Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.924
Cevap
180
Favori
2.548.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok bir fikrim yok ama 9. Ürünü ben de almayı düşünüyorum hocam özellikleri iyi gibi ve almanya üretimiymiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Bimle gorustum genel merkezle 1049 tl diyorlar asagi yok alti ustu bulasik makinesi aliyoruz uzay mekigi degil. Cok para baymanin anlami yok suan hepsi ayni standartlarda calisiyor yemisim parlaklikmis kopukmus bilmem neymis yazik gunah 3-4 bin tl nasil veriyor millet pes 7-10 yil kullan at makineyi.

• Miele

• Doc_tor kullanıcısına yanıt
    Hocam bende /bosch-sms67ni01t inox yada Arçelik 6588 inox alcam karar veremedm

Arçelik 2700 e vercek bayi
    Bosch 3150 ye gelcek.

Karar hala veremedm

Birdehttps://www.electrolux.com.tr/kitchen/dishwashing/dishwashers/free-standing-dishwasher/esf9500lox/

Bu var hocam. Ürün hakkında yorum bulsam çıkcam bu fiyata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 27 Ağustos 2019; 23:54:42 >
  • imax1 kullanıcısına yanıt
    Hocam bosch sms67ni01t modelini gittigidiyordan takip ediyorum, hızlıvehesapli satıcısı en uygun fiyat şu an, gittigidiyor %5 indirimi yaparsa 3038 tl ye iniyor orda fiyatı, onu bekliyorum.

• samsung kullanıyorum beş yıl oldu tık yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar,

Evdeki 10 yıllık makinemiz artık emekli oldu. Özellikle bir marka tercihimiz yok. Evdeki diğer maklineler electrolux olduğu için ufak bir araştırma yaptım. Forumda Profilo önermiş. Bütcem 2500-3000 TL civarı

Aşağıdaki 3 makine içinden veya başka hangi makine tavsiye edersiniz.

GRUNDIG GDF 9601
    Electrolux ESF5545LOW
    Profilo BM5321MA

ACİL yardımlarınız lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihan.A -- 30 Ağustos 2019; 12:22:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: imax1

Hocam bende /bosch-sms67ni01t inox yada Arçelik 6588 inox alcam karar veremedm

Arçelik 2700 e vercek bayi
    Bosch 3150 ye gelcek.

Karar hala veremedm

Birdehttps://www.electrolux.com.tr/kitchen/dishwashing/dishwashers/free-standing-dishwasher/esf9500lox/

Bu var hocam. Ürün hakkında yorum bulsam çıkcam bu fiyata
    ben düşünmez bosch alırdım hocam. 2 ay önce SMS46JW01T modelini aldık, memnunum leke bırakma olmadı hiç. biraz sesli çalışması dışında memnunum. beko nun da çamaşır makinesini aldım, memnun değilim ondan

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Arçelik aldık hocam :)

• Özkan Motor Ö kullanıcısına yanıt
    https://www.sikayetvar.com/samsung/samsung-bulasik-makinesi-paslandi-4

Hangi modeli ? Bak bu bizim model kahretsin böyle makineyi servisi desen rezil şikayetvar.com un %80 i samsungtan şikayetçi hem az satıyor hem şikayet sayısı çok.
  • ankastre bulaşık makinesi alacağım bu hafta içinde 3500-4000 tl ye kadar tavsiyeleriniz ?
  • Merhabalar saygıdeğer bilen arkadaşlar electrolux bosch profilo Siemens veya bunların karşısında kalite olarak duracak iyi bir makine önerir misiniz mesele beka meselesi ve kalite 😊yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: imax1

arkadaşlar bi kaç makine arasında kaldım yardımcı olur fikir beyan eder yada kullananlar tecrübesini yazarsa sevinirim

1. ürün Arçelik 6588 I inox -- 2800 TL

2. ürün GRUNDIG GDF 9601 inox -- 2800 TL

3. ürün Profilo BM6481MA --- 2000 TL

4. ürün BOSCH SMS45JI00T inox --- 2400 TL

5. ürün Bosch SMS46JI00T -- 2700 TL

6. ürün SAMSUNG DW60M5052FS/T -- 2400 TL (Samsung önerilmiyorum sayfaları araştırdığımda ama özelliklerine baktığım aqua stopa kadar mevcut 2400 olan makinesinde bile. sıkıntı yaşayan varmıdır?)

7.ürün Siemens Sn236I01Jt İq300 A++ --- 2800 TL

8.ürün Siemens SN257I00NT --- 3500 TL

9.ürün SMS67NI01T Bosch -- 3200 TL

Öneri ve tecrübelere göre anlayan arkadaşların fikirleri doğrultusunda karar vereceğim. en alttaki ürün fiyatlarına göre diğerlerinden çok üstünlükleri varsa fiyatta o miktarlara çıkabilirim.

Teşekkürler

fiyatlar
    Merhaba

tercih ettiğiniz marka siemens olur ise yazdığınız rakamlardan daha iyi fiyat verebilirim size.

İyi günler .

• reaper2346 kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Zor bir soru gerçekten şaka bir yana yazmış olduğunuz markaların dışında bir marka önermek gelmiyor içimden sadece bulaşık makinesinde electrolux tercih konusu olur ise yıkama performansı ve motoruna diyebilecek hiçbir kötü yorumum olamaz sadece sepet tasarımını görmeden almanızı önermem.

tercih ettiğiniz marka siemens olur ise lütfen benden de fiyat talebinde bulununuz.
  • Electrolux ESF5533LOW bu cihaza ne dersiniz iç hacmi nasıl?

• bu makineyi aldım.çok memnunum.
    Vestel BM-1004 X Ekomaks A+++ 10 Programlı Bulaşık Makinesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: reaper2346

Electrolux ESF5533LOW bu cihaza ne dersiniz iç hacmi nasıl?
    Daha önceki mesajımda da bahsettiğim gibi electrolux bulaşık makinelerinin yıkama performanslarını ve kalitesini beğeniyorum 5533 modeli güzel bir model ama piyasada kaldı ise 5545 modelini ben tercih ederim fakat electoruluxte beğenmediğim ve bu markanın bulaşık makinesini satarken gerek alim esnasında gerek satış sonrası müşterilerimden aldığım olumsuz yorumlar üst sepet yapısındaki özellikle bardakları koyduğumuz yerdeki extra mesafe ve dizilimdeki ergonomiksizlik.

• quote:

Orijinalden alıntı: universty3

bu makineyi aldım.çok memnunum.
    Vestel BM-1004 X Ekomaks A+++ 10 Programlı Bulaşık Makinesi
    Güzel makine ama beyazı yok sanırım.

• 
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.