Şimdi Ara

Bugün Gittim BRAVO,FOCUS,VE COROLLA'yı Test Ettim İzlenimlerim (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
0
Favori
5.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • uA_Y__C_A forumkda her konuya balıklama dalıp ford.ford.forddiye israr etmeniz marka fanatikliği olabilirmi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bay KospiR

vallaha corolla çok konforluydu ne yalan söyliyim heleki arka diz mesafesi çok çok tatminkardı

hocam bence sen kararı vermişsin. her mesajında corrolla diyosun ne güzel işte aklına yatan aracı bulmuşsun. yaşa göre araba olayı bana çok saçma gelmiştir her zaman. ben 24 yaşındayım beğendiğim arabalar e200 s80 falan. ne alırsan al hayırlısı olsun diyorum hocam.
  • sevgili tugtim teşekkür ederim ne yalan söyliyim kalbim ve aklım corollaya kayıya yani diğer test ettiğim araçlardan farklıydı sanki parasını daha çok hakediyodu. bakalım maddi durumumuzu ayarlınca ne olucak görücez ama adres belli galiba
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugtim

quote:

vallaha corolla çok konforluydu ne yalan söyliyim heleki arka diz mesafesi çok çok tatminkardı

hocam bence sen kararı vermişsin. her mesajında corrolla diyosun ne güzel işte aklına yatan aracı bulmuşsun. yaşa göre araba olayı bana çok saçma gelmiştir her zaman. ben 24 yaşındayım beğendiğim arabalar e200 s80 falan. ne alırsan al hayırlısı olsun diyorum hocam.

Tamam da sen konfor hastası iken ve ağır takılacam diyorsam.E200 cdi ,S80,A8,520 aile ve patron arabası ile takılırsın.Diğer adı ile ortayaş grubuna hitap ediyor.

HB yada 2 kapılı araç dediğin genç arabası oluyor biraz.Yaş 26 Opel Astra HB, Seat Leon mu daha dinamik durur.Yoksa ağırbaşlı S80 mı? E200 mı? Hadi SLK-CLK desen neyse:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducatine -- 30 Mayıs 2008; 11:48:34 >

• Hocam işte benim demek istediğim o ben arabalarda hb ise genç, sedan ise orta yaş grubu arabası diye bir ayırım yapmıyorum. arabanın dinamik durması da benim için önemli değil açıkcası. ben hep mantıklı fiyatlara alabileceğim en konforlu aracı almayı düşünürüm. kriterlerimiz farklı yani hocam. ben kendim için yaşa göre araba konusunu saçma buluyorum. ama genel anlamda haklısın gençler daha çok dediğin tip arabaları alıyorlar. tercih meselesi işte. saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: uA_Y_C_A

quote:

Orjinalden alıntı: CYBORG00TR

Hocam baya sportif olmuş senin araç
    Allah kaza bela vermesin valla nazarım değecek
    Viraj, Güvenlik/N-cap ve düzlükte sınıfının referansı

Sizin araçta aynen..süper.. sipariş verdikten sonra..Bakmıştım sizin garajdaki arabaya :)))
    Güzel modifiye olmuş.. Bak şimdi benm nazar değeck

Keyifli Sürüşler... :)

bi sorum olacak..sizin jant 18' sanırım... onların 17'liği varmı?? Focus için 205/50 R17 öneriliyor o bakıma.. Yani orjinalde bu sunuluyor..

Türkiyede yok tabi :):)

17'' MAK Wheel markasında var hocam alabilirsiniz

• quote:

Orjinalden alıntı: tanerm

uA_Y_C_A forumkda her konuya balıklama dalıp ford.ford.forddiye israr etmeniz marka fanatikliği olabilirmi?

Alaka yok... Kalite bu yorumu yaptırıyor.... Fanatiklik felan dğl

• Focus'a en iyi giden jant 18'' St
    Tabii aracınız Dizel ise yoksa yanaşmayın.Çok yaktırır ve performansı düşürür...
    Ancak CYBORG00TR'un araç felaket bir makine

Bütün Kadıköy tanıyor.Ancak bi biz karşılaşamadık
    Erbil Elektronik'e çok uğruyorum sizi bulmak için ancak bi türlü denk getiremedim.Aracınızı incelemeyi çok isityorum...
  • Sayın bay Kospir

açtığınız konuyu baştan sona okudum

sizin açtığınız konuya % 25 cevap gelmiş diğerleri sizin konunuzla direk ilgili olmayan şeyler

ilk açıklamanızda sanki ben yazmışım gibi geldi.

aynı şeyleri paylaşıyoruz

amacınız dizel araba mı yoksa benzinli almak mı ?

insan araba alırken sırayla ;
    1- dış tasarım
    2- iç tasarım
    3- fiyat
    4- performans
    5- diğer sebeler

bunlara bakar

sizin test ettiğiniz arabaları bende test ettim

corolla ;

o eski sorunsuz corolla değil bir öncek modele göre iç işcilik çok iyi değil.
    benzinli performansı 1-2 viteslerde çok yığılıyor 3 vitesten sonra atak bir performans gösteriyor.
    sedan araba istiyorsan mevcut modeller arasında bence en iyisi

focus

dizel motoruna la f yok ama çalıştığında traktör motoru gibi çalışıyor içeriye inananılmaz yol sesi alıyor
    ön de ayrı arkada ayrı plastik kullanmışlar ses sistemi iyi
    2009 sonbaharında focus 3 gelecek . şirket arabası imajına katılıyorum.

fiat bravo
    en önemlisi insanların kafasındaki yav ne de olsa fiat imajını kıran ilk araba
    çok güzel iç dış tasarımı 120 tjet inanılmaz performansı var

bu üçü arasında kalsam kesin fiat bravo alırım

ama sedan düşünüyorsamda corolla alırdım .

• panelvan benimki bir ön araştırmaydı sadece arabalar hakında biraz fikir ediniyim kafamdaki model şekillensin dedim, karar aşamasında gelince emin ol çok çok daha fazla irdelicem, ve ona göre test edicem, açıkçası sedan düşünüyorum ve aklım corollaya kayıyo, birde bu son bahar yeni motor seçeneklerinde gelme ihtimalini katarsak, şuan corolla bende ilk sırada test etmediğim bir civic kaldı onuda çok merak ediyorum. bravo gerçekten güzel, ama rakiplerine karşı bazı eksikleri canımı sıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay KospiR -- 31 Mayıs 2008; 12:51:39 >
  • nedir eksiklikleri

quote:

panelvan benimki bir ön araştırmaydı sadece arabalar hakında biraz fikir ediniyim kafamdaki model şekillensin dedim, karar aşamasında gelince emin ol çok çok daha fazla irdelicem, ve ona göre test edicem, açıkçası sedan düşünüyorum ve aklım corollaya kayıyo, birde bu son bahar yeni motor seçeneklerinde gelme ihtimalini katarsak, şuan corolla bende ilk sırada test etmediğim bir civic kaldı onuda çok merak ediyorum. bravo gerçekten güzel, ama rakiplerine karşı bazı eksikleri canımı sıktı

• yol tutuş, performans,ve motoru, yakıt tüketimi, mesela leona göre kötü, ben test ettiğimde araç beni çok çok şaşırtmıştı ama o ayrı konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay KospiR -- 2 Haziran 2008; 12:31:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: CYBORG00TR

bana hava hoş ben zaten yakında bir S2000 alacağım bu araç takasta elimden çıkıcak ama yiğidi öldür hakkını ver

Focusun motoru o araçları ayıklar, içi daha güzeldir corollanın evet ama dışı kurbağ bakışı farlara sahiptir kötü tasarım, bravonun iç kaliteside

bence olduka hoş ama corollayı geçemiyor fakat dış tasarımda hepsinden üstün, motor verilerine gelince kağıt üstünde focusu geçen bravo

gerçek hayatta gerisinde kalıyor focusun. Yol tutuştada focusun yanından geçmez, Esp siz focus Esp li bravo gibi yol tutuyor, corolla daha çok

süspansiyonları konfor ağırlıklı yaptığından bravodanda kötü. Sen sırf iç dizayn için alıcaksan al ama virajlarda Allah korusun bir focusun arkasından

aynı hızla giriyim deme düzlüktede arkadan sellektör atan focuslara yol ver.

Testlerde bu gibi detayların atlanmaması gerekir ince ve can alıcı detaylardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metallurgy -- 2 Haziran 2008; 14:54:07 >

• quote:

panelvan benimki bir ön araştırmaydı sadece arabalar hakında biraz fikir ediniyim kafamdaki model şekillensin dedim, karar aşamasında gelince emin ol çok çok daha fazla irdelicem, ve ona göre test edicem, açıkçası sedan düşünüyorum ve aklım corollaya kayıyo, birde bu son bahar yeni motor seçeneklerinde gelme ihtimalini katarsak, şuan corolla bende ilk sırada test etmediğim bir civic kaldı onuda çok merak ediyorum. bravo gerçekten güzel, ama rakiplerine karşı bazı eksikleri canımı sıktı

Bravo da hangi eksikler canını sıktı? Tek tek yazarsan sevinirim.

• FatalERROR!
    quote:

yol tutuş, performans,ve motoru, yakıt tüketimi, mesela leona göre kötü, ben test ettiğimde araç beni çok çok şaşırtmıştı ama o ayrı konu

bunları burdada tartıştık bir çok kişi hem fikir oldu, ama genel manada ben çok memnun kaldım test sürüşünden, aslında bu saydıklarımda rakipleri karşısında uçurumlar yok ama insan aldığı zaman en iyisi olsun istiyo işte. şahsen ben leon yerine kesinlikle bravo alırım
  • Burada hiç konuşulmamış ama araç alırken en önemli kriterlerden olan 2. el değerine babanız mutlaka bakacaktır.Bu durumda Leon ve Bravo kafadan eleniyor.Yine Corolla ön plana çıkıyor ve babanız da buna göre karar verecektir sanırım.
  • corolla bana görede birçok şeyde ön plana çıkıyo
  • bencede corolla al..pişman olmazsın
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.