Şimdi Ara

Bu zamanda 2016 model sıfır BMW F10 5 serisi alınır mı? 520i M EXECUTIVE TESLİM ALINDI RESİM TEST (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
506
Cevap
10
Favori
50.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mercedes ben de varım yarış da dedi kafalar alllak bullak oldu
    90 bin 0 faiz 24 ay
    130 bin 36 ay 0.49
  • brokeryt B kullanıcısına yanıt
    E serisi icin mi bu kampanya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AutoTestPilot

quote:

Orijinalden alıntı: Dukeee

quote:

Orijinalden alıntı: muslubrk

executive edition 90 bin 24 ay sıfır faiz 192.000 TL fiyat aldım bugün.215 gibi bir rakamdan düştü fiyat.Başka bir bayiye sormadım daha uygun bir fiyat alabilirmiyim bilmiyorum.Farklı fiyat alan varsa ve paylaşırsa memnun olurum.

189.500 eskişehir teknik oto hocam biz bu aracı aldık, ertesi gün işlemler için gittik bir baktık test aracı satılığa çıkmış 900 kilometredeydi bizde 174 bine aldık executive paket aynı şekilde baya bir kârlı oldu.O diğer araç duruyor sanırım siyah renk içi bej.

Hayırlı olsun, deriler hakiki nappa, dakota mı yoksa suni mi? Birde baldır destekli spor koltuk var mı, yurtdışı forumlara ve buraya bakarsanız tabure tipli düz standart koltuklar çok eleştiriliyor konforsuz olduğu için.
    Düşünen arkadaşlara önerim sırf Recaro spor koltuklar için bile 3-5 fazla verilip M paket alınmalı...

Kazasız belasız güzel günlerde kullanın fiyat çok çok iyi...

Sizin aldiginiz araca executive mi yoksa m sport diyemi geciyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Le.Mans

quote:

Orijinalden alıntı: AutoTestPilot

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muslubrk

executive edition 90 bin 24 ay sıfır faiz 192.000 TL fiyat aldım bugün.215 gibi bir rakamdan düştü fiyat.Başka bir bayiye sormadım daha uygun bir fiyat alabilirmiyim bilmiyorum.Farklı fiyat alan varsa ve paylaşırsa memnun olurum.

189.500 eskişehir teknik oto hocam biz bu aracı aldık, ertesi gün işlemler için gittik bir baktık test aracı satılığa çıkmış 900 kilometredeydi bizde 174 bine aldık executive paket aynı şekilde baya bir kârlı oldu.O diğer araç duruyor sanırım siyah renk içi bej.

Hayırlı olsun, deriler hakiki nappa, dakota mı yoksa suni mi? Birde baldır destekli spor koltuk var mı, yurtdışı forumlara ve buraya bakarsanız tabure tipli düz standart koltuklar çok eleştiriliyor konforsuz olduğu için.
    Düşünen arkadaşlara önerim sırf Recaro spor koltuklar için bile 3-5 fazla verilip M paket alınmalı...

Kazasız belasız güzel günlerde kullanın fiyat çok çok iyi...

Sizin aldiginiz araca executive mi yoksa m sport diyemi geciyor

M sport olarak geçiyor benimki gerçek m paket birde mesela sport paket var. Ben st nin gönderdiği bazı araçlara baktım araçlar dışardan M style ama içi normal. Executive bizim borusanın uydurması. Yani bir çeşit donanım göstergesi ama yeterli bir donanım seviyesi üstünü zaten bizim standart Türk tüketicisi anlamaz...

• quote:

Orijinalden alıntı: brokeryt

mercedes ben de varım yarış da dedi kafalar alllak bullak oldu
    90 bin 0 faiz 24 ay
    130 bin 36 ay 0.49

Baktım kampanya sorunlu ve afrika üretimi c serisi içinmiş. Bmw 520i ile c180 motorları karşılaştırılamaz bile. Gidin bir soğuk motor c180(veya e180) çalışıtırın dinleyin sonra rölantide kaputu açıp dinleyin zaten o aracı almazsınız maşallah kara düzen dizel gibi çalışıyor... Performans deseniz oda yok sene 2016 1.6 turbo benzinli motordan 156 beygir...Birde üstüne küçük mercedes motorları ile uyumsuz 7g plus şanzuman yemede yanında yat :)

Ps ben kendi aracımda (cls350) 7g plustan çok memnunum yağ gibi akıyor ama bu şanzuman küçük güçsüz motorlara gitmiyor...

• AHAHAHAHAH bu w205 sahiplerinin çektiği çile nedir kardeşim yahu. 43 yaşında adam 0 aldığı mercedes c serisi w205 in bagajında seyahat ediyor

ALINTI:

İşlerim dolaysıyla bu konu ile bildirmekte geç kaldığım bilgi için herkezden özür dilerim. arkadan gelen sesin çözümünü bulduğumuzu sandığımız yakıt deposunun gevşekliği değilmiş arkadaşlar .ilk denemelerimizde sesin kalmadığı konusunda yanılmışız ya test ettiğimiz yol yada psikolojik bir durum.yani arkadaşlar ses aynen devam .servise yine gittim adamlar yine evet ses var sorun var diyorlar ama karakteristik diyorlar .insan bir söker bakar ya göz kararıyla olacak işmi bu.
    Ben dün bagajı komple boşalttım hiç birşey kalmadı ve bagajın içine girdim arkadaş kullandı arabayı.çok ilginçtir aracı sürerken duyduğum ses bagajda hiç yoktu.arkadaşa soruyorum evet ses var hemde fena sağ arkadan geliyor diyor.nasıl oluyor anlamıyorum.diyorumki o zaman ses aracın alt ortalarında bir yerde araç yolda giderken sesi arkaya veriyor aklıma vaşa birşey gelmiyor.çıldıracam resmen.nasıl çözecez bilmiyorum .servisler bulamayınca yada bulmak istemeyince iş bize kalıyor. Buda mb farkı olsa gerek

LİNK:

http://mbclubtr.com/guncel/35398-205-c200d-sag-arkadan-gelen-ses-3.html

• quote:

İyi dilekler için sağolun.Valla araba gerçekten güzel inanın ben bu aracı aldırmamak için uğraştım 1700 kilo araba eşşek gibi 1.6 motor ne yapar bu adamı hasta eder dedim.Kesinlikle ama kesinlikle tarafsız olarak söylüyorum araç zaten gaz pedalında son iki tane tık tık olayı var o kadar bastığımızda direk arkaya yapıştırıyor.1200 kilo leon var 165 beygir valla o bile yapıştırmıyo arkaya bende anlamadım.Araba felaket gidiyor ama benim yakıtlar 11.2 altına kesinlikle düşmüyor

Felaket gitmiyordur size öyle gelmiştir

• Konunun seyrinin değişeceğini ilk günden biliyordum. Arkadaş bu forumda ve ülkede ciddi zengin düşmanları var. Yazık, bu hasetlik ile hiçbir zaman iyi bir noktaya gelemeyeceksiniz.

• Araç gayet iyi gidiyor gitmiyor diyenler uçak mı sürüyor anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: saatbaba

Araç gayet iyi gidiyor gitmiyor diyenler uçak mı sürüyor anlamadım

Araçta 8.7 hızlanma var e180 ile karşılaştırınca iyi tabi ki ama 520i alt vergi dilimi ve ekonomi odaklı bir araç kendinizi kandırmayın

• Aracın gidişi gayet yeterli, yolda gördüğünüz araçların %90 nından hızlı. Yetmeyen zaten direk chipleyip 528i performansını çok kolaylıkla alabilir...

• Ben 140 ps Golfümle rahat tokatlıyorum 520i, 5 serisi düşünülüyorsa şöyle bir şey daha keyifli olur :

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ilk-sahibinden-535i-hatasiz-boyasiz-borusan-cikis-turkiyede-tek-324475408/detay

• Burada daha bmw nin içind oturmamış kişiler çekmez gitmez demiyor mu uyuz oluyorum.Bindiğimiz araçlar 1.4 80-90 hp.1.6 turbo 170 hp bir araç 8.7 sn ile nasıl gitmiyor oluyor? Yoldaki çoğu aracı üzer.Anlamıyorjm bu forumdaki insanları...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: triptister

Burada daha bmw nin içind oturmamış kişiler çekmez gitmez demiyor mu uyuz oluyorum.Bindiğimiz araçlar 1.4 80-90 hp.1.6 turbo 170 hp bir araç 8.7 sn ile nasıl gitmiyor oluyor? Yoldaki çoğu aracı üzer.Anlamıyorjm bu forumdaki insanları...

Yalnız gitmez diyen 3.0 sdv6 306hp 700 torklu darkboyy abimiz gitmez diyorsa gitmez

• quote:

Orijinalden alıntı: master97

quote:

Burada daha bmw nin içind oturmamış kişiler çekmez gitmez demiyor mu uyuz oluyorum.Bindiğimiz araçlar 1.4 80-90 hp.1.6 turbo 170 hp bir araç 8.7 sn ile nasıl gitmiyor oluyor? Yoldaki çoğu aracı üzer.Anlamıyorjm bu forumdaki insanları...

Yalnız gitmez diyen 3.0 sdv6 306hp 700 torklu darkboyy abimiz gitmez diyorsa gitmez

Eyvallah kardeş ama bu şekilde ifade etme hoş değil

• quote:

quote:

aynı araçlar mı ? ee bende de polo gti var gitmez demiyorum.Çoğu araçtan iyidir diyorum
    Ki 3.0 dizel dediğimiz aracın 0-100 ü 7.2 sn sanırım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2jz1993 -- 13 Kasım 2016; 22:54:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Range in teknik özelliklerine bakmışsınız sonra 2 küsür ton aracı sinek polo ile karşılaştırmışsınız ben poloya gitmiyor demedim ki
    İnsanların görüşüne saygı duymayıp 80-90 bg arabaya biniyorlar demişsiniz ona istinaden yazdım karşınızdaki adam 300 küsür beygir arabaya biniyor

• quote:

Range in teknik özelliklerine bakmışsınız sonra 2 küsür ton aracı sinek polo ile karşılaştırmışsınız ben poloya gitmiyor demedim ki
    İnsanların görüşüne saygı duymayıp 80-90 bg arabaya biniyorlar demişsiniz ona istinaden yazdım karşınızdaki adam 300 küsür beygir arabaya biniyor

yine yanlış anlamışsınız.siz rr deyince ben örnek olarak poloyu verdim.karşılaştırdığım yok ki zaten gidip gitmemeyi konuşuyoruz.yoldaki araçların 80-90 hp olup,170 hp bg bir araca nasıl gitmiyor deniliyor onu söylüyorum.Herkesin görüşü,hakaret etmeden fikrimi dile getiriyorum.diyelim ki benim yaptığım saygısızlık,siz de sinek polo diyerek insanların görüşüne saygısızlık yapmış olmuyor musunuz ?

• AutoTestPilot kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma da,sen sayfalarca oyle mi yapsam bunu mu alsam vs dersen millet fikrini söyler, bana kalırsa senin kendi fikrine pek guvenin yok gibi ki sayfalarca yazmissin.

Araca gelince, 2.5 yildir kullaniyorum ve cok memnunum, satmayi düşünmüyorum. Ama bu araç, yani m paketi oyle ayna gibi krem deri koltuk alinmaz. Alcantara olmali. Ayrica m de olsa standartinda olmayan bircok gorsel sey var. Ben epeyce paraya kiyip hepsini yaptirmistim Almanya'da. Suanki aracimin hali ile kiyaslayinca, g30 u ucretsiz takas etmek isteseler vermem. Gerci 2000cc benzinli m paket 315 bin tl bini satilacak.

• Audi ye bok atma da sadece bizim ülkemize mahsus
    BMW 5 serisi güzel tamam ama A6 ya önden çekişli demek Quatro yu bilmemek veya görmezden gelmek cahillik
    nokta

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.