine yerine ESF9500LOW öneririm. Bardak sepeti kullanışlı, geniş ve 3. sepeti de var.
  • Tavsiyeleriniz için çok sağolun başka cihaz önerirseniz takipteyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arçelik 6588 alıcam bende. Fiyat ve özellik bakımından eşdeğeri bir makine bulamadım. Bir hafta içinde sipariş vericem, o zamana kadar araştırmaya devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: reaper2346

Tavsiyeleriniz için çok sağolun başka cihaz önerirseniz takipteyim
    Merhaba, alternatif olarak Profilo BM5321MA modelini düşünebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Merhaba, alternatif olarak Profilo BM5321MA modelini düşünebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Merhabalar
    Sizin tavsiyenizle bu makineyi satın aldım yaklaşık 5 ay oldu. Gayet memnunuz. Tavsiyeleriniz ve yönlendirme iş için tekrardan teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: buminhan7

Merhabalar
    Sizin tavsiyenizle bu makineyi satın aldım yaklaşık 5 ay oldu. Gayet memnunuz. Tavsiyeleriniz ve yönlendirme iş için tekrardan teşekkürler

Alıntıları Göster
    Memnun kalmanıza çok sevindim. Mutlu günlerde kullanın.

Ek durulama özelliğini kullanıyor musunuz? Öneri için başlıca sebeplerimden biri bu.
  • Arçelik 6355 veya 54 hakkında yorumu olan var mı ona baktım demin özellikleri yeterli geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Memnun kalmanıza çok sevindim. Mutlu günlerde kullanın.

Ek durulama özelliğini kullanıyor musunuz? Öneri için başlıca sebeplerimden biri bu.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için.
    Kesinlikle kullanıyoruz, hem kendimiz hem 1 yaşında ki kızımız için mümkün olduğunca kimyasaldan uzak durmaya çalışıyoruz ve ek durulama özelliği bizim için vazgeçilmez. Çamaşır makinesinde de sizin tavsiyenizle hareket etmiştik ondan da çok memnun kaldık.
    Bu aralar çamaşır kurutma makinesi almayı düşünüyoruz onda da bir tavsiye verebilirseniz eğer çok makbule geçecek

• Sorumu düzeltiyorum araştırmalarım sonucu sorum şu, içi arçelik grubu gibi olan 3. Rafı olmayan iç hacmi ferah geniş 1700 2500 arası cihaz hangisi arkadaşlar ve bilen insanlar şimdiden teşekkür ederim

• candogan62 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba Candoğan Hocam;

Eski Arçelik Leydi 170 modellerinde 7dk bir program vardı bulaşığı masadan makineye koyduktan sonra bir ön yıkama yapardı.
    Güzel kullanışlı sevilen bir özellikti
    Şimdi bu özellik kalktı mı yoksa yeni ürünlerde ben mi fark edemiyorum.
    Bana bu özellikli Profilo grubundan bir model tavsiye eder misiniz..
    İyi çalışmalar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: farma2000

6 yil once yazlik icin aldigimiz Profilo BM4221EG A+ 4 Programlı Bulaşık Makinesi e9 hata kodu vererek bozuldu.servis muhtemelen isi sensoru arizasi olblecegini ancak profilo nun urunlerinde sensorlerin motorla butunlesik oldugundan ,motorun komple degisecegi ve hatta beynin de degisebilecegini soyleyerek 950 tl fiyat cikardi.ve bu e9 sorununun profilo makinalarda kronik bir sorun oldugunu belirtti.sikayetvar sitesine baktigimizdaysa bircok kullanicinin ayni sorundan magdur oldugunu gordum. Sikayetvar daki sikayet bildirimime binaen bir firma yetkilisi tamir fiyatini 700 tl ye cekerek elimizden gelen budur mesajini verdi.:)
    Benzeri ve hatta daha ozellikli bir makinenin 1300 tl ye satildigi piyasada 950 tl tamirat parasi isteyerek servis hizmetimiz var denilmesi komediden baska birsey olmasa gerek.
    Bu tamirat yerine yeni makina almak daha akillica olsa gerek.ustelik boylece beyaz esyada 1.tercihim olan bosh profilo siemens olayinida kafamda bitirmis oldu bu sayede.
    Not:bu ariza nedeniyle kisa bir arastirma yaptim.diger bir markada benzer sikayetin maliyeti 300 -350 tl civarinda oldugunu ogrendim.
    Yazlikta yogun olmayan kullanimim icin marka-model onerileriniz olursa sevinirim.
    Saygilarimla.
    Aynı hata kodu bizim bosch bulaşık makinesinde de çıktı bulaşıkları kurutmadan ıslak bıraktı. Garantisi geçen sene bitmişti. Servisi aradım bakalım bize ne kadar maliyet çıkaracaklar. 1000 tl falan derlerse yaptırmayı düşünmüyorum. kronik bir arıza sanırım tekrarlama olasılığı yüksek. Halbuki alırken alman üretimi diye biraz daha fazla verip bu modeli almıştım pek değmezmiş yani neyse.

• Arçelik 6355 son soracağım cihaz bu nasıldır bilen var mı

• hknorl kullanıcısına yanıt
    a101 e gelen seg Regal tarzı 3 5 programlı makineler bakın derim.inanın pahalı makinelerle aynı işi yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altrea

Merhaba Candoğan Hocam;

Eski Arçelik Leydi 170 modellerinde 7dk bir program vardı bulaşığı masadan makineye koyduktan sonra bir ön yıkama yapardı.
    Güzel kullanışlı sevilen bir özellikti
    Şimdi bu özellik kalktı mı yoksa yeni ürünlerde ben mi fark edemiyorum.
    Bana bu özellikli Profilo grubundan bir model tavsiye eder misiniz..
    İyi çalışmalar...
    Merhaba,

Profilo'da duşlama programlı makine maalesef bulunmuyor. Bosch grubunda hem ekstra durulama fonksiyonu hem de duşlama programı olan modeller SMS46JW01T, SMS46JI01T, SMS67NW01T, SMS67NW01T ve SMS68JI06T modelleridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 8 Eylül 2019; 16:32:24 >
  • Merhabalar Candoğan Bey,
    Ben de evime bulaşık makinesi araştırmaya başladım. Bütçem 1500-2000 aralığında. Tezgahaltı bir makine seçmem gerekiyor. Mediamarkt da profilonun bma ile başlayan bir modelini dizayn olarak begendik. Bu civarlarda hangi bulaşık makinelerini önerirsiniz?

• Merhabalar,
    Bosch sms45nw00t model ile ilgili.bilginiz var mı?
    2000 tl bandında öneriniz varsa alı rı m.
    https://www.gittigidiyor.com/beyaz-esya/bulasik-makinesi/bosch-sms45nw00t_spp_33917

• Arkadaşlar merhabalar,

Adını hatırlayamadığım bir arkadaş sayesinde tespit ettiğim İspanya menşei Profilo BM6482MA cihazını satın aldım, çok da uyguna geldi.

Yozgat gibi suyu sert bir ilde hangi ayarlarda, hangi temizlik ve destekleyici ürünleri kullanmalıyım yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

Arkadaşlar merhabalar,

Adını hatırlayamadığım bir arkadaş sayesinde tespit ettiğim İspanya menşei Profilo BM6482MA cihazını satın aldım, çok da uyguna geldi.

Yozgat gibi suyu sert bir ilde hangi ayarlarda, hangi temizlik ve destekleyici ürünleri kullanmalıyım yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler.
    Ben çok bahsettim. Bu modeli alacaktım ama son anda vazgeçerek elektroluxun pahalı bir modelini aldım. İspanya üretimi olduğunu bilmiyordum. Deneyimizlerinizi bekliyoruz. Güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaju waffle -- 11 Eylül 2019; 8:58:47 >
  • kaju waffle K kullanıcısına yanıt
    bsh ın yerel markaları şu şekilde profilo yurtdışında yokki nasıl ispanya üretimi oluyormuş?

Bölgesel Markalar:
    Profilo (Türkiye)
    Thermador (ABD)
    Balay (İspanya)
    Coldex (Peru)
    Constructa (Almanya)
    Pitsos (Yunanistan)
    Ufesa (Portekiz)
    Zelmer (Polonya)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeftEyeNine

Arkadaşlar merhabalar,

Teşekkürler.
    Makineniz hayırlı olsun. Bu model İspanya üretimi değil Almanya üretimi

• 
Sayfa: önceki 699700701702703
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.