Şimdi Ara

Bugatti Veyronun 2 saniyede çektiği hava ile bir insan 4 gun nefes alabilirmiş :O (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
3.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Bugatti Veyronun 2 saniyede çektiği hava ile bir insan 4 gun nefes alabilirmiş :O

bugatti kadar hızlı olmasada favorim duruşu yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aras De Souza

Aracın Benzin deposu 100 Litreliktir. Araba tam güç ile sürüldügünde 100 Km`de 100 Litre Benzin tüketmektedir, buda 12 dakikada deponun boşalacağı anlamına gelmektedir.

Montaj kısmında 17 kişi tüm montajı elle yapmaktadır.

Montajda arabanın arkasıyla önü sadece 17 vide ile birleşmektedir, bu vidalar titanyumdan üretilip herbiri 100$ değerindedir.

%50 uçak, %50 araba

Bugatti Veyronun 2 saniyede çektiği hava ile bir insan 4 gun nefes alabilirmiş :O

National Geo nun sabahtan akşama kadar bu belgeseli yayınlaması yetmiyomuş gibi birde burda

• Evrenin en hızlı arabası değil mi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekilord

simdi bunu alan adam 100 km de bir benzin mi almak zorunda.Uzun yola gidilmez ki bununla o zaman.

Bi video vardı bugattiyle yolda kalmış adamlar, şahin gibi itiyorlardı bugatttiyi.. Çekenler ne biçim alay ediyorlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le7els -- 2 Ağustos 2011; 14:21:27 >

•  Bugatti Veyronun 2 saniyede çektiği hava ile bir insan 4 gun nefes alabilirmiş :O

482 km/hz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pazzo 07

Bugatti Veyronun 2 saniyede çektiği hava ile bir insan 4 gun nefes alabilirmiş :O

482 km/hz

km/ hz

frekanstaki kilomotresi

ben 30.000 beygir motor ile maximum 20 km yaptırabiliyorum. gemi gitmiyor baska

• quote:

Orijinalden alıntı: TSForever

bu lavuk iyi bir sürücü değil sadece zengin
  • Çok merak ettim bugattiyi geçicek araba var dicekler bi yazabilirler mi? yeni bir rekor geliyor sanırım hemde DH keşfetti
  • Bugatti Dunya üzerinde seri üretim olan araçlar içinde en hızlısı ama özel üretım ondan cok daha hızlı olan arabalar var
  • tam güçle 100 km'yi 12 dakikada alıyormuş. yani 500 km yolu 1 saatte alır. tabi ne öyle yol var türkiye'de, ne de aracın benzin deposu buna izin veriyor...

edit: bir dakika lan, o zaman 500'le mi gidiyor bu araba? bi yerde bi hata var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chandler Bing -- 2 Ağustos 2011; 19:30:20 >
  • Yanlış yazmışlar, 15 dk olacaktı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pazzo 07

482 km/hz

hz deil year olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

tam güçle 100 km'yi 12 dakikada alıyormuş. yani 500 km yolu 1 saatte alır. tabi ne öyle yol var türkiye'de, ne de aracın benzin deposu buna izin veriyor...

edit: bir dakika lan, o zaman 500'le mi gidiyor bu araba? bi yerde bi hata var.

eskişehir ankara yolu veya çeşme otobanında bu arabayla varya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

simdi bunu alan adam 100 km de bir benzin mi almak zorunda.Uzun yola gidilmez ki bununla o zaman.

seni severim yanlıs anlama ama arac havadamı gidiyor sanki? girer bi benzinlige doldurur depoyu nolcak

Hadi her 100 km de bir yoksa napacak panpa.

baba bütün yolu tam güçle nasıl gidicen allah aşkına

• quote:

Orijinalden alıntı: TSForever

Çok feci
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acemi~

Çok merak ettim bugattiyi geçicek araba var dicekler bi yazabilirler mi? yeni bir rekor geliyor sanırım hemde DH keşfetti

Koenigsegg'in bir arabası var, o daha hızlı olabilir bir ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

100 ltlik depo 100 kmde bitecekse, km'de 4.35 lira yakıyor. 100 km'de bir cebimizden 400 lira para çıkacak. Sakarya-İstanbul git-gel 1000 lira. Hey maşallah. İçiyor demek az kalır..

Ekleme: Git-gel yarım saat sürer orası ayrı..

Yanlışın var hocam ada merkez boğaz köprüsü 170 KM + Mesafede.

Şöyleki Gidiş : 170 * 4.35 = 739.5
    Şöyleki geliş : 170 * 4.35 = 739.5

Toplamda döte miren : 1479 TL mesafe 370 km
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarisAslan

quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

100 ltlik depo 100 kmde bitecekse, km'de 4.35 lira yakıyor. 100 km'de bir cebimizden 400 lira para çıkacak. Sakarya-İstanbul git-gel 1000 lira. Hey maşallah. İçiyor demek az kalır..

Ekleme: Git-gel yarım saat sürer orası ayrı..

Yanlışın var hocam ada merkez boğaz köprüsü 170 KM + Mesafede.

Şöyleki Gidiş : 170 * 4.35 = 739.5
    Şöyleki geliş : 170 * 4.35 = 739.5

Toplamda döte miren : 1479 TL mesafe 370 km

Biraz yuvarladım ama gişeden gişeye 140-150 km değil mi?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.