Şimdi Ara

Bu zamanda 2016 model sıfır BMW F10 5 serisi alınır mı? 520i M EXECUTIVE TESLİM ALINDI RESİM TEST (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
10
Favori
50.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu 12 sayfa oldu oku oku fena oldum. Kaç yakıyor şimdi araç? Benim 2015 model 5.20D bile 7 litreyi geçiyordu şehir içi. Sizin araç 11 litreden aşağı yakmaz. Heleki agresif kullanmaya değinmiyorum bile.

Cls350cd kullanmış birisiniz ama bmw'yi konfor için aldım diyorsunuz. Ne tezat bir açıklama. Ben bile babadan Mercedes'ci biriyken, arkadaşlar yaşlı arabası alma derken 5.20D aldım.

Hayatımda ilk defa bmw sahibi olmama rağmen konfor konusunda mercedes ile yarışamaz. Ben kendi aracımı kötüleyecek değilim ama konfor yok araçta. Çok çok kötü demiyorum, mercedes konforda bir başkadır.

Comfort + premium modeldeki ses sistemi de rezalet ayrıca. Vw jetta aracımdaki bile daha iyiydi. Abartmıyorum açın kulağınıza inanın..

Araç km'de 34 kuruş yakıyordu bu güzeldi. Şehir içi full depo ile 800km. Birde şekli var tabi.

Servis çok ilgili, hayalet ekran bozuldu değişti, orta ekranda ölü piksel çıktı değişti. Geriye ne kaldıysa, şansıma bak :)

Çok atak bir araç ancak lastiği çabuk yer. Ben 8 ayda 27 bin km yapmışım. Gören yuh dedi :)

Şimdi sattım aracı, 8 ay önce 233,500 e almıştım ikinci el 16bin km idi. 43500km de sattım 215'e. 20 bin zarar. Ev alıyorum bu yüzden. Demek ki full araç alınca böyle oluyor. Ama bu aracı düşünenler, 210 bin liraya 2015 model, 10-15bin kmde 5.20D premium alabilirsiniz kaçırmayın. 3 ay sonra fiyatlar çıkacak zarar etmezsiniz..

Boş modellerine bakıyorum fiyat oynamamış ancak full araç zarar ettiriyor. Çok arka attırmayın lastik istiyor hemen. Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stones -- 14 Kasım 2016; 6:47:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: triptister

quote:

Orijinalden alıntı: master97

Range in teknik özelliklerine bakmışsınız sonra 2 küsür ton aracı sinek polo ile karşılaştırmışsınız ben poloya gitmiyor demedim ki
    İnsanların görüşüne saygı duymayıp 80-90 bg arabaya biniyorlar demişsiniz ona istinaden yazdım karşınızdaki adam 300 küsür beygir arabaya biniyor

yine yanlış anlamışsınız.siz rr deyince ben örnek olarak poloyu verdim.karşılaştırdığım yok ki zaten gidip gitmemeyi konuşuyoruz.yoldaki araçların 80-90 hp olup,170 hp bg bir araca nasıl gitmiyor deniliyor onu söylüyorum.Herkesin görüşü,hakaret etmeden fikrimi dile getiriyorum.diyelim ki benim yaptığım saygısızlık,siz de sinek polo diyerek insanların görüşüne saygısızlık yapmış olmuyor musunuz ?

"Burada daha bmw nin içind oturmamış kişiler çekmez gitmez demiyor mu uyuz oluyorum.Bindiğimiz araçlar 1.4 80-90 hp."

Mesajınıza karşılık olarak yazmıştım, gitmez diyen darkboyy kullanıcısından başka kullanıcı göremiyorum şu an, 80-90 bg araçlarla karşılaştırınca tabi ki 520i nin performansı daha üstün oluyor fakat gitmiyor diyen kullanıcı da kendine göre haklı

• Şu videoyu bir izleyin:

Bu araç mı yavaş şimdi anlamadım?

1000 liraya bir chip tuning al sana m5 lere kafa tutan bir araç:

https://vimeo.com/160909444

Aracın motoru gerçekten çok iyi arkadaşlar, önü çok açık ve çok sağlam. 1 ve 3 serilerindeki gibi pejo based değil. Performansı (0-100 8.7sn son hız 230+) bana çok yeterli geliyor ama yetmeyen kişilerin yapacağı iş belli:

Bu zamanda 2016 model sıfır BMW F10 5 serisi alınır mı? 520i M EXECUTIVE TESLİM ALINDI RESİM TEST

0-100 6.3 sn 100-200 17 sn daha ne olsun... Adam hala burda 1.4 golfüm uçar kaçar üzerinden zıplar yazıyor Senin golfünde çok umrumdaydı

Bu zamanda 2016 model sıfır BMW F10 5 serisi alınır mı? 520i M EXECUTIVE TESLİM ALINDI RESİM TEST

• quote:

Orijinalden alıntı: AutoTestPilot

Şu videoyu bir izleyin:

Bu araç mı yavaş şimdi anlamadım?

1000 liraya bir chip tuning al sana m5 lere kafa tutan bir araç:

https://vimeo.com/160909444

Aracın motoru gerçekten çok iyi arkadaşlar, önü çok açık ve çok sağlam. 1 ve 3 serilerindeki gibi pejo based değil. Performansı (0-100 8.7sn son hız 230+) bana çok yeterli geliyor ama yetmeyen kişilerin yapacağı iş belli:

0-100 6.3 sn 100-200 17 sn daha ne olsun... Adam hala burda 1.4 golfüm uçar kaçar üzerinden zıplar yazıyor Senin golfünde çok umrumdaydı

Darkboyy kullanıcısı gitmiyor dedi araç 8,7 de hızlanıyor belki de hiç 8 saniyede hızlanan bir araç almamıştır arabanın orjinalliğini bozduktan sonra ne değeri var iyi hızlanmasının adam sanki m5 in hızlanmasını beğenmiyor alt tarafı 1.6 motor devlet meselesi yaptınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Stones

Yahu 12 sayfa oldu oku oku fena oldum. Kaç yakıyor şimdi araç? Benim 2015 model 5.20D bile 7 litreyi geçiyordu şehir içi. Sizin araç 11 litreden aşağı yakmaz. Heleki agresif kullanmaya değinmiyorum bile.

Cls350cd kullanmış birisiniz ama bmw'yi konfor için aldım diyorsunuz. Ne tezat bir açıklama. Ben bile babadan Mercedes'ci biriyken, arkadaşlar yaşlı arabası alma derken 5.20D aldım.

Hayatımda ilk defa bmw sahibi olmama rağmen konfor konusunda mercedes ile yarışamaz. Ben kendi aracımı kötüleyecek değilim ama konfor yok araçta. Çok çok kötü demiyorum, mercedes konforda bir başkadır.

Comfort + premium modeldeki ses sistemi de rezalet ayrıca. Vw jetta aracımdaki bile daha iyiydi. Abartmıyorum açın kulağınıza inanın..

Araç km'de 34 kuruş yakıyordu bu güzeldi. Şehir içi full depo ile 800km. Birde şekli var tabi.

Servis çok ilgili, hayalet ekran bozuldu değişti, orta ekranda ölü piksel çıktı değişti. Geriye ne kaldıysa, şansıma bak :)

Çok atak bir araç ancak lastiği çabuk yer. Ben 8 ayda 27 bin km yapmışım. Gören yuh dedi :)

Şimdi sattım aracı, 8 ay önce 233,500 e almıştım ikinci el 16bin km idi. 43500km de sattım 215'e. 20 bin zarar. Ev alıyorum bu yüzden. Demek ki full araç alınca böyle oluyor. Ama bu aracı düşünenler, 210 bin liraya 2015 model, 10-15bin kmde 5.20D premium alabilirsiniz kaçırmayın. 3 ay sonra fiyatlar çıkacak zarar etmezsiniz..

Boş modellerine bakıyorum fiyat oynamamış ancak full araç zarar ettiriyor. Çok arka attırmayın lastik istiyor hemen. Hayırlı olsun.

Araç çok konforlu ve yakıt ortalaması 8.8 litre oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sleeper

Audi ye bok atma da sadece bizim ülkemize mahsus
    BMW 5 serisi güzel tamam ama A6 ya önden çekişli demek Quatro yu bilmemek veya görmezden gelmek cahillik
    nokta

Adamın arabadan anladığı o işteA6 avrupada çatır çatır tokatlıyor E ve 5 serisini
  • Ragnarok. R kullanıcısına yanıt
    Önce emisyon pisliğini temizlesin sonra tokatlama işine girsin

• quote:

:) artı audi motorunu enine değilde dikine yerleştirsin gerçek bir premium olacaksa. Bıraksın vosvogen altyapısını kullanmayı...
  • quote:

Tamam söylerim
  • AutoTestPilot kullanıcısına yanıt
    A4 B9 da dikine yerleştirilmiş motor var, benim araba premium muş.

Edit: Gerçi önden çekiş, gitti yine premium.

Şaka bir yana, hayırlı olsun araç.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Shepard

A4 B9 da dikine yerleştirilmiş motor var, benim araba premium muş.

Edit: Gerçi önden çekiş, gitti yine premium.

Şaka bir yana, hayırlı olsun araç.

:) iyi bak audi de doğru yolu bulmuş ama ''bence'' kırk fırın daha ekmek yemesi lazım iki büyüğe yetişmesi için...
  • Şu konuda a6 demeyin gözünüzü seveyim prestij denen bir şey var. Passat'ında 4 çekeri var 210 bg. Şimdi 190bg 5.20D'yi tokatlar premium sınıfına girer mi :)

• master97 M kullanıcısına yanıt
    her hangi bir sekilde bastimi 250 goremeyen arac=gitmiyordur, bu kadar basit bendede var 520i ve gitmiyor mercedes gl var 220 limitor var oda gitmiyor svr harici hic bir range roverda gitmiyor bosa safi torku var.Giden arac suan turkiye pazarinda 2.0da sanirim bir tek 428i olabilir o kadar onun disinda audi s3 falan saymiyorum onlarda fena degil,520i c180 e220d range rover mercedes gl350 gle 350 glc vs bu araclara gidiyor diyen adam hic bir 911 4s bir panamera 4s bir bmw 750 bir s500 falan surmemisdir ben surdum ve arabama gidiyor demekden utandim.Elimde tek gidene yakin arac 730ld oda bastimi en az 240 yol varsa 250 gordugu icin yoksa onunda gayet hantal oldugunu soylemek gerek.

• Bende tercih yapamadım. Dün 3 ünü birden aldım. Evimin bahçesinde. Fotograflar biraz zayıf kusura bakmayın. Nazar etmeyin.
    Ha ha ha

• dodomoco kullanıcısına yanıt
    250 bg üstü her araç 4-5 ton olmadığı sürece 250 yi çok rahat devirir 350cdi cayenne diesel ve range rover limitler kaldırıldığında yüksek hızlara çıkarlar
    Pm den konuştum yarın darkboyy abinin ofisine gidiyorum bir tur atarız herhalde

• drrad D kullanıcısına yanıt
    3-4-5 üçgeni yapmışsınız abi

devirmesi degil kardesim hizli bir sekilde her tur rakimda yapmasi dert bu isi yoksa 520i ile 240 gordum dumduz yolda ne yani bu arac simdi gidiyor mu

Meseleye şöyle bakalım abi 520i de 10 kg ye yaklaşık 10hp düşüyor range rover da 10 kg ye yaklaşık 15kg düşüyor yani yaklaşık 1.5 kat daha güçlü tork konusuna hiç girmiyorum bile 700 torklu bir araç
    Demek istediğim kütle büyük olsa da bu açığı güçlü motor ve fazla tork ile kapatılabiliyor bence 0-100 ü 7.5 altındaki her araç gidiyor diyebiliriz tabii bu araçları turbo s, svr, m5 gibi üst düzey araçlardan ayırarak söylüyorum

tamam o zaman benim v8 4600cc landcruiser ucuyor

edit:su konuya aciklik getirmek istiyorum, o ki biz turkiye pazarinda saniyoruz ki araclarimiz gidiyor ucuyor kaciyor cunku o kadar alistik ki 1.6 2.0 motorlu araclara bunlari bir sey zannediyoruz. bmw 535ixdrive 640dxdrive bu araclar 5 sn 5.5 sn 0 100e sahip otobanda her hangi bir sekilde turbo lag olmadan rakimdan etkilenmeden yokusdan etkilenmeden 260 goren guclu araclar bu ve bunun gibi araclar amerikada baslangic motor ve benim icinde gidiyor demenin baslangici o yuzden 7.5 sn 0 100 lu 730lar s350ler rangeler gl ler hic bir sekilde oyle ucup kacmiyor,bunu kagit ustunde yok kg ama bole hp dusuyor ole bilmem ne ile aciklayamazsiniz gidip surmeniz gerek cidden gidip denemeniz gerek,ben 640dana 911 4sden yuzumde gulumseme ile inmisdim araclar aklimi almisdi ayni sekilde 3.0 bezinli 300hp z4de aynisini yapmisdi o yuzden suan sahip oldugum 520ide gitmiyor mercedes gl de gitmiyor 525xd da gitmiyor bu benim kriterlerimde boyle gecen gittim e220 denedim oda gitmiyor safi ossuruk torku var baska bir seyi yok e hal boyle olunca zannediyoruz ki 320iler 320dler a6 2.0 lar ucuyor kaciyor ama oyle degil iste.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dodomoco -- 14 Kasım 2016; 22:10:58 >

Sakin ol abi şartlar el vermiyor türkiyede binmek zor bu araçlara ben yarın sport a binebilecek miyim diye heyecan yapıyorum yerimde

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.