Şimdi Ara

Bugün aklınızda hangi saat var?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
624
Cevap
9
Favori
41.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 167
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 37
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 20 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 9
  • Favoriye Eklediklerim 9
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Can-KSK (74 mesaj) burbank (55 mesaj) Polemik (37 mesaj) bayguru (22 mesaj) BMW 528 (21 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (193 mesaj) Mobil (47 mesaj) Tablet (16 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Saatler >> Genel Saat Sohbeti >> Bugün aklınızda hangi saat var?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6855 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Haklısın ama saat sanat eseri kategorisine yaklaştıkça kullanılması imkansızlaşıyor.
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    Benim aklımda bugün 2 adet saat var, geleceğin ne olacağı belli olmaz ama şu anki bütçemle hep aklımda kalacak :( gerçi gelecekte olur da bütçem elverdiğinde belkide ben onların yüzüne bakmam

|
    |

• Binbaşı
    1380 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: C.@.N

Bir süredir aklımda aşağıdaki saat (sanat eseri) var. Satın almak mümkün değil tabi.

Hocam bu nedir ya ? Saat değil bu başka bişey
    |
    |

• Binbaşı
    1381 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: burbank

Özellikle Seiko için konuşursak; Seiko dalgıç saatleri ile ilgili ISO Standartlarını karşılayan modellerinde kadran ve/veya arka kapağa "Diver's" ibaresi koyuyor ve yine metal olan arka kapaklarına Avatarımda da bulunan "Tsunami Dalgası" motifini işliyor.

Örneğin, bende bulunan Seiko Atlas ve Black Monster modellerinin ikisi de 200 m wr olmasına rağmen, Atlas modeli Dalgıç saati değil ama Black Monster tam bir dalgıç

Diver görünümlü ama dress watch olarak kullanma niyetinde olduğum saat desem olur mu :) Ama her seferinde bu kadar uzun kim yazacak o var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddy -- 12 Nisan 2012; 20:09:01 >
  • Yarbay
    2293 Mesaj
    |
    |

• Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eddy
    Diver görünümlü ama dress watch olarak kullanma niyetinde olduğum saat desem olur mu :) Ama her seferinde bu kadar uzun kim yazacak o var :)

Sen de sadece lakabını yazarsın Hocam.

Benim şu Sea Urchin dersin.

Ya da seiko 5 sports serisinden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbank -- 13 Nisan 2012; 11:19:29 >
  • Binbaşı
    1127 Mesaj
    PRG-250-1B olabilir
    |
    |
  • Yüzbaşı
    331 Mesaj

Orient SK
    |
    |
  • Yüzbaşı
    670 Mesaj

BREITLING EMERGENCY
    Inanılmaz Bir Saat
    |
    |
  • Binbaşı
    1381 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: burbank

quote:

Orijinalden alıntı: eddy

Sen de sadece lakabını yazarsın Hocam.

Benim şu Sea Urchin dersin.

Ya da seiko 5 sports serisinden...

Ama ben kesinlikle Sea Urchin alma niyetinde değilim ki ya da her hangi bir Seiko 5 Sport serisinden bir saat alma niyetinde :) Diver görünümlü ama dress watch olarak kullanma niyetinde olduğum bir Seiko alma niyetindeyim
    |
    |

• Yarbay
    2293 Mesaj
    Bugün Gaziemir'de yeni açılan AVM'de ki bir saatçide gördüm, hemen denedim ve şu aralar böyle bir şeye kesinlikle ihtiyacım olduğu kanısına vardım ivedilikle. Koleksiyonda aşırı zorlu koşullar için bir G-Shock olmalı kesinlikle...

http://www.ersa.com.tr/urundetay.asp?UrunId=909&cod=102000000000

Ben galiba alacağım bunu.

• Yüzbaşı
    670 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Bugün Gaziemir'de yeni açılan AVM'de ki bir saatçide gördüm, hemen denedim ve şu aralar böyle bir şeye kesinlikle ihtiyacım olduğu kanısına vardım ivedilikle. Koleksiyonda aşırı zorlu koşullar için bir G-Shock olmalı kesinlikle...

http://www.ersa.com.tr/urundetay.asp?UrunId=909&cod=102000000000

Ben galiba alacağım bunu.

güzel saat insan bir kere gönlünü kaptırdı mı alana kadar aklından çıkmıyor hocam :)
    |
    |

• Yarbay
    2293 Mesaj
    Derlerdi de inanmazdım, diğer Casio saatler başlığında G-Shock bağımlılığını..
    Ta ki deneyene kadar, o siyah rengi ve aşırı kaba ama bir o kadar da sağlam görünümü benim aklımı çeldi. Ulaşılabilir bir fiyat etiketine de sahip olması çok etkiledi. Sabahtan beri nette test videolarını izliyorum, Hummer ile üstünden geçmeler, 200 metre deniz tabanına inmeler, çekiçle vurmalar, kaynar suya atmalar... Neler neler
    Cidden hakkını veriyor adının.
  • Yüzbaşı
    670 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    6855 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    İkisi de 6 basamak kulübünün sağlam üyeleri.

Doğru Panerai nedir sorusuna iki mükemmel cevap.
  • Yüzbaşı
    363 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Derlerdi de inanmazdım, diğer Casio saatler başlığında G-Shock bağımlılığını..
    Ta ki deneyene kadar, o siyah rengi ve aşırı kaba ama bir o kadar da sağlam görünümü benim aklımı çeldi. Ulaşılabilir bir fiyat etiketine de sahip olması çok etkiledi. Sabahtan beri nette test videolarını izliyorum, Hummer ile üstünden geçmeler, 200 metre deniz tabanına inmeler, çekiçle vurmalar, kaynar suya atmalar... Neler neler
    Cidden hakkını veriyor adının.

|
    |

• Yarbay
    6855 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    |
    |
  • Binbaşı
    1324 Mesaj
    Siparişini verdim beklemedeyim Seiko SKZ317K1

|
    |
  • Yüzbaşı
    336 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    2293 Mesaj
    Bu konu kopmuş arkadaşlar, hadi biraz canlandıralım burayı.

Ball Trainmaster Eternity

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.