Şimdi Ara

Bulaşık Deterjanı ve Salçalardaki Olağanüstü Zam! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • seçime kadar biraz idare ettiler.dayanıklı mallar stoktan verildi.ancak seçimden sonra daha kötü yönetilince artık herkes koyverdi.

bu zamlar aynı zamanda yakın zamanda bir düzelme olmayacağına işarettir.
  • The Red Fox kullanıcısına yanıt
    Olmama sebepleri bu değil. Onlar da rahatsız sadece seslerini çıkaramıyorlar. "elbet Reis'in bildiği bir şey vardır" düşüncesi var.
  • 150 tl ye yediğim somon yatağında zencefilli suşi 400 tl olmuş.
    yaşanmaz artık bu ülkede.
    ejder meyvesi ve liçi ye gelen zamları söylemiyorum bile.
  • Tat domates salçayı 710 g az önce 11.50 TL ye aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fairy platinium bulaşık makinesi tablet kapsülü tam 30 martta 125 kapsülü 65 liraya almıştım bugün aynı kapsül fiyatı 125 adet 120 liraya yükselmiş. nasıl 6 ayda yüzde yüz zam gelebilir fiyata. bunu bir araştıran yok mudur.
  • Tüik ‰ 6(binde altı) gıda enflasyonu olduğunu iddia etti. Gıda derken sadece makarnaya bakıyorlar herhalde. Makarna dışındaki her şeye %20, %40, %50, %100 zam gelmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulaşık makinanıza iyotsuz turşu tuzu kullanabilirsiniz. bulaşık makinası tuzu diye aldığınız ürün bildiğimiz tuzun elenmiş halidir.
    markette yeni gördüm tuza 12 küsür tl yazmışlar şerefsiz bunlar, biz tuzun 1 tonunu yani bin kilogramını gölden 20 km uzaklığa bildiğiniz demir iki buçuk liraya çıkartıyoruz.
    bu konuda isteyene detayları anlatabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluraydisk

Alo 7 kg 19.90 a aliyordum bir markette
    Şimdi 33.90 olmuş.
    Aradaki farki neyle ödicez elhamdulillah kardesligiyle mi mehter le mi ecdad la mi ?
    Heyy gidi Ak sahtekarlar.
    Konuyu şikayet ediyorum, bu konular dillendirilmemeli konuşulmamalı her Türk memleketi ferah ve refahı yüksek bilmeli şükretmeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şubatta 180 tablet fairy platinum u 50 tl ye almışım şuan 125 li tableti en uygun 100 tl ye bulabildim bu nasıl bir şey yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Çamaşır deterjanlarına da büyük zam geldi. 7-10 kglık paketlerle aldığımız için hep ben alırım fiyatları da iyi takip ederim. Kilosu 2.5-tl nin altında bulduğumda persil color alırdım şu anda kilosu 5 tl.
    Hocam şuna kadınlara yönelik ürünler de istersen.
    şampuan vs vs.
    Sebebi insanlar fakirleşti ama bunu ailelerine yansıtmak istemiyorlar , bu tarz ürünleri satanlarda bunun farkında ve ciddi zamlar yaptılar.Satışları azalmadıkça devam edecek bu süreç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyindilek

Bulaşık makinanıza iyotsuz turşu tuzu kullanabilirsiniz. bulaşık makinası tuzu diye aldığınız ürün bildiğimiz tuzun elenmiş halidir.
    markette yeni gördüm tuza 12 küsür tl yazmışlar şerefsiz bunlar, biz tuzun 1 tonunu yani bin kilogramını gölden 20 km uzaklığa bildiğiniz demir iki buçuk liraya çıkartıyoruz.
    Sahiden içinde sadece tuz mu var acaba başka bileşenler olmasın.?
    İçindekiler kısmını okumak lazım.
    Haklı olabilirsiniz.
  • hamdolsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyindilek

Bulaşık makinanıza iyotsuz turşu tuzu kullanabilirsiniz. bulaşık makinası tuzu diye aldığınız ürün bildiğimiz tuzun elenmiş halidir.
    nerden bulur kaca alabılırız hocam bu urunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

camurla yıkayın.eskiden ninelerimiz oyle citilermiş.neyinize yetmiyor camur.
  • Gillette Fusion Power Yedek Tıraş Bıçağı 4lü aldım 4 lü 93 liraydı. En son aldığımda 48 TL civarında idi.

Netten baktım 55 60 lira civarında satılıyor. Bazıları fırsattan istifade aşırı iteliyor.

Çok fazla ürün aldığım için tek tek bakma şansım olmadı ama bir daha gratise uğramam 50 tane marka var gratis dışında.
  • Bu finişin adı eskiden calgondu bilen bilir. İsmi calgonken gramaj sahtekarlığından ismini değiştirmek zorunda kalmıştı bu firma.

• Paradontax isimli diş macunu orta boy 31.25 TL hem de kendilerine Merhamet Supermarketçilik diyen bir markette!

• quote:

Orijinalden alıntı: flap-jack

Sahiden içinde sadece tuz mu var acaba başka bileşenler olmasın.?
    İçindekiler kısmını okumak lazım.
    Haklı olabilirsiniz.

Alıntıları Göster

Biraz geç kalmışım ama zararın neresinden dönersek kardır, Evet içinde sadece tuz var, iyotsuz turşu tuzunu alın makineye dökün kullanın, tuz sadece makinenizde ulunan su yumuşatma cihazını rejenere ediyor. "iyon değiştirici reçine ile su yumuşatma" konusunu inceleyebilirsiniz, sizi temin ederim tuzu kullanın zararınız olursa karşılayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

150 tl ye yediğim somon yatağında zencefilli suşi 400 tl olmuş.
    yaşanmaz artık bu ülkede.
    ejder meyvesi ve liçi ye gelen zamları söylemiyorum bile.

Almanyada sınırsız sushi onun yarı fiyatı. Burada iyice saçmalamışlar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.