Şimdi Ara

Bu zamanda 2016 model sıfır BMW F10 5 serisi alınır mı? 520i M EXECUTIVE TESLİM ALINDI RESİM TEST (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
10
Favori
50.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Brskcr

quote:

Orijinalden alıntı: masters97

quote:

Orijinalden alıntı: John Shepard

Hocam sizin RR' yi test etme imkanı buldunuz mu karda? onun dörtçeker performansı nasıl?

fake üyelik nedeniyle banlanmışım ne alakası var anlamadım aynı telefondan 2 hesaba da eriştiğim için mi?
    dersaneler başlamadan önce yaklaşık 1.5 ay ofisinde çalıştım darkboyy abinin o sırada hem onun telefonundan hem kendi telefonumdan iki hesaba da girdiğim oldu bir hesaba birden çok telefondan girince oldu sanırım bu arada resimler belli her şey ortada fake diyen hangi dünyada yaşıyor acaba sizin attığınız ygs-lys bölümündeki mesajı da ben attım o hesaptan dün de ofise ziyaretine gittim
    kafanıza göre adam banlıyorsunuz admin
    dün range sürdüm diye kıskandı admin

Yanında çalıştığın adam, iş adamı sana telefonunu veriyor, sende donanımhabere giriyorsun. Adamla daha dün tanıştım demişsin açtığın konuda, şimdi daha önce 1.5 ay yanında çalışmıştık diyorsun.Sağlam şizofrenmişsin vesselam.

Adam harbi ruh hastasıymış range falanda hikaye ozaman :) Neyse biz konumuza bakalım ciddi düşünenler son araçları kaçırmayın. Kampanyayı uzatmışlar...

• AutoTestPilot kullanıcısına yanıt
    Aydin izmir buralara baya uzak sanliurfadan ilcesine gidip gelecegim.yol düz sakin asfalt temiz 45 km gidis 45 km gelis 1.6 tdi passat gidis gelis ortalamasi 4.7 civarinda.peynir ekmek gibi satilan passati satamadim bi turlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkry

Aydin izmir buralara baya uzak sanliurfadan ilcesine gidip gelecegim.yol düz sakin asfalt temiz 45 km gidis 45 km gelis 1.6 tdi passat gidis gelis ortalamasi 4.7 civarinda.peynir ekmek gibi satilan passati satamadim bi turlu.

Oooo hemşerim, ozaman rahat rahat 6 ları yakalarsınız, birde üzerine benzinlinin sessizliği ve seriliğide bonusu olur...
  • Araçta egzozdan su damlıyor

İstinye borusana gittim sıkıntı yok dediler

Dikkat ediyorum çoğu araçta yok

Sizde var mı sıkıntı olur mu
  • gurkan19 kullanıcısına yanıt
    Bende yok ama benzinli araçlarda hep gördüğüm bir durum su buharı olması lazım...
  • Bugün satış temsilcisi aradı :) hayırdır dedim, ötv düzenlemesi geçti pazartesiye aynı araç 300.000TL olacak bir tane daha almak ister misiniz dedi

Sonrasında satıp kar bile edersiniz dedi. Şu anda galericiler hep böyle topluyorlarmış. Bende yok garajda artık yer kalmadı dedim:)

Düşünenler kaçırmasın son araçlar kalmış , bu ay heralde 1500 satış adetini zorlar f10...
  • gurkan19 kullanıcısına yanıt
    Motorun saglikli oldugunu gosterir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Konuya baktım ama fiyat konusunda bir karmaşa var , siz bu aracı ne kadara aldınız şimdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: savascoker

Konuya baktım ama fiyat konusunda bir karmaşa var , siz bu aracı ne kadara aldınız şimdi ?

Pazartesi aynı araç 300.000 (üçyüzbinTL) Benim kaça aldığımın önemi yok artık ülkenin çivisi çıkmış durumda.... Euro 3.58, ötv 1.6 premiumlarda %90 birde üzerine kdv, hepimize geçmiş olsun...
    Allaha sukur comfort premium 520i almisdik 2015 aralikda simdi satip e200 alicam :D devletimiz sag olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AutoTestPilot

quote:

Pazartesi aynı araç 300.000 (üçyüzbinTL) Benim kaça aldığımın önemi yok artık ülkenin çivisi çıkmış durumda.... Euro 3.58, ötv 1.6 premiumlarda %90 birde üzerine kdv, hepimize geçmiş olsun...

Öncelikle hayırlı olsun kazasız sürüşler.

Konumuz yeni vergi fiyatlandırması değil ama , böyle bir indirim var size indirimli hali ile ne kadara geldiği , şuan sayfada fiyatı 230 bin tl , firma ile gizlilik anlaşmasımı yaptınız

• quote:

quote:

300 bin olacagını kim dedi acaba ötv artşından kaynaklı işe ötv ocak 1 itibari ile geçerli olacak ve 1.6 premiumlarda yüzde 90 ı kim dedi acaba tşkler

• quote:

quote:

quote:

Öncelikle hayırlı olsun kazasız sürüşler.

Konumuz yeni vergi fiyatlandırması değil ama , böyle bir indirim var size indirimli hali ile ne kadara geldiği , şuan sayfada fiyatı 230 bin tl , firma ile gizlilik anlaşmasımı yaptınız

230 bin boş halinin fiyatı, benimkinde onun üzerine hakiki dakota deri, harman kardon, adaptif farlar, uzun far asistanı, metalik boya vs vs var. Evet satış temsilcim fiyatı kimseye söyleme dedi

Bu arada Harman Kardon gerçekten harika dinledikçe daha fazla aşık oluyorum. Bazı arkadaşlar apaçi tarzı müzik dinledikleri için olsa gerek, bassların eksikliğinden dem vurmuşlar güm güm vursun istiyorlar heralde.

Ama doğru ekolayzer ayarları ve kaliteli müzik ile 660 Watt 16 hoparlör aracın içinde fırtınalar estiriyor. Hele Logic 7 yi açınca full surround sesi daha iyi anlıyorsunuz. Standart ve hifi ses sistemi ile karşılaştırılamaz bile...

• audinin malzeme kalitesi

izolasyonu nasıldu keşke bir test etseydiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TT999

2012 ile 2014 arasında biraz(cık) izolasyon iyileştirmesi oldu onun dışında makyaj bile denmeyecek asistanlar, ledler fln eklediler hepsi bu cocuk gbisin aynı he oglum seninki en iyisi bzmki kaka

Yok güzel kardeşim sen beni yanlış anladın, benim senin aracınla veya seninle bir derdim yok. Ben sadece insanları bilgilendirmek istedim. Yoksa tabi senin aracında güzeldir.

Bakın burada BMW nin kendisinin yayınladığı makyaj ile değişen parça listesi var tek tek PDF formatında. Bu sadece 2014 de değişen parçalar, birde bunun 2016 sı var.

Alt takım süspansiyon komple, NBT idrive sistemi komple, tampon ve farlar komple, şaft difrensiyel komple değişmiş. Daha senin dediğin gibi izolasyon, elektronik sistemlere, kadranlara vs girmiyorum bile. İngilizcen varsa aç oku. Adamlar komple bir dosya hazırlamışlar nelerin değiştiğine dair.

http://f10.m5post.com/forums/attachment.php?attachmentid=926725&d=1381747872

http://f10.m5post.com/forums/showthread.php?t=900836

Alt takım ve difransiyel değişmiş ona seviniyor, 1.6 arabaya o parayı verdiği içinde kendiyle gurur duyuyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cou_

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bu ilk 10 saat içerisinde kodlayınca hız sınırını - yolda dvd oynatmayı falan açabiliyormuşuz. Peki şimdi benim araçta adaptif far ve uzun far asistanı olduğuna göre ön cam kamera da mevcut. Bu kameraya Tabela tanıma asistanı kodlayabilir miyiz? CLS de var ve çok işe yarıyor. Veya amerikan forumlarında gördüm onlar adaptif farların extra özelliklerini de açıyorlar euro spec hale getiriyorlar böyle birşey yapabilir miyiz?

Selamlar dvd hız limiti kolayda,dediğinizi bir araştırayım hocam :)

Selam size daha önce bir f20 kodlatmıştım çok memnun kaldım oyüzden size sordum. Anca siz yaparsınız tr de bu işi diye. Ama shawn ile iletişime geçtim, kameraya başka bir özellik kodlanamayacığını söyledi. Sadece anti dazzle ı açabiliriz dedi oda zaten bende açık euro spec olduğu için.

Peki şu özelliği kodlayabilir miyiz?

2 active bluetooth devices at the same time

Option code 6nk

Araçta hem nbt var hemde bluetooth audio streaming 6NH

Ama iki telefon aynı anda bağlamak istiyorum.

Şu konuda açıklamışlar:

http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=649057

Yardımcı olabilir misiniz?

Çok teşekkürler yorumunuz için, 2 telefonu aynı anda bağlama olayına gelecek olursak çift telefon kullandığım dönemde nbt varken tüm kodları kurcalamıştım fakat olmamıştı,Daha sonrasında başka bir nbt takmıştım aracıma onda olmuştu.Fakat Salapa'dan 6NKyı denememiştim,Müsait zamanınızda ararsanız beni,6NK yıda deneriz..

Tekrar merhaba,

Bilmiyorum hiç yaptınız mı ama yurtdışında yine çok yapılan bir işlem var. N20 motor kodlu ve Harman Kardonlu F10 larda Active Sound Design geliyor. Yani aracın içine hoparlör sisteminden fake ama çok güzel bir egzos sesi veriyor. BMW i8 m3 m6 gibi modellerde de var. Yurtdışında bu sesi istedikleri gibi ayarlıyorlar, yani isterse m5 isterse 750i sesi vs şeklinde. Siz böyle bir işlem yapabilir misiniz?

Mesela bu videodaki ses orjinal n20 motor sesi active sound design ile beraber: şu anda benimki böyle

Buda cihazın bulunduğu lokasyon ve resmi:

Bu linkte değiştiren veya kapatan kişilerin:

[link=]http://f10.m5post.com/forums/showthread.php?t=983411

Yaptığım bir uygulama,TRde Güncel yazılımlı 328 428 528 ve üstü benzinli araçlarda olmakta.Bizim araçlarda malesef active sound asd beyni bile yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar bu ilk 10 saat içerisinde kodlayınca hız sınırını - yolda dvd oynatmayı falan açabiliyormuşuz. Peki şimdi benim araçta adaptif far ve uzun far asistanı olduğuna göre ön cam kamera da mevcut. Bu kameraya Tabela tanıma asistanı kodlayabilir miyiz? CLS de var ve çok işe yarıyor. Veya amerikan forumlarında gördüm onlar adaptif farların extra özelliklerini de açıyorlar euro spec hale getiriyorlar böyle birşey yapabilir miyiz?

Selamlar dvd hız limiti kolayda,dediğinizi bir araştırayım hocam :)

Selam size daha önce bir f20 kodlatmıştım çok memnun kaldım oyüzden size sordum. Anca siz yaparsınız tr de bu işi diye. Ama shawn ile iletişime geçtim, kameraya başka bir özellik kodlanamayacığını söyledi. Sadece anti dazzle ı açabiliriz dedi oda zaten bende açık euro spec olduğu için.

Peki şu özelliği kodlayabilir miyiz?

2 active bluetooth devices at the same time

Option code 6nk

Araçta hem nbt var hemde bluetooth audio streaming 6NH

Ama iki telefon aynı anda bağlamak istiyorum.

Şu konuda açıklamışlar:

http://www.bimmerfest.com/forums/showthread.php?t=649057

Yardımcı olabilir misiniz?

Çok teşekkürler yorumunuz için, 2 telefonu aynı anda bağlama olayına gelecek olursak çift telefon kullandığım dönemde nbt varken tüm kodları kurcalamıştım fakat olmamıştı,Daha sonrasında başka bir nbt takmıştım aracıma onda olmuştu.Fakat Salapa'dan 6NKyı denememiştim,Müsait zamanınızda ararsanız beni,6NK yıda deneriz..

Tekrar merhaba,

Bilmiyorum hiç yaptınız mı ama yurtdışında yine çok yapılan bir işlem var. N20 motor kodlu ve Harman Kardonlu F10 larda Active Sound Design geliyor. Yani aracın içine hoparlör sisteminden fake ama çok güzel bir egzos sesi veriyor. BMW i8 m3 m6 gibi modellerde de var. Yurtdışında bu sesi istedikleri gibi ayarlıyorlar, yani isterse m5 isterse 750i sesi vs şeklinde. Siz böyle bir işlem yapabilir misiniz?

Mesela bu videodaki ses orjinal n20 motor sesi active sound design ile beraber: şu anda benimki böyle

Buda cihazın bulunduğu lokasyon ve resmi:

Bu linkte değiştiren veya kapatan kişilerin:

[link=]http://f10.m5post.com/forums/showthread.php?t=983411

Yaptığım bir uygulama,TRde Güncel yazılımlı 328 428 528 ve üstü benzinli araçlarda olmakta.Bizim araçlarda malesef active sound asd beyni bile yok.

Bizim araçlarda derken benimkinde de yok mu? Çünkü saydığınız araçlar ile benim aracın motoru aynı N20 BMW motoru ve gaza yüklendiğim zaman gerçekten sanki ses sisteminden de destekleyici bir efekt geliyor??

• kardeşim ölüm var ....neyin peşindesiniz...para varsa otoparkın varsa ve kasko yu ödeyebiliyorsan alırsın ...kaza yaptıgın an o araç 10 bin dolar kademeli fiyatı düşer yapmassan 5 bin dolar her yıl düşer...yinede eski kasa alınmaz bana göre...
  • İlk mesaj güncellendi, inceleme test bitmek üzere çok yakında paylaşacağım... Araç teslim alındı 1000KM oldu seramik boya koruması yapıldı. Aracı düşünen herkese gözüm kapalı öneririm zaten son araçlar...ÖTV zammından dolayı dolu araç kalmamış hep boş milletin burun kıvırdığı araçlar kalmış...

Aynı reklamlardaki gibi ''Trafikte Seyahat etmenin Business Class yolu''

Mediterranean blue gerçekten çok derin ve güzel bir renk:

İç mekanda tercih ettiğim HAKİKİ DERİ OYSTER DAKOTA EXCLUSİVE DİKİŞLİ ve ANTRASİT TAVAN&DÖŞEME tahminimden bile güzel çıktı...

Bu vesile ile buradan Batuhan kardeşime (detailing point) çok teşekkür ederim. 10 numara bir iş yaptı. Eline sağlık aracın görseli bir yana dokunduğunda bile ipeksi bir yumuşaklık var...Seramik kaplama sayesinde sadece su tutuyorum ve tüm kir toz uçuyor...

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.