Şimdi Ara

Bugün Gittim BRAVO,FOCUS,VE COROLLA'yı Test Ettim İzlenimlerim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
0
Favori
5.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vay be demekki ben neye biniomuşum ya bu kadar kötümümüş focus?

Corollanın benzinlisini dizeli geçiomuş ama focusun aa nerde corollacılar oldumu şimdi
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: yuci

objektif yorumunuz için teşekkürler, aydınlatıcı ve yol gösterici oldu
  • CYBORG00TR nedemek istedin anlamadım dostum

benim test ettiğim 3 araçta gayet güzel parasının hakkını verirler buna emin olabilirsiniz artık iş zevk meselesine giriyo tabiki 3ününde birbirlerine üstünlükleri var. bende bana göre izlenimlerimi yazdım.

saygılar...
  • bana hava hoş ben zaten yakında bir S2000 alacağım bu araç takasta elimden çıkıcak ama yiğidi öldür hakkını ver

Focusun motoru o araçları ayıklar, içi daha güzeldir corollanın evet ama dışı kurbağ bakışı farlara sahiptir kötü tasarım, bravonun iç kaliteside

bence olduka hoş ama corollayı geçemiyor fakat dış tasarımda hepsinden üstün, motor verilerine gelince kağıt üstünde focusu geçen bravo

gerçek hayatta gerisinde kalıyor focusun. Yol tutuştada focusun yanından geçmez, Esp siz focus Esp li bravo gibi yol tutuyor, corolla daha çok

süspansiyonları konfor ağırlıklı yaptığından bravodanda kötü. Sen sırf iç dizayn için alıcaksan al ama virajlarda Allah korusun bir focusun arkasından

aynı hızla giriyim deme düzlüktede arkadan sellektör atan focuslara yol ver.

Testlerde bu gibi detayların atlanmaması gerekir ince ve can alıcı detaylardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unforgiven3 -- 22 Mayıs 2008; 19:25:25 >

• Arkadaşa katılıyorum. Bravo'nun performansını beğenmedim. Focusla anı motoru kullanan 307 kullandım. Performans olarak içinden geçer Bravo'nun...
  • CYBORG00TR iyide ben focusun performansı kötü demedimki hem sen s2000 al iyi günlerde kazasız belasız kullan banane birde bu kadar alıngan olmayın ya kullandığım focus dizeldi ve performan gayat iyiydi benim takıldığım noktalar test ettiğim araç sedandı arka tasarım ve içindeki bazı yerler genel manada araç gayet iyi dediğim gibi yanınızda mal bir satış temsilciside olursa rahat olamıyorsunuz ama yine diyorum coralladaki rahatlığı ve işçiliği bravodaki işçiliği göremedim. tabi focusunda bu araçlara üstünlükleri var yol tutuş, (benim için önemli olan) ses sistemi mükemmeldi bunun gibi vs... kısaca herşey göreceli. l ben objektif olmaya çalıştım siz kullandığınız için illaki daha iyi bilirsiniz ama lütfen ütfen olayı fanatikliğe dökmeyelim

saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay KospiR -- 22 Mayıs 2008; 19:47:43 >

• ister otobanda çok yüksek hızlarda, ister şehir içi, VSC (ESP)+TRC li yeni corollanın girdiği virajlara ne focus nede mondeo giremeyebilir.

insanları yanlış yönlendirmeyin.

quote:

Orjinalden alıntı: CYBORG00TR

bana hava hoş ben zaten yakında bir S2000 alacağım bu araç takasta elimden çıkıcak ama yiğidi öldür hakkını ver

Focusun motoru o araçları ayıklar, içi daha güzeldir corollanın evet ama dışı kurbağ bakışı farlara sahiptir kötü tasarım, bravonun iç kaliteside

bence olduka hoş ama corollayı geçemiyor fakat dış tasarımda hepsinden üstün, motor verilerine gelince kağıt üstünde focusu geçen bravo

gerçek hayatta gerisinde kalıyor focusun. Yol tutuştada focusun yanından geçmez, Esp siz focus Esp li bravo gibi yol tutuyor, corolla daha çok

süspansiyonları konfor ağırlıklı yaptığından bravodanda kötü. Sen sırf iç dizayn için alıcaksan al ama virajlarda Allah korusun bir focusun arkasından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acu___men -- 22 Mayıs 2008; 19:52:55 >

• bu konuda bır kaynak gosterebılırmısın? burda focustan bahsedılıyor, yol tutus konusunda sınıfının referans aracı....
    quote:

Orjinalden alıntı: acu___men

ister otobanda çok yüksek hızlarda, ister şehir içi, VSC (ESP)+TRC li yeni corollanın girdiği virajlara ne focus nede mondeo giremeyebilir.

insanları yanlış yönlendirmeyin.

quote:

Orjinalden alıntı: CYBORG00TR

bana hava hoş ben zaten yakında bir S2000 alacağım bu araç takasta elimden çıkıcak ama yiğidi öldür hakkını ver

• önemli olan ESP,

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acu___men -- 22 Mayıs 2008; 20:14:13 >
  • ESP muhteşem birşey.

bence ESP li yol tutuşu en kötü araç bile yol tutuşu çok iyi denilen ESP siz bir araçtan her açıdan daha üstün.
  • uzun lafın kısası ESP artık ABS gibi tüm araç ve modellerde standart donanım olmalı ama birçok markada opsiyon
  • Videolar iyi güzelde malesef partikte öyle değil.

siz corollayla 109 bg focusları tokatlayıp,210 yapıyordunuz değil mi?

Şimdide virajda focus ve mondeo tokatlıyorsunuz.Onlarda esp de yok zaten
  • yeni corollanın yol tutuşu mükemmel.

arada 90 derecelik virajlara sert girdiğinizde esp mucizesini görürsünüz.

ama eğer aracınızda esp yoksa denemenizi tavsiye etmem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bay KospiR

CYBORG00TR iyide ben focusun performansı kötü demedimki hem sen s2000 al iyi günlerde kazasız belasız kullan banane birde bu kadar alıngan olmayın ya kullandığım focus dizeldi ve performan gayat iyiydi benim takıldığım noktalar test ettiğim araç sedandı arka tasarım ve içindeki bazı yerler genel manada araç gayet iyi dediğim gibi yanınızda mal bir satış temsilciside olursa rahat olamıyorsunuz ama yine diyorum coralladaki rahatlığı ve işçiliği bravodaki işçiliği göremedim. tabi focusunda bu araçlara üstünlükleri var yol tutuş, (benim için önemli olan) ses sistemi mükemmeldi bunun gibi vs... kısaca herşey göreceli. l ben objektif olmaya çalıştım siz kullandığınız için illaki daha iyi bilirsiniz ama lütfen ütfen olayı fanatikliğe dökmeyelim

saygılar...

toyotaya birşey demem ama bravo işçilik olarak focusu geçemez. Bravo'nun konsolu direk linea'yı anımsatıyor. Çok daha güzel, ama sonuçta özellikle direksiyon ve gösterge kısmı aynı. Focustaki Sony teyp ve dijital klimanın yarattığı uyum çoğu araçta yok. Bravoya bindim ve çok beğendim. Gerek dışı gerek içi, beklediğimin üzerindeydi. Fiyatı da makul.
    Gerçi sakallı olduğum için ordaki salak kızlar benden kıllandı, araca bir zarar vermesin diye yanıma geldi. Diğer kızlar ise kesik atıyodu. Tam çelişki. Çok kıl oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicotinell -- 22 Mayıs 2008; 20:50:35 >

• quote:

Orjinalden alıntı: niko_jr

quote:

Orjinalden alıntı: Bay KospiR

CYBORG00TR iyide ben focusun performansı kötü demedimki hem sen s2000 al iyi günlerde kazasız belasız kullan banane birde bu kadar alıngan olmayın ya kullandığım focus dizeldi ve performan gayat iyiydi benim takıldığım noktalar test ettiğim araç sedandı arka tasarım ve içindeki bazı yerler genel manada araç gayet iyi dediğim gibi yanınızda mal bir satış temsilciside olursa rahat olamıyorsunuz ama yine diyorum coralladaki rahatlığı ve işçiliği bravodaki işçiliği göremedim. tabi focusunda bu araçlara üstünlükleri var yol tutuş, (benim için önemli olan) ses sistemi mükemmeldi bunun gibi vs... kısaca herşey göreceli. l ben objektif olmaya çalıştım siz kullandığınız için illaki daha iyi bilirsiniz ama lütfen ütfen olayı fanatikliğe dökmeyelim

saygılar...

toyotaya birşey demem ama bravo işçilik olarak focusu geçemez. Bravo'nun konsolu direk linea'yı anımsatıyor. Çok daha güzel, ama sonuçta özellikle direksiyon ve gösterge kısmı aynı. Focustaki Sony teyp ve dijital klimanın yarattığı uyum çoğu araçta yok. Bravoya bindim ve çok beğendim. Gerek dışı gerek içi, beklediğimin üzerindeydi. Fiyatı da makul.
    Gerçi sakallı olduğum için ordaki salak kızlar benden kıllandı, araca bir zarar vermesin diye yanıma geldi. Diğer kızlar ise kesik atıyodu. Tam çelişki. Çok kıl oldum.

o kıllanma olayı bende ford bayisinde oldu sinir oldum bende zaten sony teyp ve digital klima bravoda olsa araç dört dörtlük olur demiştim yukarda burda hem fikiriz ama genel olarak işçilik bravoda daha iyiydi bana göre tabi

saygılar...

• amaç ESP nin önemi.

corolla vs focus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acu___men -- 22 Mayıs 2008; 21:30:50 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: JimBeam

Arkadaşa katılıyorum. Bravo'nun performansını beğenmedim. Focusla anı motoru kullanan 307 kullandım. Performans olarak içinden geçer Bravo'nun...

407 1.6 dizel bile geçebilir içinden
  • esp focusta da var ama standart değil. Biraz araban anlayan bir insan esp'li versiyonundan isteyebilir. Ford'un üst donanımda esp yi standart yapmaması büyük bir hata bunu zaten herkes kabul ediyor. Lakin, esp toyotaya has bir teknoloji değil.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.