Şimdi Ara

Bugün aklınızda hangi saat var? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
8
Favori
42.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu günlerde aldığım saat hep aklımda, ne zaman gelecek diye merakla bekliyorum

Bugün aklınızda hangi saat var?
  • Aklimda olan saat bu sizce alinir mi , gorusleriniz nelerdir.Buna alternatif olarak onerebileceginiz ayni bu model gibi full titanium ve hafif baska modeller varmidir???

Momentum Titan II

http://www.amazon.com/Momentum-1M-SP30B4-Titan-Nautica-Leather/dp/B000PDHMMG/ref=sr_1_4?s=watches&ie=UTF8&qid=1338328025&sr=1-4
  •  Bugün aklınızda hangi saat var?
  • tommy hilfiger TH1790835

• Bu saati çok beğendim.Sade ve çok şık.Mekanizması nasıldır iyimidir kötümüdür?

• Tissot'un klasiğidir Le Locle. Adını ilk kez üretildiği kasabadan alır. Birde bunun kuzeni Visodate var onu da öneririm. Mekanizması kendini kanıtlamış olan ETA 2824. Tam bir klasik.
  • Açıkcası ben Visodate yerine Le Locle'ı öneririm. Eski Visodate'ler amenna ama güncellerinde bir şey eksik yani ilk kez fotoğraflarını gördüğümde çok beğenmiştim ama mağazada denemeye gittiğimde olmamış bu dedim
  • Teşekkürler değerli bilgiler için:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eddy

Açıkcası ben Visodate yerine Le Locle'ı öneririm. Eski Visodate'ler amenna ama güncellerinde bir şey eksik yani ilk kez fotoğraflarını gördüğümde çok beğenmiştim ama mağazada denemeye gittiğimde olmamış bu dedim

Katılıyorum.

Ben de Le Locle'a alternatif olarak bulabilirseniz aşağıdaki Heritage modelini öneririm.
    Bugün de aklımdaki saat kendisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 31 Mayıs 2012; 9:05:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eddy

Açıkcası ben Visodate yerine Le Locle'ı öneririm. Eski Visodate'ler amenna ama güncellerinde bir şey eksik yani ilk kez fotoğraflarını gördüğümde çok beğenmiştim ama mağazada denemeye gittiğimde olmamış bu dedim

+35.5

Kesinlikle haklısın Eddy. Benimde ilk tercihim siyah kadranlı ve sade indeskli (romen rakam kullanamıyorum) bir çelik Le Locle olurdu. Birinci nesil Visodate'leri anlamak için boynuzlara bakılması gerektiğini hatırlatalım hemen. Alacak olan veya almayı düşünen arkadaşlar için ön bilgi olsun. Eğer boynuzlarda çift tarafta ekstra çıkıntı varsa o seninde belirttiğin ilk nesil Visodate serisidir. Hemen bir SS koyalım.

Bu da benim aklımın hep bir köşesinde duran Le Locle.. Keşke şu tarih diskini siyah üstü beyaz karakter yapsalardı, yada hiç koymasalardı.
    Bir gün mutlaka alacağım bundan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-KSK -- 31 Mayıs 2012; 9:14:11 >

• Ben de Le Locle'ın Gubar-ı Gam'ın fotoğrafını koyduğu beyaz kadranlısını beğeniyorum. Kontrastlı koyu renk akrep yelkovanla çok uyumlu görünüyor. Gofret kadran da daha belirgin gibi. Ama kronograflı Le Locle'ın ise siyah kadranlısını beğeniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 31 Mayıs 2012; 10:01:43 >
  • Heritage gerçekten harika
  • Poljot Strella

Burada da nefis bir videosu var.

www.youtube.com/watch?v=EhVuVbI5z_A

• Nautica saatler nasıldır? Mesela su iki model hakkında yorum yapabilir mısınız?

http://www.hediyesaati.com/urundetaylari.php?uid=23876&model=nautica-a18636g

http://www.hediyesaati.com/urundetaylari.php?uid=22092&model=nautica-a16564g

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: seleman_01

tommy hilfiger TH1790835

Gizli takvim ayrıntısına dikkat edin.mükemmel bir düşünce
  •  Bugün aklınızda hangi saat var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım çok hoş. Oris Chet Baker

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 3 Haziran 2012; 17:51:18 >
  • Çok hoş bir Oris
  • Hiç aklımdan çıkmıyorki...
    Fotoda jelatinleri bile alınmamış.

• Vereyim benimkini.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.