Şimdi Ara

Bugatti Veyronun 2 saniyede çektiği hava ile bir insan 4 gun nefes alabilirmiş :O (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
3.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

Orijinalden alıntı: yekilord

simdi bunu alan adam 100 km de bir benzin mi almak zorunda.Uzun yola gidilmez ki bununla o zaman.

seni severim yanlıs anlama ama arac havadamı gidiyor sanki? girer bi benzinlige doldurur depoyu nolcak

Hadi her 100 km de bir yoksa napacak panpa.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

relax, thats his secret entrance to his garage...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aras De Souza

Aracın Benzin deposu 100 Litreliktir. Araba tam güç ile sürüldügünde 100 Km`de 100 Litre Benzin tüketmektedir, buda 12 dakikada deponun boşalacağı anlamına gelmektedir.

Montaj kısmında 17 kişi tüm montajı elle yapmaktadır.

Montajda arabanın arkasıyla önü sadece 17 vide ile birleşmektedir, bu vidalar titanyumdan üretilip herbiri 100$ değerindedir.

%50 uçak, %50 araba

Bugatti Veyronun 2 saniyede çektiği hava ile bir insan 4 gun nefes alabilirmiş :O

14 vida lan, nerenle dinledin

• quote:

Orijinalden alıntı: Eray89

quote:

simdi bunu alan adam 100 km de bir benzin mi almak zorunda.Uzun yola gidilmez ki bununla o zaman.

seni severim yanlıs anlama ama arac havadamı gidiyor sanki? girer bi benzinlige doldurur depoyu nolcak

tam güçle diyor.. zaten araç max 25 saniyede 400e ulaşıyor.. 400km/sa ile 100 km nereye gidebilirsin ki?? öyle uzun bir yok veya pist var mı :S bu arada 15 dakikada 100 km oluyor

• 100 ltlik depo 100 kmde bitecekse, km'de 4.35 lira yakıyor. 100 km'de bir cebimizden 400 lira para çıkacak. Sakarya-İstanbul git-gel 1000 lira. Hey maşallah. İçiyor demek az kalır..

Ekleme: Git-gel yarım saat sürer orası ayrı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JasoNBuraK -- 1 Ağustos 2011; 20:56:59 >
  • megane kalkışta hepsini ağlatır
  • 4 lastik 50 küsür bin lira ediyormuş şans eseri arabayı alsak 1 senede araba kadarda lastiğe benzine gider zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

100 ltlik depo 100 kmde bitecekse, km'de 4.35 lira yakıyor. 100 km'de bir cebimizden 400 lira para çıkacak. Sakarya-İstanbul git-gel 1000 lira. Hey maşallah. İçiyor demek az kalır..

Ekleme: Git-gel yarım saat sürer orası ayrı..

ben dicektim...

yazı imza uyumu !
  • quote:

lpg taktırsın dimi ya ne öle 100 km de bir benzinlik
  • çüşş kmde 5lira yakıyor :D
  • Sanırım bugün bu arkadaş National Geographic izlemiş. Bugün belgesel vardı Veyron ile ilgili. Yarı uçak yarı araba deniyor, 4 lastiğinin maliyeti 17.000 dolar falan.
  • Koenigsegg'in bi modeli vardı o daha hızlıydı sanırım.. Arabalara karşı pek ilgim yok mazur görün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ironbird

quote:

Orijinalden alıntı: Çift Çekirdekli

quote:

Orijinalden alıntı: ironbird

quote:

Orijinalden alıntı: Çift Çekirdekli

http://www.shelbysupercars.com/ultimate-aero.php
    Bu Arabaya Nos Takarsan Bugattiyi bile Geçersin

Edit:imla

shelbysupercars ultimate aero 2 veyron super sport u geçiyo nos a bile gerek yok

Veyron modelinin Super Sport™ versiyonu 431.072 km\h hız ile, dünya birinciliği olan S.S.C.(Shelby Super Cars) Ultimate Aero 412 modelini geçerek rekorun altına adını yazdırmıştır.

Kaynak:Vikipedi

http://tr.wikipedia.org/wiki/Bugatti_Veyron

benim dediğim araç ssc ultimate aero 2 2 si var bide dikkatini çekerim
     Bugatti Veyronun 2 saniyede çektiği hava ile bir insan 4 gun nefes alabilirmiş :O

v8 motor
    1179 kg tamamı karbon fiber jantına kadar
    1350beygir
    son sürat 442km/s
    fiyat :970.000$

o silecek ne öyle ortada insan biraz estetik bi görünüm verir araca

• tam performans 100 litre yiyormuş, normalde 25litre mi ne yiyormuş.
    ne bekliyorsunuzki 1001 beygir mi neymiş araba

şu vidaya takan işsizler
    he 14 he 17 önemli olan az olduğunu anlatmak.
  • BENDE DİOM NEDEN BU KADAR ÇOK YAKIO
  • Bu arabaya verilen para ile 1 adet ileri teknolojili tomofil fabrikası kurlulabiliyormuş.
  • ben de zengin olsam bu kadar para vermezdim.
    Gider bir sürü amerikan alıp sağlam bir garaj yapardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aras De Souza

ben de zengin olsam bu kadar para vermezdim.
    Gider bir sürü amerikan alıp sağlam bir garaj yapardım

Bunu alabilecek adam, üzerine onu da yapabilir zaten..
  •  Bugatti Veyronun 2 saniyede çektiği hava ile bir insan 4 gun nefes alabilirmiş :O
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.